|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   barva sten v kuhinji
12.11.2012 14:39:59   
KIKI****
Eno vprašanje za vse tiste, ki imate kunjo v vanilija barvi. Kakšne barve so vaše stene in kakšna imate tla?

Sama se nekako ne morem odločit. Kolebam med capuccino, antracit in peščeno.

Hvala,

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: barva sten v kuhinji
12.11.2012 14:42:18   
Paštetka
Bele stene, stena s črnim kamnom.

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
12.11.2012 16:17:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: barva sten v kuhinji
12.11.2012 20:21:06   
naja17
Ploščice so take umazane bež, kuhinja tud bolj umazano bela, ampak vseeno odgovorim, ker gre tudi k vaniliji - torej v barvi ****sije in prav nič je nisem naveličana user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: barva sten v kuhinji
12.11.2012 20:23:50   
Paštetka
Predvideva, da je v barvi f.u.k.s.i.j.e. user posted image . Jaz imam tudi eno tapeto v tej barvi in potem še v enakem vzorcu blazine na sedežni.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: barva sten v kuhinji
13.11.2012 6:12:48   
TomTaylor

IZVIRNO SPOROČILO: naja17

****sije


dej se izražat no!


user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: barva sten v kuhinji
13.11.2012 7:48:32   
naja17
Jaooo user posted image user posted image

Ja no v ciklamni barvi recimo...

Paštetka mi mamo eno tapeto + kuhinjo, mamo pa velik prostor in panoramsko steno in fajn pride do izraza, ne zmanjšuje prostora. Meni je res top no user posted image .

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: barva sten v kuhinji
13.11.2012 8:16:25   
Ribica **
Mi imamo tla bež, ploščice pa bele s čokoladno rjavimi fugami. Ena stena je živo oranžna, ker imamo skupaj še jedilnico, ostale so pa bele. Pult in "okovja" omaric so pa jablana.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: barva sten v kuhinji
13.11.2012 12:22:45   
KIKI****
user posted image Hvala.

Mi sicer renoviramo, tako da stenske ploščice, ki so nekje v svetlo rajvi in bež prelivajoči se barvi, ostanejo. Tla bodo po novem v ploščicah, svetlo sive, prelivajoče.
Kuhinja pa v vanilija, kot sem omenila in vidne fronte ter zgornje omarice v temno sivo prelivajoči se barvi (http://www.facebook.com/photo.php?fbid=488051281210681&set=pb.158345534181259.-2207520000.1352805437&type=3&theater)
V bistvu tale kuhinja na slikci spodaj, barve pa iz zgornje slikce
user posted image .

Prostor se povezuje v jedilnico in dnevno sobo, ki je v vijola - sivi kombinaciji barv sten.

Hvala za namige, sem se že odločila. Ko bo končano, pa mogoče pošljem pokazat kako slikco.

user posted image vsem!

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
13.11.2012 12:51:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu KIKI****)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: barva sten v kuhinji
13.11.2012 14:58:08   
janjja
Jaz, bi dala kapučino (siva mi dela premrzlo), drugače pa hvala za čestitke in oprosti da ni bilo odgovora, se kmalu dogovorima za kofi ;)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: barva sten v kuhinji
13.11.2012 19:29:19   
blaža
Jaz bi dala siv kamen tisti ta moderen, ko so ploščice podolgovate, prečno, nekaj takega, kot je na sliki pri vijola kuhinji. razen belih in mogoče samo kako steno v teh sivih ploščicah, nekako ne vidim ok. No vsak se odloči po svojih okusih. Pri meni bi bla bela že barva, ker imam totalno vse komplet pobarvano doma user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: barva sten v kuhinji
14.11.2012 11:03:01   
razglednica
imam zeleno kuhinjouser posted image limet in čokoladne ploščice z kombinacijo vanilijeuser posted image ,

....kam pridem imajo skoraj vsi vanilijo ali belo.rdečo kuhinjo visoki sijajuser posted image


jaz pa sem hotela malo drugače in brez sijaja, kdo bo pa samo brisaluser posted image , seveda vsi se z mano ne strinjajo,vendar obožujem limet barvouser posted image

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: barva sten v kuhinji
14.11.2012 11:08:47   
KIKI****
Janjja user posted image

sej vem, ni časa, ni časa... jaz pošljem kak sms, ko se spomnim, pa sej enkrat se bomo že doble na tej kavi.

Tud jaz razmišljam vedno bolj v cappuccino barvi, sivo z vijolično imamo že dnevno z jedilnico in bi vse skupaj delovalo preveč monotono.


Hvala za mnenjauser posted image

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: barva sten v kuhinji
14.11.2012 21:31:52   
janjja
A si v petek doma?

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: barva sten v kuhinji
20.11.2012 11:42:54   
KIKI****
dobiš sms

sem bolj poredko na rr in sem šele zdle vidla odgovor

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?