|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Marčevke 2012
5.7.2011 9:24:15   
Jada82
Pozdravljene!

Zgleda sem prva, ki odpira to temo ... ja no, ena jo mora user posted image user posted image user posted image user posted image Danes sem zagledala user posted image na testu, tako da zgleda, da bomo marca pestovali ... user posted image user posted image user posted image Se mi katera pridruži v čvekanju?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 9:33:08   
Jada82
MARČEVKE 2012
 
 11.3.


  Jada82, 2 , 1 , 18.7., ns, Bled

 
 
 
SKUPAJ NAS JE: 1


< Sporočilo je popravil Jada82 -- 5.7.2011 9:40:14 >

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 10:10:57   
Medea10
Jada ČESTITKE!!!  user posted image user posted image user posted image
Te spremljam še od marca in sem prav čakala in navijala, kdaj boš zagledala user posted image user posted image !
Lepo, mirno nosečnost ti želim! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 10:26:15   
Anonimen
Se pridružujem!

Po 2 SS sem tretjič noseča - upam, da gre v 3. rado! user posted image
1. pregled bo 19.7. - no ja, v resnici bo 13.7., ker imam takrat pregled po laparoskopiji, pa bo mogoče že kaj vidno. Po mojem računanju je PDP 9.3. Sem pa iz domžalske okolice. Otrok še nimam.

Komaj čakam user posted image , ker ga pri prejšnjih dveh nosečnostih nisem videla. Res upam, da nama bo tokrat uspelo...

Pozdravček!

(odgovor članu Medea10)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 10:41:46   
naja17
Oooooo že marčevke 2012... Kolk gre hitro čas, lani sem bla jaz marčevka, zdej pa že 4 mesece cartam svojega malega princa... Uživejte v lepih trenutkih marčevke user posted image ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 12:22:44   
5ra8
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

Oooooo že marčevke 2012... Kolk gre hitro čas, lani sem bla jaz marčevka, zdej pa že 4 mesece cartam svojega malega princa... Uživejte v lepih trenutkih marčevke user posted image ...


ah ja...kako hitro čas beži user posted image se še spomnim naja kako sva se menili in sem jst trdila da bom februarka in ti marčevka...no evo, kako je pol blo? user posted image smo ble obe marčevke, samo tvoj Maj je mal prehitu user posted image


_____________________________

Našega sončka smo dočakali 09.03.2011 ob 19.39!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 12:56:38   
lenčy
no js pa imam marčka 2010user posted image vaši sončki se bodo rodili v zelo lep spomladanski čas. super bo, ker bo že sonček in boste šli kmalu vn vozičkat... ah kje je že to...

lepo nosečnost vam želim!!!

_____________________________

24.03.2010 ob 20.13 sva postala ponosna starša malemu Aleksu.
Rada te imava!!

(odgovor članu 5ra8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 14:40:41   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: Medea10

Jada ČESTITKE!!!  user posted image user posted image user posted image
Te spremljam še od marca in sem prav čakala in navijala, kdaj boš zagledala user posted image user posted image !
Lepo, mirno nosečnost ti želim! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




O hvala lepa!!! user posted image user posted image user posted image Tud jaz se te spomnim ja, super, tokrat je tako hitro ratalo user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 14:45:29   
Jada82

MARČEVKE 2012



9.3
alna, 3 user posted image , 0 user posted image , 13.7., ns, Domžale
 11.3.
  Jada82, 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns, Bled

 
 
 
SKUPAJ NAS JE : 2 user posted image    user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 14:48:02   
Jada82
Joj, drugač pa men tole urejanje na gre prav preveč dobro .... user posted image Tako da, če se katera druga javi, bom zelo vesela user posted image user posted image user posted image

alna, dobrodošla, bova skupaj čvekali! Upam, da ti tokrat res uspe donositi in enga srčkanega marčka roditi user posted image user posted image user posted image user posted image Sem še mal spesnila. Drugač bom pa jaz najbrž šla na nuhalno v Domžale user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 14:58:29   
tasa_m
Marčevke, mirno in lepo nosečnost vam želim!!

Sam sem bila marčevka 2009, preko RR spoznala veliko punc iz celotne Slovenije, s katerimi imamo super odnos še zdaj.

Tako da mirno nosečnost punce!!

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 15:11:37   
Jada82





PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj






9.3
alna, user posted image , 0 user posted image , 13.7., ns, Domžale
 11.3.
  Jada82, 29, 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns, Bled

 
 
 
SKUPAJ NAS JE user posted image : 2
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

      - noseča.com                             - pregnancy.org

  - bibaleze.si                               - bambino.si

           - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA





< Sporočilo je popravil Jada82 -- 5.7.2011 15:16:03 >

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 15:20:00   
lina10
Da vas še jaz pozdravim, vidim kako gre hitro čas sem marčevka 2008 in marčevka 2011 tako da imamo doma kar veselo.
Želim vam prijetno nošečnost boste videle kako bohitro mimo.user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 15:24:00   
Anonimen
 
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Pozdravljene!

Zgleda sem prva, ki odpira to temo ... ja no, ena jo mora user posted image user posted image user posted image user posted image Danes sem zagledala user posted image na testu, tako da zgleda, da bomo marca pestovali ... user posted image user posted image user posted image Se mi katera pridruži v čvekanju?



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še jaz user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sva skupaj čakali user posted image user posted image user posted image user posted image . PDP 1.3.2012, 7.7. pa prvi UZ (samoplačniško)radovednostuser posted image
Prvi pregled pa kooooomaj 28.7.
anonimna user posted image

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 15:45:43   
valentinčica30
IZVIRNO SPOROČILO: Jada82

Pozdravljene!

Zgleda sem prva, ki odpira to temo ... ja no, ena jo mora user posted image user posted image user posted image user posted image Danes sem zagledala user posted image na testu, tako da zgleda, da bomo marca pestovali ... user posted image user posted image user posted image Se mi katera pridruži v čvekanju?



Čestitke z moje strani. skupaj smo bile pri februarkah 2010.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 16:01:43   
Pajama
user posted image Se z velikim veseljem in navdušenjem pridružujem, če se smem!!! Danes zjutraj, ko sem se s CB zagotovo prepričala, sem že pogledovala na forum, če že obstajajo marčevke 2012. V glavnem, tole je zame vse novo in neuradni datum je 3. marec!

Čestitke vsemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 16:07:18   
MEGi20
No naj se še jaz najavim..sem tudi user posted image PDP naj bi bil 7.3 - torej neuraden datum user posted image .... doma imam že 4letnega korenjaka sedaj pa pričakujemo še enga/enouser posted image

Stara sem 24 let, to je moja 2 (uspešna) user posted image in sem iz Mokronoga.

LP;megi

< Sporočilo je popravil MEGi20 -- 5.7.2011 16:09:15 >


_____________________________

Ali veste kako se reče dvema ljubimcema ki sexata po metodi varnih dni?

mamica in očka...

(odgovor članu Pajama)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 18:09:37   
Pajama
Zdaj sem šele uspela vse prebrati (prej sem bila tako navdušena, da sem se v naglici samo pridružila).

ČESTITKE: Jada82, Alna in Megi20 za user posted image ali user posted image !!!!

In še malo več mojih podatkov: stara sem 29, prvič noseča (tega izraza se pri sebi še kar ne morem navadit), pregled imam že 9. 7., kaj je točno pri nuhalni svetlini treba povedati pa ne vemuser posted image . Vem, da gre za neke vrste pregled, a sem še popolnoma nevedna...

Imam pa še eno (morda neumno) vprašanje glede nosečniškega koledarja na RR:
Torej, hotele sem se prijaviti: vpisala predvidedeni datum (glede na izračun ovulacije, ker na pregledu še nisem bila) in e - pošto.
Sedaj mi napiše da sem prijavljena na 3. 3. 2012 in mi daje možnost odjave. Ne pokaže pa mi tedna oz. če ga sama poiščem (tam za neučakane :) me znova nagovarja naj se prijavim. Zdaj pa ne vem, če sem kaj narobe naredila?



(odgovor članu MEGi20)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 19:02:57   
Anonimen







PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
anonimnauser posted image , 2 , 1

3.3
Pajama, 1 , 0 

7.3
MEGi20, 2 , 1 , 24 let, Mokronog

 9.3
alna, user posted image , 0 user posted image , 13.7., ns, Domžale

11.3.
  Jada82, 29, 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns, Bled

 
 
 
SKUPAJ NAS JE user posted image : 5
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

      - noseča.com                             - pregnancy.org

  - bibaleze.si                               - bambino.si

           - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA






(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 19:06:58   
Anonimen









PDP,
nick, starost, število user posted image , število user posted image doma, naslednji pregled, nuhalna svetlina, kraj



1.3
anonimnauser posted image , 2user posted image , 1 user posted image , 7.7.UZ, Štajerska

3.3
Pajama, 1user posted image   

7.3
MEGi20, 2 , 1 , 24 let, Mokronog

 9.3
alna, user posted image , 0 user posted image , 13.7., ns, Domžale

11.3.
  Jada82, 29, 2 user posted image , 1 user posted image , 18.7., ns, Bled

 
 
 
SKUPAJ NAS JE user posted image : 5
NOSEČKE Z DVOJČKI user posted image user posted image : 0

ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
- otročarije.net 
                         - mama.si
- nosečnica.si                             - babybook.si

      - noseča.com                             - pregnancy.org

  - bibaleze.si                               - bambino.si

           - mojezdravje.si                         - parrentsconnetct.com

- pregnology

- novorojenček.com (darilo ob rojstvu otroka)

NOSEČNOST PO TEDNIH

OTROŠKA IMENA

ŠOLA ZA STARŠE


NOSEČNOST IN DELO:
- dokument 1                       - dokument 2


UREJANJE DOKUMENTACIJE:

- Urejanje papirjev pred porodniškim dopustom
vloga S-1/1
priloga S-1
- Urejanje očetovskega dopusta
vloga S-1/2
priloga S-1 (ista kot zgoraj)

- Priznanje očetovstva

- Kako do otroškega dodatka?


INFORMATIVNI IZRAČUN VIŠINE OSNOVE STARŠEVSKEGA NADOMESTILA








(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 19:33:23   
Jada82
Vav, koliko nas že je user posted image user posted image user posted image  user posted image
Anonimnauser posted image , čestitke!!! Ja, sva skupaj čakali user posted image , vem user posted image user posted image user posted image
Valentinčica30, hvala tudi tebi za čestitke!!! user posted image

Drugač pa punce ... jaz nisem več tako dobre volje ... namreč, od popoldneva danes imam že cel čas zelo močne krče .... mal sliči na zgodnjo verzijo popadkov user posted image Ne vem, upam, da to zame ne pomeni konec te user posted image . Kar mal sem slabe volje ....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 20:36:01   
acerola
hojla!

jaz imam tudi marca rok, neuraden 3.3. Vendar imam prvi pregled šele 11.8.! Ali ni to že malo pozno? Pravijo, da naročajo med enajstim in dvanajstim tednom...
no, tako grem naslednji teden na samoplačniškega, da vidim, kaj se sploh dogaja v trebuhu user posted image

lep pozdrav vsem marčevkam user posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 20:39:44   
Anonimen

anonimna, pajama in megi20 - ČESTITKE!user posted image user posted image user posted image Upam, da bodo same vesele nosečnosti!

Jada82, DRŽIM PESTI, da bo vse v redu! Te pa razumem - jaz sicer nisem nikoli imela nobenih bolečin, samo na 1. pregledu mi je G rekla, da bo za abrazijo, ker ni bilo user posted image , pa še 2 tedna premajhno je bilo. Drugič je bilo pa kakor čisto navadna user posted image . Tako da sem zdaj precej prestrašena, kako bo. Saj čez dan v službi še nekako gre, ker je dela dovolj, ampak popoldne in zvečer me pa stisne user posted image .

A ima še katera tak strah? Jaz sem bila pri 1. user posted image čisto blažena in srečna in sproščena, zdaj pa sploh ne morem normalno spat. In kar mi je še posebej težko - moj dragi ne razume user posted image . Zdi se mu, da se temu preveč posvečam in da je otrok moj edini cilj v življenju, kar seveda ni res, ampak trenutno je definitivno najpomembnejši "cilj", če sploh lahko tako rečem. Zoprno je, da se ne morem o tem še z nikomer pogovarjati, ker sva se odločila, da poveva šele po 1. pregledu. Jaz pa najlaže predelam take strahove, če govorim o njih. No, mogoče bo vsaj malo pomagalo tudi tole pisanje. Zdržati moram še vsaj 1 teden, pa bo UPAM lažje. Ko bi vsaj že 13.7. videla user posted image . Saj vem, da je še zgodaj, pa vseeno...

(odgovor članu Jada82)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 21:07:56   
Anonimen
Za naš seznamček še moja starost - 32 in pa predlog, da se doda med zanimive spletne strani še tole: http://www.fitpregnancy.com/  Jaz to revijo že nekaj časa kupujem (izhaja na 2 meseca, imajo pa jo v MK) in sem v njej našla že ogromno zanimivih informacij o zdravi nosečnosti, odnosih, ...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Marčevke 2012
5.7.2011 21:12:27   
Anonimen
Jada in alna vaju čist razumem, tud jaz se kar bojim četrtka..saj se hecam in možu govoim, da me emšo dajeuser posted image user posted image user posted image

Držim močne pestkeuser posted image user posted image user posted image in navijam, da se bomo kmalu smejale našim strahovomuser posted image user posted image user posted image

...za vse user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?