|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za birmo?
15.1.2010 13:50:08   
Misek
Vabljeni smo na birmo. Kaj je primerno darilo 13 letni deklici za birmo?


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 13:57:04   
baguSka
Primerno?
Odvisno od tega kaj vam je ona in kok vam pomeni!
Ce je ne poznate dovolj, je najboljse da vprasate starse...


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 14:09:42   
mamica2009
Ponavadi se da denar, vsaj pri nam je tako bilo, ko je nečakinja šlak birmi. Samo od botre je dobila darilo (prenosni računalnik-ker si ga je želela)ostali pa so dali denar

_____________________________

http://www.shrani.si/f/2g/yC/1q3AGChX/200.jpg

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 14:25:39   
noranate
Naša je tudi dobila denar. Se kupijo vse sorte vizitk za to priložnost, napišeš noter verz in daš pač, koliko si pač namenjena porabit za darilouser posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 14:26:54   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Primerno?
Odvisno od tega kaj vam je ona in kok vam pomeni!
Ce je ne poznate dovolj, je najboljse da vprasate starse...



Sorodniki smo, zadnje case se bolj druzimo oz. slisimo. Nikoli do sedaj nismo imel opravka z darili za birmo niti nimamo najmanjsega obcutka kaksen cenoven razred naj bi to bilo (nobeden od naju ni boter), kaj se da (denar kot je napisal ena uporabnica - ce denar koliko?).....user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 14:29:48   
baguSka
Kolikor ste imeli namen dat za darilo.user posted image Nic ni prevec al pa premal.. Okvirno npr 50€ je cist ok. Ce bos dala manj ni nic narobe, ce pa vec pa se manj.user posted image

Sicer jaz nebi bla jaz, ce nebi zraven denarja dala se cesa, ker nimam fajn obcutka dat samo kuverto iz rok. Za 13.letnico mogoce kaksen fajn parfumcek zravn al pa kej pdb. Teh nikol ni prevec in same si jih verjetno ne prvoscjo glih pogosto.user posted image Ni pa nujno! Lahko samo kaksno rozico...


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 14:31:03   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: noranate

Naša je tudi dobila denar. Se kupijo vse sorte vizitk za to priložnost, napišeš noter verz in daš pač, koliko si pač namenjena porabit za darilouser posted image


Rada bi ostala v nekem povprecju. Recimo za rd necakoma dam po 20 eur, za rd sinovih prijateljev darilo v vrednosti 10-15 eur.... za birmo bi to bilo ... ?? 50, 100 eur???
Za to punco za rd ponavadi porabim cca 20 - 25 eur. Kupim ji pa oblacila - ki ji jih mama ne ter sminke, ki jih ji mama ne (seveda prej obvestim mamo in se zmenim).
Torej koliko je primerno - ne prevec ne premalo.

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 14:33:42   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

Kolikor ste imeli namen dat za darilo.user posted image Nic ni prevec al pa premal.. Okvirno npr 50€ je cist ok. Ce bos dala manj ni nic narobe, ce pa vec pa se manj.user posted image

Sicer jaz nebi bla jaz, ce nebi zraven denarja dala se cesa, ker nimam fajn obcutka dat samo kuverto iz rok. Za 13.letnico mogoce kaksen fajn parfumcek zravn al pa kej pdb. Teh nikol ni prevec in same si jih verjetno ne prvoscjo glih pogosto.user posted image Ni pa nujno! Lahko samo kaksno rozico...



Planirala sem (ker smo letos malo zamudili njen rd - dve sencili za veke, gloss, maskara, dve kremnili sencili za veke ter svincnik za usta..... pa se CD sola sminkanja user posted image    kar sem nekako planirala za rd....
pa ce dam zraven se 50 eur bo ok pravis...

No sedaj mi je ze bolj jasno user posted image

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 14:36:26   
baguSka
pa ce dam zraven se 50 eur bo ok pravis...


ja super bo!user posted image sploh ker si omenila kok das ponavadi za RD... ker naj bi birma bla malo vec kot RD in ce si zmozna je to super darilo.user posted image


_____________________________

Poslušaj svoje srce in življenje bo poslušalo tebe.

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 15:10:48   
ajsek
Pri nas tako "orenk" darilo da samo boter. Ostali pa zgolj kakšno malenkost. - rožico, kakšne bolj fensi sladkarije, parfumček.

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 16:08:39   
Belika
Nekje sem enkrat prebrala, da naj bi bil ob takih priložnosti minimum toliko kot ti privližno staneš gostitelja (kosilo, pjača, vabila).. tako nekje 20-25€ na osebo (no ja v okviru zmožnosti). Predvidevam, da gresta oba s partnerjem, tako da je meni 50 € ravno prav, in nikakor ne premalo.

Sicer je imel nečak pred kratkim birmo vemda je od drugih dobil zelo različno od bombonjere, večina mi je dala okoli 40€, nekaj tudi po 100 in nekaj po 10...
No važno da je na koncu nabral za nov računalnik in monitor pa je bil srečen :))




(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 17:24:02   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka
ja super bo!user posted image sploh ker si omenila kok das ponavadi za RD... ker naj bi birma bla malo vec kot RD in ce si zmozna je to super darilo.user posted image



Toliko bomo premogli. Sedaj mi je dosti, dosti lazje.

najlepsa hvala vsem za nasvete in sodelovanje user posted image

Pa fora je prav v tem, da bo otrok srecen. Smink vem da bo vesela, denarja tudi.... user posted image

< Sporočilo je popravil Misek -- 15.1.2010 17:26:01 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 18:39:48   
noranate
Mišek, naj povem da je naša dobila po 50 eur. Krasna vsota in čist dovoljuser posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 19:48:57   
Serendipity
Hm.. dajte mi povedat kakšno se vam (cenovno) tisto oreng darilo, ki ga da boter? Sem letos v tej vlogi, pa me informativno zanima... user posted image

(odgovor članu noranate)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 21:13:57   
Belika
Midva sva dala cca. 300€ (200€+ verižica)... meni je bilo to sicer veliko, ampak boter je bil moj in on je bil pripravljen toliko dati... so pa ostali otroci na isti birmi dobili tudi kak laptop in skuteruser posted image user posted image user posted image user posted image , ampak to je pretiravanje... (ali pa ne, če bo šlo tole z birmanskimi darili takole naprej bodo naši otroc dobili že kar stanovanje, tisti bolj skromnejši pa avtouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image )



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 21:21:00   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Hm.. dajte mi povedat kakšno se vam (cenovno) tisto oreng darilo, ki ga da boter? Sem letos v tej vlogi, pa me informativno zanima... user posted image



računalnik, scot kolo, skuter, avto,...user posted image

Mislim da je čisto osnovno darilo recimo verižica s križcem, ostalo pa po zmožnostihuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Darilo za birmo?
15.1.2010 21:49:20   
zmajaz
Pri nas boter težko pride skozi z manj kot 500 eur. user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Darilo za birmo?
16.1.2010 7:36:52   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Hm.. dajte mi povedat kakšno se vam (cenovno) tisto oreng darilo, ki ga da boter? Sem letos v tej vlogi, pa me informativno zanima... user posted image
možev nečak je rekel da mu bo on šel za botra(sedaj je star 11 let) in da mu bo naročil prenosnika-moj se mi je samo nasmehnil,doma mi je pa rekel da če mu  bo šel res za botra,da mu ga bo kupil

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Darilo za birmo?
16.1.2010 13:20:09   
tassi1
Lani sem bila botrca nečakinji in sva se odločile za počitnice v Egiptu( 450 ), zraven pa sem ji naredila 2 veliki torti( knjigi) in napisala nekaj misli o najinem odnosu- tam se je pa zjokala, pa jest tudi user posted image user posted image user posted image

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Darilo za birmo?
16.1.2010 13:23:56   
tassi1
Aja, sem pozabila- v maju ima nečakinja birmo in ji bom za darilo kupila zlat prstan( kot ostalim nečakinjam, ki jim nisem botrca), bo pa za zadnjo pisanko dobila digitalca( ker si ga fulll želi)user posted image user posted image

_____________________________

bila sem zaljubljena in srečna, sedaj sem samo še žalostna!

(odgovor članu tassi1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Darilo za birmo?
24.2.2012 12:13:14   
amanda1234
Midva bova podarila nečakinji 400e oz. si lahko izbere darila v tej vrednosti ,verjetno si bo kupila i pod ,prenosnik al pa kakšno lepo uro...

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Darilo za birmo?
24.2.2012 16:39:32   
katy83
omb...toliko gre v današnjih časih za darilauser posted image prenosniki? user posted image

še dobro, da imajo vsi v moji okolici še zelo majhne otroke, ker to pa je res dosti...

v mojih časih smo dobivali od botrov cd-playerje in kaki zlati obesek...no, saj če pomislim, so se takrat našli že tudi taki, ki so kupovali skuterje...


kaj te vem, če ne bi bila botra, bi verjetno dala kakih 50€ ali pa bu kupila kakšen lep srebrnik. user posted image

(odgovor članu amanda1234)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Darilo za birmo?
24.2.2012 17:16:54   
Peli
Me je že kar strah, mojga bodo najbrž tud kar ponucal, men se zdi ob naših prihodkih 400€ res čist preveč, ampak kaj morš, najbrž se bomo zaradi tega morali odpovedati morju user posted image .

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Darilo za birmo?
24.2.2012 17:22:57   
aknela123
od Misek

Planirala sem (ker smo letos malo zamudili njen rd - dve sencili za veke, gloss, maskara, dve kremnili sencili za veke ter svincnik za usta..... pa se CD sola sminkanja





mamamija kolko je punca stara? 13 let?

< Sporočilo je popravil aknela1 -- 24.2.2012 17:27:10 >

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Darilo za birmo?
24.2.2012 21:57:32   
marta82

IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Me je že kar strah, mojga bodo najbrž tud kar ponucal, men se zdi ob naših prihodkih 400€ res čist preveč, ampak kaj morš, najbrž se bomo zaradi tega morali odpovedati morju user posted image .

Saj se hecaš, ne?

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?