|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zmehčan MV in za prst odprta
19.5.2015 11:48:42   
isobel
Sem v 37.tednu (tretjerodka) in danes ponoči sem že drugič v zadnjih nekaj dneh imela popadke na 8 min, vendar se je po dveh urah stanje umirilo. Današnji pregled pri ginekologinji pa je pokazal, da sem za en prst odprta, da je MV zmehčan, a še vedno visoko. Vprašala sem jo, kdaj lahko pričakujem porod, pa mi je odgovorila, da je to lahko jutri ali pa čez en teden; torej nič zagotovega. Zanimajo me vaše izkušnje.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zmehčan MV in za prst odprta
19.5.2015 15:06:45   
Anonimen
Zmehčan maternični vrat in en prst odprta od 38. tedna, prvorodka, rodila pet dni čez rok. Srečno!

(odgovor članu isobel)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zmehčan MV in za prst odprta
19.5.2015 15:50:50   
pomlad08
Živjo, jaz sem bila pri prejšnji nosečnosti že lep cajt pred PDP odprta po 3-4 cm, rodila pa 8 dni čez rok, pa še to so mi sprožili zaradi pritiska ... tako da: don''t get you hopes up :) Jaz sem ful upala, da se bo kaj začelo dogajat, pa se ni čisto nič :)

Bomo videli, kako bo tokrat, rok čez 5 dni, dogaja se še nič ...

< Sporočilo je popravil pomlad08 -- 19.5.2015 15:52:05 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zmehčan MV in za prst odprta
19.5.2015 22:23:07   
Anonimen
že od 27-tedna sem bila odprta 4 cm.Rodila v 37 tednu

(odgovor članu isobel)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zmehčan MV in za prst odprta
20.5.2015 10:19:06   
maja2014
Jaz sem drugorodka, v 37/3 tednu, že dobra dva tedna se mi lušči čep, maternični vrat zmehčan, 1 cm odprta. Otroček ful dol pritiska, ctg še ne kaže večjih popadkov, krče imam take kot pred M, po besedah ginekologa je lahko to vsak trenutek al pa čez kak teden, 10 dni, odvisno....rok imam pa 8. junija.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zmehčan MV in za prst odprta
20.5.2015 14:55:19   
isobel
Meni se v bistvu niti ne mudi rodit, ker še nimam vse pripravljeno za dojenčka. Joj, koliko moram še postoriti pred njegovim prihodom! user posted image

maja2014, pri meni je podobno, ko mi ful pritiska dol, le da so bolečine ostre kot bi nekdo z nožem rezal v moj spodnji del trebuha. Zelo težko hodim zaradi tega. PDP pa imam 9.junija. user posted image

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zmehčan MV in za prst odprta
22.5.2015 8:35:36   
maja2014
isobel, medve sva pa blizu user posted image Kje boš rodila? Jaz v Postojni. user posted image Midva sva včeraj še zadnjo stvar nabavila-omarico. Bova gor namontirala previjalni, široki del. Ostalo imamo pa vse. Ja, mene tudi špika, ampak v nožnici inn včasih tako močno, da niti koraka naprej ne morem naredit user posted image Pa zadnji teden me tako boli, kot pred M. Jutri imamo še zabavo za sinov rojstni dan, potem pa lahko jenči pride user posted image Ga že vsi kooooomaj prilakujemo, še najbolj pa bratec user posted image

(odgovor članu isobel)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zmehčan MV in za prst odprta
22.5.2015 11:49:42   
Shana86
Tudi jaz sem bila na pregledu en teden pred rokom odprta za prst, vse je bilo že zmehčano (pa ne vem, koliko časa je že tako bilo, ker me pred tem ni vaginalno pregledoval). Potem me je en teden konkretno špikalo spodaj, prišla en dan čez rok na kontrolo. Odprta 3,5 cm, porod pa so nato sprožili. Tako da pomoje tole stanje pri tebi čisto nič ne pomeni, lahko rodiš danes ali pa po roku. Pa srečno user posted image

< Sporočilo je popravil Shana86 -- 22.5.2015 11:50:53 >


_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu maja2014)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?