|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pediater na jesenicah
7.8.2007 10:06:11   
marita
Torej katerega priporočate? Moja user posted image je stara 3 leta in do sedaj ima izbrano pediatrinjo v zd kranj (jaz sem od tam doma), nekaj časa pa že živimo v zg. delu Gorenjske, pa ugotavljam, da jo bom počas mogla prepisat. V kranju ima dr. Zadravčevo super zdravnico, mlado, simpatično in jo ima naša ta mala ful rada. Včasih me kar vpraša kdaj greva kaj k zdravnici, da bi jo rada videla.user posted image
Torej na dan s predlogi, sicer se tolk ne mudi, ampak vseeno bom počasi o zamenjavi mogla razmišljat.

Lp,

Marita
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pediater na jesenicah
7.8.2007 12:45:05   
maychika
ne spoznam se dosti na pediatre tam, vendar ko sem rodila tam, je našo punčko "pedenal" dr. Najdenov mislim da Peter. Je bil ful v redu, pa tudi kolegica, ki je zdravnica ga je ful pohvalila. Pozanimaj se zanj...

LP

_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pediater na jesenicah
7.8.2007 13:19:52   
poliloni
po pravici povedano mislim, da so kar vsi približno isti. Mi imamo Šolarjevo in se mi je v začetku zdela preveč hladna, sedaj mi je pa všeč...
Najdenov je pa v bolnici zaposlen, tako da ne vem kako potem do njega prideš....

(odgovor članu maychika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pediater na jesenicah
7.8.2007 13:24:39   
lokvanj
Opcija za pediatra na Jesenicah je sledeča;
DR. Krajnik, ki je zakon ampak ima res gužvo!
Dr. Šolarjeva (meni osebno ni všeč, je bla moja zdravnica)
Dr. Pogačnikova (je še slabš) in pa
DR Korošec- Noč, ki trenutno dela vzporedno s Pogačnikovo, ko pa bo šla ta v penzijo jo bo pa nadomestila. Zanjo pravijo da je v redu, je pa precej mlada. tako da ene to moti (kao nima izkušenjuser posted image ).
To je pa to. Dr. Najdenov pa dela v bolnici in se k njemu ne da it (vsaj ne da bi ga izbral za pediatra).
Upam da ti bo kaj v pomoč.
Lp

_____________________________

lokvanj

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pediater na jesenicah
7.8.2007 22:48:29   
suky
Ja na Jesenicah je res slaba izbira!!! Še najboljši, ampak res najboljši, je Dr.Krajnik. Je pa res, da ma ful otrok na čez in težko prideš do njega. Samo, če hočeš, in maš tud pravico, ga lahko zahtevaš. Sej je tvoj otrok in ti odločaš kdo bo skrbel za njegovo zdravje! Drugi pediatri so pa vsi obupni.Pa če mene vprašaš bot vesela, da Najdenov ni dosegljiv, ker je pač v bolnici polno zaposlen, ker men je totalni arogantni idiot. Nima pravega odnosa, do naših palčkovuser posted image  No, kokr za kero. Js jih zeloooooooo veliko poznam, ki niso bile zadovoljne z njim. Pejt k Krajniku. Drugače maš pa še ZD Radovljico. Sam je pa tud samo Dr. Šketa, mal zatežena sam u redu, ne komplicira po nepotrebnem. Kr kriza s pediatri na gorenjskemuser posted image user posted image

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo!!!

(odgovor članu lokvanj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pediater na jesenicah
9.8.2007 17:45:59   
marita
ja prov škoda, me niste nič navdušle. Midve s tamalo imava pa tako rade najino zdravnico v kranju. Tako da za enkrat še ne bom menjala, bom potem videla, če bo letos kaj več bolana, ker gre prvič v vrtec.
Hvala vsem za info.

Marita

(odgovor članu suky)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pediater na jesenicah
11.3.2019 13:05:21   
Mucacupi
Moja dva tamala imata dr.Korosec Noc in lahko recem da je super zdravnica. Je ne bi zamenjala za nobeno drugo!!!


(odgovor članu marita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.
Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?