|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MAJČICE (četrtek, 22.9.)
22.9.2005 7:30:25   
puncica
Dobro jutro
Kako ste kaj danes, jaz moram povedat, da mi sploh ni več tako hudo slabo in da sem kot prerojena res, res pa je da večino jem samo sadje pa sladkarije
lenika ne nisem na bolniški, kar lepo v službo hodim, ker zdej je pa vse ok. Sam problem je ko mi tamala se cele noči dere, sploh ne vem kaj ji je
Neposredna povezava do sporočila: 1
   MAJČICE (četrtek, 22.9.)
22.9.2005 7:51:54   
majamo
Dobro jutro.
puncica me veseli da ti je bolje. Da pa ješ sadje in sladkarije pa ni najboljša kombinacija veš. Slador uniči vse vitaminčke.
Jaz pa sem . Slabo mi je ko
Hecno pred 2 dnevoma mi je bilo tako, včeraj malo bolje, danes pa zjutraj sploh nisem mogla vstati. No zdaj pa sem že po mučni vožnji v službi, pa mam občutek da bom vsak čas mogla letet. Pa čisto vse mi smrdi, vsak vonj nima veze kakšen, še najbolj pa hrana, mi kar dvigne. Groza. Pa cela sem napihnjena. Jaz ne vem kako bo, če bo to dolgo trajalo?

majamo




(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   MAJČICE (četrtek, 22.9.)
22.9.2005 8:15:43   
puncica
Ja tako je bilo meni v nedeljo, groza in še enkrat groza, danes je pa že bolje. A da sladkor uniči vitaminčke, ja no, kaj naj jaz pravim, če meni paše, paše pikici tudi, tudi v prvi nosečnosti sem imela take kombinacije čokolada pa jabolka
Sicer pa upam da ti slabost mine, ker vem kako grozno je.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MAJČICE (četrtek, 22.9.)
22.9.2005 8:41:49   
sania
Dobro jutro,

kako sem vesela, da sem spet na RR. Včeraj mi je računalnik nekaj nagajal, sem bila prav nesrečna.

Drugače pa slabosti še vedno ni, proti večeru ratam ful napihnjena, apetita pa tudi ni. Vseeno pa gledam, da jem čim bolj zdravo. Predvsem vitamin C in E,ker sem nekje prebrala, da če ga je premalo lahko ženska splavi.

Prav smilite se mi zaradi vaših slabosti. Jaz sem prav ena čudna , ker mam čisto posebne nosečniške znake .

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   MAJČICE (četrtek, 22.9.)
22.9.2005 11:53:34   
ribica.
Pozdrav vsem!

mene pa danes križ boli. Se mi zdi mal zgodaj, ker sem šele 8 tednov noseča. A katero od vas tud to matra?

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   MAJČICE (četrtek, 22.9.)
22.9.2005 13:58:48   
Mari71
Ribica,

mene je v prejsnji nosecnosti tako kriz bolel (od 7. tedna dalje), da sem mislila, da me bo pobralo. Sedeti sploh nisem mogla, samo hoja mi je pasala. Je pa rahlo pomagal pas za kriz (se ga dobi v vsaki lekarni ali v trgovinah z med. pomocjo). Ginekologinja je povedala, da se premikajo medenicne kosti in da rahlo pomaga telovadba (posebna za zgodnjo nosecnost). Je samo od sebe minilo okrog 15.tedna. Tokrat (v 8t) je se vse normalno - upam, da bo tako tudi ostalo.

Pozdravcek majcicam, Mari 7t5d

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Koliko ss ste imele?
metuljcek27



1 (79%)

2 (10%)

3 (3%)

4 (1%)

več (7%)


Število vseh glasov: 189

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!