|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Junijke 2013
27.9.2012 15:10:42   
giotti
Ciao

Čakam, čakam in čakam. Pa ni in ni teme Junijke 2013. Pa sem si rekla, pa jo ti odpri. Evo, pa sem jo odprla in slovesno razglašam, da sem noseča user posted image . Moja 4. nosečnost, dva spontana splava, en otroček. Zaradi dojenja je bilo kar težko zanositi, ampak zdaj je ratalo. Bravo mi. Komaj čakam prve znakce in slabost. Rahlo, rahlo mi je že slabo. Se pišemo in lep dan vsem user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Junijke 2013
27.9.2012 15:16:28   
niinii
Evo se pridružujem. Danes zjutraj zagledala user posted image .

Je pa to moja prva nosečnost in prvi otroček. PDP naj bi bil 03.06.2013

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Junijke 2013
27.9.2012 15:27:13   
Saša33
Ha, ha

No jst sem pri marčevkah 2012, imam doma frkljo 6 mesece staro in danes zagledam II, načrtovano. Ne vem pa, verjetno bo majček. Glede na zadnjo menstro 10. avgusta. Čestitke giotti in niiniiuser posted image user posted image , čakam da pride moj iz
službe da mu mala da darilo!!!

čauči

Drugače pa, počutje 1a, raze utrujenosti, spanja in izostrenega vonja, sicer pa ob dojenju nimam niti časa misliti na to., Sem pa vesela, da je kaj.

(odgovor članu niinii)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Junijke 2013
27.9.2012 15:32:45   
Lorna4
giotti tebe se pa spomnim iz čvekanja v pričakovanju...si bla pri novembrkah 2009 kajne user posted image te je bilo vedno fino brat, sem prav mogla prit pozdravit...no jaz sem bila tudi pri novembrkah 2009, zdaj bomo imeli pa maja 2013 user posted image user posted image

naj bo srečno do konca user posted image

(odgovor članu Saša33)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Junijke 2013
27.9.2012 15:34:40   
ursonok
Saša 33! Midve se pa poznava - z marca 2012 :)

Tudi jaz sem pred parimi dnevi zagledala debel + .... Moram priznati, da je za nas to velik šok, sploh ker smo planirali dva otroka, imamo dva otroka, delali smo hude plane za naprej, zdaj pa tole ... Je pa res, da smo ekstremno plodni - dvakrat sem zanosila v prvo, zdaj pa celo nenačrtovano (sicer se nisva zaščitila, 10. dan cikla, a vseeno - sem mislila, da v tretje pa ne bo šlo rado).

Nič, takle mamo, se počasi privajamo na novo situacijo, jokat smo že nehali user posted image Utrujena sem ful (pa ne od te nosečnosti, ampak od prejšnjih dveh + doktorata + selitve + dela itd.) in to je eden hujših problemov. Smo namreč sami štirje, nobenih dedkov blizu (živimo v tujini), oba v svobodnem poklicu, tako da ni bolnišk, porodnišk itd. Jaz že nekaj časa sedim za računalom in se trudim pridno delat.

Tu, v Španiji, živimo šele 3 mesece, tako da sploh ne vem, kako zadeve funkcionirajo. Itak se pa mislim sprehodit do dohtarja šele čez okoli 8. tedna.
Aja, ZM sem imela 24. 8., računica mi vrže ven PDP - 31. maj. Ampak se bom dala kar med junijke, saj sem obe nosečnosti do zdaj prenosila za več kot en teden.

(odgovor članu Saša33)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Junijke 2013
27.9.2012 21:15:27   
disere
saša33 pa ursonok vama moram iz srca čestitatuser posted image user posted image ...

želim vama lepo nosečnost, pa nč bat majhne razlike, vama rečem, da z dvema furam veliko boljš kot sem pred 12leti z eno, pa smo tud cele dneve same, ker ma moj dragi tako službo-le pogumnouser posted image user posted image ..

tudi ostalim junikam želim zdraveuser posted image ..

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Junijke 2013
28.9.2012 7:44:17   
Saša33
Dobro jutro,


ursonok, da tebe tukaj vidim, je pa res presenečenje. Čestitam, čeprav verjamem da je bilo zate presenečenje.user posted image user posted image , še meni je včeraj kozarec padel iz rok, pa je bilo načrtovano.Midva sva hotela čim manjšo razliko, vendar tri mesece ni bilo nič. Je pa res, da sem jo dojila polno do 6 meseca in moram reči, sedaj ko papa je pravi relaks zame.Še vedno jo dojim, če bom seveda ok, jo pa mislim nekje do februarja odstaviti. Sicer pa jo tako zanima hrana, da se na joško želi priklopiti samo zvečer in ponoči. Vmes bolj za crkljanje.
No glede nosečnosti, upam, da bo tako kot prva. Drugače pa še ne ve nihče, dokler ne bodo mimo trije meseci, najprej pa seveda pregled.

Se slišimo kaj in uživajte, dokler se ne kotalimo okrog:)

(odgovor članu disere)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Junijke 2013
28.9.2012 7:46:50   
niinii
Jutro souser posted image .

No zvedela datum prvega pregleda, in sicer 22.10. Sem mojega dragega včeraj kar malo šokirala, čeprav je bilo načrtovano. In potem sva se odločila, da poroko mal naprej prestaviva. Računala sva jo imet junija, zdej bo pa pač prej :D

(odgovor članu Saša33)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Junijke 2013
28.9.2012 14:25:13   
Anonimen
Živjo, punce.
Pri meni še ni bil plusek, imam šele v ponedeljek prvi dan izostanka. Nekako sem prepričana, da že pašem zraven, saj imam že nekaj znakov (vonj, napete prsi in utrujenost). Iskreno bom precej presenečena, če plusa ne bo (pa tudi razočarana). Imam že enega sina, starega 2 leti...

Lp, zaenkrat anonimna

(odgovor članu niinii)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Junijke 2013
28.9.2012 14:32:59   
giotti
Lorna4, hvala za lepe želje. Ja, novembra 2009 naj bi rodili, pa smo potem padli v december. Ti pa boš rodila maja, tudi tebi čestitke user posted image . Me prav zanima, kaj pomeni pri otrocih tri leta in pol razlike. Seveda je pri vsakem paru drugače. No, zanima me, kako bo pri naših. Hja, junijskih nosečk pa še vedno ni dosti na spregledu user posted image . Moj rok bo 8. junij, kje so vse tiste, ki imajo pred 8. junijem rok? Saj se test lahko dela že par dni pred izostanko menze, kar pa je mogoče metanje denarja stran. Ampak meni se zdi strašno pomembno, da čimprej vem, da sem noseča. Ker potem na primer isti dan prekinem s kavico, sladkarijami, tekom... Sem že kar v letih, pa dva spontana splava, zato sem raje previdna. No, lep dan vsem user posted image

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Junijke 2013
28.9.2012 14:36:40   
giotti
Anonimna, first sign stane 3,5 €. Če si ga lahko privoščiš, ga kar naredi. Meni je bil v torek 24. dan, pa je že pokazalo pozitivno popoldne (niti ni bil jutranji urin), menzo pa imam na 26 dni. Srečno vsem user posted image

< Sporočilo je popravil giotti -- 28.9.2012 14:37:08 >

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Junijke 2013
28.9.2012 16:20:11   
Anonimen
Giotti teste sem naredila že štiri user posted image bo treba počakat na izostanek M. Pri prvi nosečnosti mi je pa pokazalo že par dni pred M. Itak ga bom jutri spet šla delat. user posted image Zdej ko sma se končno odločila še za enega, kar ne morem počakat, ker že komaj čakam.

(odgovor članu giotti)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Junijke 2013
29.9.2012 17:15:59   
Anonimen
Eto, danes zjutraj zelo rahlo, slabo viden user posted image . Kot sem že rekla, komaj čakala! Bo pa okoli mojega in sinčkovega rd. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Junijke 2013
30.9.2012 9:55:45   
malecka24
Evo tudi jaz se pridruzujem,danes zjutraj sem naredila test in so dve crtice:)Se enega naredim cez 4 dni da se prepricamo ampak smo zelo veseli.To je najin 3:):):)
Mislimo da bo junijski ce sem prav zracunala:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Junijke 2013
30.9.2012 20:13:07   
jagoda#
Pozdravljene srečke nosečke! Po 4 mesecih je tudi nama ratalo user posted image . Druga nosečnost, drugi otroček...
Komaj čakam na prvi pregled... Pomojih izračunih naj bi bil rok poroda 17.06.2013.

(odgovor članu malecka24)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Junijke 2013
1.10.2012 13:00:39   
ursonok
Pismo,
meni je že ful slabo, pa sem šele v 6. tednu!!! user posted image user posted image user posted image POnavadi se je začelo šee v 8. tednu, pa trajalo nekje do konca 12. Če bo zdaj trajalo še toliko dlje, bom crknila user posted image

(odgovor članu jagoda#)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Junijke 2013
1.10.2012 14:08:03   
giotti
Živjo

Jaz si pa želim slabosti, ker ptoem vem, da je vse ok. Nazadnje, ko sem splavila, mi 2 dni ni bilo slabo, potem, ko mi je že bilo vsak dan, in se je končalo. Slabost je super znak, kar naj pride user posted image . Je pa sila zoprno, se strinjam. Jaz sem zaenkrat samo vsak popoldan utrujena. Imam srečo, da grem takrat lahko počivat.
Fajn se imejte.

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Junijke 2013
1.10.2012 14:34:02   
majčula
no, da se pofočkam še jaz.... po dooolgem času je tudi nama uspelo , zato sva še toliko bolj vesela.... Pred slabim tedno sem delala test in ko sem zagledala dve črtici sem začela jokati od veselja, saj nama je uspelo po dveh letih. To je moja druga nosečnost in drugi otroček. Doma imam že punčko staro 3 leta in tudi zanjo sva potrebovala dolgi dve leti.... jupijej....
počutim se odlično, zaenkrat, nič slabosti le malo več spanca bi rabila :). Če bo potekala kot prva nosečnost, takoj podišem user posted image user posted image . Devet mesecev odličnega počutja user posted image .
Čestitke vsem, ki ste zagledale pluske...

in ja... moj predviden datum poroda naj bi bil 3.6.2013 user posted image user posted image

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Junijke 2013
1.10.2012 14:50:06   
ursonok
Ja, verjamem, da če imaš slabe izkušnje, si tudi slabosti vesel user posted image Mi smo vedno v prvo zanosili, nikoli nobenih problemov a la splavi, vedno sem bila aktivna čisto do konca N, tako da mi gredo slabosti pošteno na jetra.
Sem šla pa zdajle tečt, na zrak, imamo tukaj sonček, skoraj 30 stopinj, je prav pasalo user posted image . In je slabost minila, čeprav vem, da sao za kakšno urico-dve. A že to je nekaj. Zdaj sem si pa naredila en sok iz lubenice in jabolka, mmm. Še nekaj tipknem na računalu, pa po otroke v vrtec.
Danes smo po dolgem času malo bolje spali (naš 6-mesečnik noče spat ponoči), tako da sem kar dobre volje user posted image

(odgovor članu majčula)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Junijke 2013
2.10.2012 6:23:17   
Ajedat
No končno se lahko tudi jaz pridružim po dolgih letih čakanja.
Sem še vsa user posted image
Moj pdp naj bi bil 9.6.

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Junijke 2013
2.10.2012 6:48:38   
niinii
Pozdravljene!

Jaz bi samo spala, čist sem brez energije.
Včeraj sem povedala v službi, ker imam pač tako delo, ki vsebuje veliko dvigovanja, pa so bili vsi ful veseli.

Grem še mal nazaj pančkat ;)

(odgovor članu Ajedat)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Junijke 2013
3.10.2012 12:15:22   
miklarom
giotti - draga moja kako si mi, upam da se me še spomniš user posted image , čestitke user posted image vidim da boš zopet mami, full,full vesela zate , mogoče boma pa celo skupaj cartali user posted image , ti kmalu sporočim

_____________________________

1.2.2004 job 18.55 je v 21.tednu odšel med angelčke naš Tim, 21.9.2009,v 24. tednu ob 3.23 med angelčke odšla najina Taja, sedaj pa se jima je 30.3.2011 v 19.tednu ob 22.45 še njuna sestrica. Življenje je kruto in ni pravično, mamica več ne more in zdrži

(odgovor članu giotti)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Junijke 2013
3.10.2012 16:58:40   
ursonok
Ej,
kdaj je v Slo prvi UZ? V 7. ali 8. tednu? Da se preveri srce itd.? Ker tu v Španiji je baje šele v 11. oziroma 12. tednu user posted image . Saj ne, da sem obsedena z UZ-ji in vsem tem, čim manj tem bolje, a vseeno. Na začetku bi res preveril, ali je vse na svojem mestu. Da pač lahko komu poveš, staršem itd. in ne delaš lažnega alarma .... Eh.

DRugače sem bolj tako tako, slabo mi je in to. Napihnjena nisem, utrujena pa tako kot vedno, pri dveh majhnih otrocih, izmed katerih eden skoraj nič ne spi user posted image

(odgovor članu miklarom)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Junijke 2013
3.10.2012 20:05:27   
Katoti
Heila punce, tudi jaz se vam pridružim in sem presrečna! Predviden PDP 8.6. moj prvi pregled pa 18.10. da vidimo če je vse na svojem mestu!

Posebnost pri tej nosečnosti je bila vgnezditvena krvavitev, sem mislila, da je prišla user posted image  ampak je po enem dnevu več ni bilo in sem naredila test, ki je pokazal user posted image ! user posted image

Doma imamo že eno navihano, prelepo 16 mesečno navihanko!

(odgovor članu ursonok)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Junijke 2013
3.10.2012 21:28:27   
Ajedat
No jest pa počasi dojemamuser posted image
Danes naredila še enkrat test in sm user posted image
Drugače imam že doma 14 let staro punco tko da sm kar dolgo čakala na....
No upam da mi tokrat uspe speljat do konca!!!
Za prvi pregled pa kličem jutri.
Čestitke vsem novim in starim nosečkam

(odgovor članu Katoti)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?