|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   decemberčki 2016
6.4.2016 12:13:02   
Anonimen
Heii .. ker se zal moja prva nosečnost ni končala dobro (odmrtje ploda) me zdaj zanima če mogoče kje na fb obstaja skupina decemberčki 2016 ? Hvala za odgovoruser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: decemberčki 2016
6.4.2016 19:55:08   
Anibani
Živijo! Tudi jaz sem noseča in pričakujem decembra. Zaenkrat nisem zasledila nobene skupine decemberčki 2016.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: decemberčki 2016
7.4.2016 10:03:12   
katja_blaz
Ojla :) tudi jaz sem en teden nazaj naredila test in sta user posted image :) po mojih izracunih tudi jaz pricakujem decembra. Na fb tudi jaz se nisem zasledila skupine decembrcki 2016

(odgovor članu Anibani)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: decemberčki 2016
7.4.2016 11:33:43   
Anonimen
Pozdravljene. Ponavadi se punce tukej dogovorijo in ustvarijo skupino na fb, vecinoma po prvih pregledih. Malo si preberite pri ostalih mesecih, kaj hocem povedat. Sama sem v eni skupini in mi zelo pomaga in nasmeje.

Cestitke vsem user posted image in srecno do konca user posted image

(odgovor članu katja_blaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: decemberčki 2016
7.4.2016 12:02:45   
katja_blaz
Jaz to vem :) sem ze mamica 11 mesecnemu fantku :) drugace pa je ze ustvarjena skupina decembercki 2016...jaz se sicer se nisem narocila na pregled ker sem komaj izvedela za plusek...sem pa prav tako vclanjena v skupinico junijke 2015 in mi je tudi super si pomagamo z nasveti

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: decemberčki 2016
7.4.2016 16:15:39   
Anibani
Nekaj me matra ampak mislim in upam no upava oba s partnerjem da bo vse ok. Ali je imela katera od vaju v začetku nosečnosti zelo hudo vročino? vem da se pri tem lahko zgodi tudi tisto najhujše. Jaz sem sicer preden sem naredila test zbolela in so mi ugotovili hudo vnetje dihal. Menda da vročina nad 38.5 če nimaš viroze ni problematična. Je to res? Malo me skrbi ker je to moja prva nosečnost in sem imela tudi 40 vročino. Ima še katera tak primer?
Pa srečnouser posted image

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: decemberčki 2016
7.4.2016 16:17:31   
Anibani
Glede skupine decemberčki 2016 pa še nisem opazila... ali pa samo jaz ne najdem. Kdaj pa imata prvi pregled? Jaz ga imam šele 4.5. Ampak do takrat je še tako dolgo časa.... Ali je bil partner z vama na prvem pregledu?

(odgovor članu Anibani)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: decemberčki 2016
7.4.2016 16:32:10   
katja_blaz
Jaz sicer izkusenj z vrocino v nosecnosti nimam ampak na tvojem mestu bi poklicala in povedala kako je. Nisem se narocena, ker sem bila danes prepozna, da bi poklicala. Kar se tice pa prisotnosti partnerja je bilo pa pri meni tako, da je bil z mano samo na nuhalni svetlini in na morfologiji. Navadni pregledi trajajo pri ginekologinji 10-15 minut brez uz (vsaj pri meni)

(odgovor članu Anibani)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: decemberčki 2016
7.4.2016 16:38:32   
Anibani
Poklicala sem in povedla da sem imela hudo vročino. In je sestra rekla da je po navadi lahko tudi spontan splav. Upam da bo vse ok. Je pa partner vprašal v lekarni in je menda rekla da če nimaš kakšnega virusnega obolenja da ni nič narobe. Ah vsak pravi drugače. Hvala za odgovor. 100% bom izvedela na pregledu katerega komaj čakam.

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: decemberčki 2016
7.4.2016 16:41:49   
Anibani
Iz katerega konca pa si? Jaz zdaj živim v Ljubljani - Šiška drugače sem pa iz Podlipe pri Vrhniki. Kdaj imaš pa pdp? Si si kaj računala? Jaz imam tam v bližini Miklavža... Sem verjetno malo preveč nadležna z vprašanji ampak firbec je firbec. Saj veš kakšne smo nosečke sploh tiste ki smo v tem prvič

(odgovor članu Anibani)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: decemberčki 2016
7.4.2016 20:35:23   
katja_blaz
Jaz sem iz okolice Celja :) hmm...po mojih izracunih naj bi bil pdp tam okol 13.12...nisi nadlezna, tudi jaz sem bila v prvi nosecnosti taka ;)

(odgovor članu Anibani)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: decemberčki 2016
8.4.2016 11:25:09   
Mlle
Živjo srečke user posted image ,

sicer sem pisla že v novembrke, ampak po mojih izračunih mam rok 1.12., prvi pregled pa 21.4. Doma imam že fantiča, 2,5l, je pa tale user posted image prišla malo nepričakovano, pa nič zato, smo vsi user posted image .

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: decemberčki 2016
8.4.2016 11:48:40   
cebelica_2
Pozdravljene,

tudi jaz se pridružujem decembrčkom, saj sem včeraj zagledala user posted image . Doma imam 2.5 leta staro punčko, ki si zelo želi dojenčka ;)

(odgovor članu Mlle)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: decemberčki 2016
8.4.2016 11:53:56   
Anibani
Katja_Blaž. Ok no jaz imam rok 5.12 če bo seveda vse po sreči. Iz kje ste pa ostale? Me veseli da obstaja toliko različnih forumov in članic ki se in se bomo podpirale med sabo...

(odgovor članu cebelica_2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: decemberčki 2016
9.4.2016 16:55:53   
Marčevka2010
Glede vročine, v nosečnosti je treba vse nad 38 ali 38,5 zbijat z lekadolom. Ker je nevarno za plod.

(odgovor članu Anibani)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: decemberčki 2016
9.4.2016 18:35:38   
Anibani
saj v temu je štos da sem zbijala z lekadoli ampak vročina je trajala 4 dni. Šla sem k dežurnem in ko sem povedala da sumim nosečnost me je samo debelo gledal. Moja zdravnica pa mi je dala antibiotike zaradi katerih sem dobila kandido ker so primerni za nosečnice in vsebujejo aspartam, ki pa jo uspešno zdravim... Kar se pa tiče vročine sem poklicala ginekologinjo za pregled in glede na to da sem imela tudi 40 vročino je rekla da je lahko tudi nevarno. Kar pa se zavedam da je lahko tudi tisto najhujše... user posted image ampak po drugih mnenjih je menda viroza najhujša za plod, če imaš visoko vročino. Jaz pa sem imela vnetje dihal. No na koncu mi ne preostane drugega kot da počakam do prvega pregleda...

(odgovor članu Marčevka2010)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: decemberčki 2016
9.4.2016 20:43:47   
Mlle
cebelica_2 , za 1m smo se zgrešile prvo nosečnost user posted image .. Jaz že postajam utrujena pod večer, no mogoče je to tud pomladanska utrujenost user posted image .. poleg napetih prsi je to zaenkrat edini user posted image znak. Anibani, glede kandide svetjem, da pogledaš probiotike, ki jih priporoča naturopatinja Erika Brajnik (eni vem da so primerni za N), sploh če si se zdravila z antibiotiki..

(odgovor članu Anibani)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: decemberčki 2016
11.4.2016 10:53:22   
Pelkaa
Pozdravljene punce!
Tudi jaz se pridružujem pri decembrčkih. V soboto smo zagledali 2 črtici in še nismo čisto dojeli kaj se dogaja user posted image .

Kar se znakov tiče me predvsem bolijo prsi, vsake toliko špikne v jajčnikih ali se pojavi kakšen krč, drugače pa nič posebnega. Slabo mi zaenkrat še ni in upam da tako tudi čimveč časa ostane user posted image .
Kako se pa ostale počutite? Ste si že izračunale približen rok?

(odgovor članu Mlle)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: decemberčki 2016
11.4.2016 16:27:23   
Pelkaa
Ali bi me lahko dodale v skupino Decembrčkov, če že obstaja na fb?user posted image
Hvala lepa user posted image

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: decemberčki 2016
12.4.2016 9:08:43   
katja_blaz
Punce jaz vas zapuscam...zal se je pri meni izkazalo, da je slo za lazno pozitiven test...je dans prisla tecka :(...zelim vam lepo in mirno nosecnost in cim lazji porod ;)...skupina na fb se imenuje decembercki 2016

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: decemberčki 2016
12.4.2016 10:55:56   
Pelkaa
Ojoj katja_blaz kako je pa to možno? Kateri test si delala?
No upam da boš pa v skupini Januarčkov 2017!!!
Verjetno je skupina skrita, ker je ne najdem. Ali me kdo lahko doda? Pišem na zs?

< Sporočilo je popravil Pelkaa -- 12.4.2016 10:56:58 >

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: decemberčki 2016
12.4.2016 11:29:25   
katja_blaz
Delala sem baby check...dans sm mela namen kupit se digitalni cb ampak me je presenetila menstruacija...sej jaz bolj tezko delam te teste k mam doma sincka starga 11 mesecev in se nimam urejene menstruacije...ampak vseeno mi ni jasno zakaj sta se pokazali dve crtici ceprav je bila ta ki pokaze nosecnost zelo rahla...kolko jaz vem skupina ni skrita je pa zaprta...men jo najde ce napisem v iskalnik decembercki 2016

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: decemberčki 2016
12.4.2016 12:30:20   
Sunshine93
Pozdravljene punce tudi jaz sem včeraj zagledala magičen user posted image in po mojih izračunih spadam v mesec december user posted image

Srečnoo vsem :)

katja_blaz
kar se tiče baby checka je meni že pokazal pozitivno pa sploh nisem bila.. v kolikem času se ti je pokazala črtica ?

tokrat sem oba testa delala z clear blue eden navadni in eden digitalni ..

(odgovor članu katja_blaz)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: decemberčki 2016
12.4.2016 13:34:49   
Pelkaa
Hm...iščem in iščem to skupino, vendar mi v brskalniku najde le letnice 2013, 2014 in 2015. user posted image
Sunshine93 čestitke user posted image !!!
A si mela kakšne očitne znake?

(odgovor članu Sunshine93)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: decemberčki 2016
12.4.2016 17:00:19   
Lenčka83
wiiii tudi jaz sem končno dočakala user posted image .....

čestitke vsem.....

(odgovor članu Pelkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
VIDEO: Noro brcanje v trebuščku
video
Poglejte si nenavadno močno brcanje, ki ga je tale mamica doživljala v nosečnosti. Njen trebuh je dobesedno oživel, se p...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?