|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj tricikel?
10.10.2005 22:01:31   
kepa*
Kdaj lahko začnemo uporabljati tricikel? Pri enem letu ali že prej?

_____________________________

Letos pa bo!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj tricikel?
10.10.2005 22:07:17   
andrejaz
To je pa zelo odvisno od samega tricikla.
Mi imamo tak tricikel, ki ima varovalno ograjico in ob straneh polički za nogice, tako da smo ga začeli uporabljali že v začetku maja, ko je bil star dobrih 8 mesecev.

_____________________________

Naš sonček Mark se je rodil 30.8.2004, sončica Sara pa 4.8.2006

(odgovor članu kepa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj tricikel?
11.10.2005 8:01:39   
polona2
Mi imamo tudi takega, kot Andreja in smo ga uporabljali od 1 leta naprej, uporabljajte ga, še preden otrok shodi, ker potem za nekaj časa tricikel izgubi svoj čar.

(odgovor članu andrejaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj tricikel?
11.10.2005 8:16:18   
Urša
Tud mi smo ga začeli uporabljat pri enem letu-ga je dobila za rojstni dan. user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj tricikel?
24.8.2018 10:43:44   
girly_mama
Mi smo vzeli Kinderfeets tricikel, ki se spremeni v dvokolesnik. Naša je začela furat tricikel že pred enim letom, je baje to tudi najmanjši poganjalec na trgu tako, da je res razturala. Pri letu in pol, ko je osvojila tricikel pa smo ga spremenil v dvokolesnik. Top zadeva, tamala znjim šiba zunaj in po bajti, je taglavna!

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj tricikel?
25.8.2018 6:50:08   
kokos4 RR
Jaz imam isto namen kupit tega kinderfeets za 1 rojstni dan pa bomo vidli, upam da bo funkcioniralo :) 

(odgovor članu girly_mama)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj tricikel?
25.8.2018 6:56:39   
lola85 RR
Tega Kinderfeets vsi pohvalijo, ki ga imajo :) nas ga sicer ni imel, je sel kar na poganjalca malo pred 2 letoma. Tricikel je dobil pred 1.letom, ampak tistega, ki ga lahko stars od zadaj tisci naprej :) nam je bil ful prakticen, ker po 1 letu ni sel vec v vozicek, haha pa smo ga v tem prevazali :)

(odgovor članu kokos4 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj tricikel?
2.9.2018 20:24:36   
laura13 RR
Hm, priznam da nam ta ni všeč ... Mala ves čas dobiva noge pod zadnjo palico pri zadnjih kolesih in se bojim da se bo tako poškodovala ... ne vem zakaj se to dogaja pa smo poskusili vse možne višine ...

(odgovor članu lola85 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?