|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dr. Andrej Tratnjek
12.2.2009 11:26:09   
nastasja
Zanima me kakšne so vaše izkušnje z njim!
Hvala za odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dr. Andrej Tratnjek
12.2.2009 11:27:08   
Anonimen
Slabe. Zelo slabe.user posted image

(odgovor članu nastasja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dr. Andrej Tratnjek
12.2.2009 11:30:33   
nastasja
zakaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dr. Andrej Tratnjek
12.2.2009 12:18:00   
TomTaylor
Dober ginekolog, porodničar in odličen diagnostik. Meni je že v 16. tednu ugotovil popuščanje MV in predpisal mirovanje, o čemer sem potem za mnenje spraševala tudi dr.Pušenjaka, ki je rekel, da je v 16. tednu to NEMOGOČE ugotoviti. Že v 24. tednu se je izkazalo, da je imel dr. Tratnik prav, MV je bil močno skrajšan.

Slovi pa po skrajno neprofesionalnem (komunikacijskem) odnosu do pacientk. Jz ga kličem kar Dr. House. Ni za občutljive ženske. Bolj je primeren za samozavestne ženske, take, ki mu upajo tudi kakšno v njegovem stilu zabrusit nazaj oz. za "flegma" ženske, katerih njegovi komentarji ne zmotijo.

O njem kroži veliko anekdot:

- ženska na NS (ne zanima jo ali je vse ok) prvo kar vpraša je: ali bo fantek ali punčka?
- Dr. House: "Garantiram, da ne bo krava!"


ali pa:
- v čakalnici gospa poznih let (70, 80) čaka na preventivni pregled, ki ga ima na vsakih **** let, okoli nje pa polna čakalnica nosečnic. Pride mimo dr. House, vidi gospo in jo smrtno resno vpraša: "Kva pa vi tukej? A ste noseča? Dejte gospa še enkrat EMŠO pogledat!" in gre.

Tole pa moja osebna izkušnja:
- v cca. 36. tednu sem na UZ. Dr. House pretipa trebuh potem pa gleda v monitor. Gleda, gleda,...nič ne komentira. Naenkrat pa zakliče: "SESTRA!" Ona prileti, on ji reče: "rabim telefon - zveži me s porodniškim oddelkom, tukaj imamo zaj***ano situacijo! Hitro!"...meni je ob tem zastalo srce. Najbolj črne misli so mi šle po glavi. Začela sem moliti; Bog, prosim, daj da je vse ok, o Bog,...Prinese sestra telefon, dr. House pa v slušalko: "Ja, kva?! Cigaret mi je zmankal! Dej prlet hitr dol, pa mi prnes čike, moram it enga pržgat!" Odloži slušalko, se obrne k meni in reče: Vse je v redu, kontrolo imate čez 14 dni.
Ko sem šla ven sem se tresla kot šiba na vodi. Jezna, besna, na jok mi je šlo - tak šok sem doživela....No, danes mi  je pa smešno. user posted image








(odgovor članu nastasja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dr. Andrej Tratnjek
12.2.2009 12:46:01   
Lalica1
Ta je pa dobra user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Očitno moraš res imeti velik razpon smisla za humor in prenesti črn humor.

Meni občasno tak tip smešnic kar odgovarja, ampak pri resnih stvareh bi tudi želela malo resnosti.

Si pa kar predstavljam kako šokirana si mogla biti. Ker smo za naše pikice itak zelo haklig.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dr. Andrej Tratnjek
12.2.2009 16:13:35   
hubi
Je eden najboljših diagnostikov, ni pa najbolj vešč medsebojnih odnosov. Res je treba biti samozavesten pri njem.

(odgovor članu Lalica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dr. Andrej Tratnjek
12.2.2009 17:16:44   
nastasja
Sej se mi je res zdel posebnež. Sprašujem pa zato, ker me je že skorej dal rodit.....dans pa je rekel da še ne.....no vsaj pošten je....da je priznal:" a to sm rekel" .
Pa mal grob je bil pri pregledu, (mi je menda odluščil mal čepa, ker malo krvavim) pa se mi je začel zdet sumljiivo.
Res pa je da ima odnos tak kot dr. Houseuser posted image

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dr. Andrej Tratnjek
12.2.2009 17:26:53   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: nastasja


Pa mal grob je bil pri pregledu



No, sej posebnega občutka on sploh nima.

Moja kolegica mu je enkrat ob vaginalnem pregledu rekla v smislu: "Av, to me boli, a lahko prosim z malo občutka" On ji je pa nazaj rekel: "Oprosti gospodična, a bi ti rada kaj (orgazem) doživela...?" No, ker je moja kolegica bolj gajstna, mu je nazaj rekla: "Nikar si ne domišljajte preveč, ste preveč stari zame, da bi sploh lahko uživala!"





(odgovor članu nastasja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dr. Andrej Tratnjek
12.2.2009 18:26:43   
maja24
Čudn je ampak je user posted image dobr Guser posted image

_____________________________

Ela čebela


(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dr. Andrej Tratnjek
2.8.2011 11:35:32   
KajaNagaja
Sem ravnokar s pregleda pri dr. Tratnjeku. Moja ginekologinja je sicer dr. Macun, ki je odlična, vendar je na dopustu.
O pregledu lahko rečem samo to GROZA! Nič mi ni povedal kaj dela, kaj ej narobe, kaj mi je predpisal, ni me vprašal kaj je narobe...NIČ NIČ NIČ...

Ko sem na koncu hotla vprašat še nekaj pa mi je pomahal z mapo proti vratom, češ: spel se že!

Ko sem prišla z ordinacije sem komaj zadrževala solze. Ko pa sem se usedla v avto in poklicala fanta pa sem se zjokala kot najmanjši otrok.
Ne morem verjet, da te lahko nekdo psihično tako dotolče... GROZA. Tak človek ne bi smel biti ginekolog. Naj bo še tako dober, mogli bi ga malo vzet v roke. Spominja me na dr. Housea.

(odgovor članu nastasja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dr. Andrej Tratnjek
10.8.2011 21:18:05   
carly
Ja za njega moraš imeti trdo kožo, na kakšne komentarje in opisovanje kar pozabite še posebej če je vse kot mora bit, pa tudi če ga vprašaš ponavadi tako zamomlja da ga komaj zastopiš.Je pa res dober diagnostik in bo prvi ki bo opazil da kaj ni ok.Resnično dr.House.

(odgovor članu KajaNagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dr. Andrej Tratnjek
18.6.2013 13:02:42   
jenny700
no punce lahko se pomirite dr. Tratnjek je odšel v pokoj..sicer sama sem mnenja da je odličen diagnostik..

(odgovor članu carly)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dr. Andrej Tratnjek
20.6.2013 14:40:09   
lotty4
Nimam nič slabega za napisat, res je svoje vrste čudak, ampak 1a ginekolog. Njegove roke so res grobe, besede težke, za pogledat grozen, ko pa ga potrebuješ in je res nekaj narobe, ga ni človeka, ki bi dal toliko od sebe kot on. Pri drugem porodu, ki se meni ni zdel nič posebnega, je bila velika nevarnost, da mi poči maternica, ker sem prehitro zanosila po prvem carskem rezu, je bil cel porod pri meni, gledal trebuh, me pregledoval, se pogovarjal... Še jaz sem mu govorila, da bo šlo po naravni poti, boste videli, da bo šlo, res je tudi šlo, s svojimi popadki, brez proti bolečinskih. On pa je bil že pripravljen na carski rez, in ko je bilo konec poroda se mi je samo posmejal in pobožal potrebuhu in rekel, da sva zmagala.

(odgovor članu jenny700)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?