|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fantovska imena
7.1.2013 14:08:27   
naja17
So lepa imena, pa ne bi dala svojemu otroku, so imena, ki nama niso všeč, je meni eno top, njemu pa nič in smo tam... Kaj ve kej pravite? Brez komentarjev dejte otroku normalno ime itd. Kakršnokoli bo, bo njegovo, če bo on normalen, karakterno mislim, bo tudi ime normalno....

Hvala!

NIK
MARK
LEV
KEVIN
JON
JAŠA
IZAK
ERIK
DAN
BOR
BENJAMIN
ZAL
VAL
ANEJ
VID
TJAŠ
TIT
TIMON
TEO
SVIT
RENE

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fantovska imena
7.1.2013 14:14:06   
Tippi
A to je vajin seznam? Če izbiram od napisanih, potem bi jaz izbrala Timon, ampak mojemu ni všeč user posted image
Drugo mesto zasede Bor, pa mu sledijo Benjamin, Jaša....

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fantovska imena
7.1.2013 14:24:45   
Angel_Tian
Joj, dobro, da midva nisva imela tako dolgega seznama za ožji izbor user posted image

Bi bili pa moji favoriti tukaj Timon, Anej, Vid.

< Sporočilo je popravil Angel_Tian -- 7.1.2013 14:25:24 >


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fantovska imena
7.1.2013 14:26:43   
naja17
Ma niti ni najin... Jaz sem zbrskala, kaj mi je ok... Jaz mam enega top (je tudi v tvojem izboru), on ima enega lih tuk da je, ni mu pa top... Najlažje bi blo, da nas preseneti punčka user posted image

(odgovor članu Tippi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fantovska imena
7.1.2013 14:35:23   
aprilčica07
Izmed naštetih: Vid, Svit, Anej (oz meni je lepše Enej) user posted image  in še Tjaš

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Fantovska imena
7.1.2013 14:46:30   
3jeMi
IZAK
ERIK
BENJAMIN


(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Fantovska imena
7.1.2013 14:47:04   
Angel_Tian
Naja - a tvojmu je pa ime, ki je tebi top čisto mimo?

Ker midva sva naredila kompromis. Za fantka je "zmagal" moj izbor, za punčko pa od mojega. Ampak midva sva imela v ožjem izboru le za vsako le po dve imeni in še to takšni, da je bilo ok obema.
Mislim, da bo moral kar tvoj izbor imena bit tapravi, glede na to, da tvoj nima nekega resnega favorita user posted image

_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu aprilčica07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Fantovska imena
7.1.2013 14:56:17   
naja17
Moje top ime, njemu pač ni, jaz pa upam, da mu do konca bo, pa mu nič ne kaže...

Sej midva pač tudi hočeva, da je obema všeč, sej men recimo njegov je ok, sam itak mu ni tok k men moj, zakaj bi pol pristala na njegovega.

(odgovor članu Angel_Tian)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Fantovska imena
7.1.2013 15:45:45   
mateyka
ja kjer je pa njemu top? a sploh nima top al kako?

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Fantovska imena
7.1.2013 15:50:49   
naja17
mateyka ne nima top, ma enega, k mu je všeč, tud je na seznamu...

Nočem preveč izpostavljat ker je njemu in ker men, k tale moj nick ni več nick, ampak jih precej ve kdo se skriva za njim user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Fantovska imena
7.1.2013 16:10:12   
lananai
Nobeno preveč. Mogoče najbolj Izak in Svit.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Fantovska imena
7.1.2013 17:09:52   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: naja17

mateyka ne nima top, ma enega, k mu je všeč, tud je na seznamu...


če mene prašaš, ni fer za veto-te in ne-je, če sam nima niti za burek (nobenega top in enga tko-tko ki mu je kr ok in to je pač to..) user posted image
moj mož je bil kokrtok fer, da ker sam ni mel nekega lajka za določeno ime, da je bil odprt za moje predloge in argumente zakaj mi je določeno kul. pa ni bil načelno proti vsemu, ko sam ni našel ime ki bi mu res bilo všeč..
je pa res da imava podobne poglede glede določenih kriterijev (smo pač večnacionalni) in tudi nisva imela seznama (ko sem našla ime za našo tamalo, sem vedela da je to to - ko sem mu razložila zakaj in kako, se je strinjal). če bi imel on en tak močen "to je to" s kakim imenom, bi nekak bolj štekala, če je pa suša, mi je pa bolj težko razumet zbirčnost user posted image

aja, zgornja imena - moj lajk
Jon Izak

< Sporočilo je popravil mateyka -- 7.1.2013 17:12:33 >

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Fantovska imena
7.1.2013 18:13:20   
pelin
Če bi bilo pred več kot desetletjem dvojno poimenovanje tako razširjeno kot je zadnja leta, bi se zagotovo odločila zanj, ker mi je zelo všeč ( tudi mojemu), seveda, če sta zbrana skupaj dva imena , ki gresta vštric...na ta način se lahko po svoje ustvari nek kompromis, ko se upošteva oba bodoča starša, kar je tudi edino prav.......tudi midva sva se odločila brez vsakih težav, podobno kot Matejka, ker imava očitno res podoben okus glede tega..

Iz tvojega seznama , ki sicer ni pisan nama na kožo ( imava rada dolga imena, tvoji predlogi pa so večinoma kratki) se mi zdi simpatična kombinacija Izak Vid, Erik Anej in samostojno Benjamin....
Ne morem da ne bi...ime Timon mi nikakor ne sede, ker imam pri njem vedno občutek, da ga izgovarja otroče, ki mu ne uspe izgovoriti črke S in kliče enega bogega Simona takole narobe...Tiiiimooon plidi tem plotim ...user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Fantovska imena
7.1.2013 18:37:05   
kokosh
Ob imenu Kevin sem se spomnila na nemški "Kevinismus". So precej neposredni glede svojega mnenja o "modernih" imenih (npr. http://alcessa.wordpress.com/2011/05/18/v-sredo-pa-lepo-besedo-36/, v nemščini pa najde stric gugl).

Najin izbor je bil: Filip, Simon, Tadej, Pavel, Timotej. Ortodoksno user posted image

S tvojega seznama: Erik :)

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
7.1.2013 18:41:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naja17)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Fantovska imena
7.1.2013 20:18:23   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: pelin

Tiiiimooon plidi tem plotim ...user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Faca!

Mah ta seznam je tko no iz seznama, k sem komej našla imena, da ni y in x -ov notri... Recimo evo dobr argument zakaj Timon odpade user posted image ...

Proti dvojnim imenom nimam nič, sam midva bi eno, najin izbor skupaj - no go user posted image

mateyka ma midva sva že leta skupaj, sva popolno nasprotje in kompromisi so najin vsakdanjik... Vem, da na koncu bova prišla do enega imena in ko ga otroku pač daš, ga daš in mu to stoji in je na koncu itak kul... Sam hotla sem mal videt kaj s tega seznama komu drugemu paše...

Poker face hja nekomu, če ne bo sedu karakterno, mu tudi ime verjetno ne bo.... Taki smo ljudje, nekdo nam je pač antipatičen in posledično ime odpade....

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Fantovska imena
7.1.2013 21:18:43   
naja08
Od naštetih še najbolj:
Dan
Bor
Vid

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
8.1.2013 0:12:56   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu naja08)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Fantovska imena
8.1.2013 9:23:24   
*alja*
Anej user posted image mi ga imamo, sicer je bil na partnerjevem seznamu, ampak na koncu je zmagal. Ce bi bilo "po moje" bi bil Patrik, ampak po skupnih par mesecnih pogovorih je zmagal Anej. Vedno so potrebni neki kompromisi, ampak v mejah normale, da je drugemu partnerju vsaj malo vsec.

_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Fantovska imena
8.1.2013 9:43:03   
lananai
Veš kako sva midva enkrat naredila... Napisala recimo 10 enakih (al pa 5) imen vsak na svoj na listek. Potem pa ovrednotila z oceno 1-10 (od najbolj do najmanj všečnega). Na koncu sva si listka pokazala in seštela. Tisto ime, ki je imelo največ točk, je bilo na koncu najbolj všeč obema skupaj. user posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Fantovska imena
8.1.2013 12:29:51   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: lananai

Veš kako sva midva enkrat naredila... Napisala recimo 10 enakih (al pa 5) imen vsak na svoj na listek. Potem pa ovrednotila z oceno 1-10 (od najbolj do najmanj všečnega). Na koncu sva si listka pokazala in seštela. Tisto ime, ki je imelo največ točk, je bilo na koncu najbolj všeč obema skupaj. user posted image


Kul... Tole bomo izvajal, k začnem s porodniško user posted image

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Fantovska imena
8.1.2013 12:50:07   
mateyka
me veseli da se je našlo nekaj uporabnega user posted image
vso srečo pri izbiri imena - itak da bo izbrano ta najbolj pravo user posted image user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Fantovska imena
8.1.2013 12:54:05   
naja17

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

me veseli da se je našlo nekaj uporabnega user posted image
vso srečo pri izbiri imena - itak da bo izbrano ta najbolj pravo user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Fantovska imena
9.1.2013 10:41:56   
radirka
Jaša in Izak sta mi najbolj všeč user posted image

_____________________________

Sreča je tam, kjer je srce.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Fantovska imena
11.1.2013 18:12:05   
majčica1508
Erik mi je še najbolj všeč

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?