|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kamp Valkanela
17.7.2009 19:10:44   
muha1
A je ktera pred kratkim bila? Mi bi šli v teku naslednjega tedna user posted image . Zanima me kako je kaj s prostorom, a je fejst zasedeno? Šli bomo s šotorom, kateri del je najbolj primeren? V glavnem, me zanimajo izkušnje user posted image . Pa lep sonček vsem, ki v kratkem odputujete user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kamp Valkanela
18.7.2009 15:43:59   
Katjusa
pomoje bo dovolj prostora, ker gre za velik kamp.... men je blo najbolj všeč takoj ko prideš not se držite desno gor na vrhu.... senčka- sonček in trava.... ne vem men je lepa lokacijauser posted image user posted image user posted image user posted image mi gremo v začetku avgusta tja in bomo 100 poiskal prostir tam na vrhu ker je tud ful mir... lani smo bli samo pri enih na obisku v prikolici kampiral smo pa ob glavni cesti ki pejle v kamp (par dni prej) in ni blo fino k je bil skos kak promet.....

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kamp Valkanela
18.7.2009 19:51:29   
ursa30
ravno včeraj sem prišla domov  iz Valkanele. bilo je super, vreme sončno, zadnje 3 dni že kar vroče.
prostora je za šotor še dovolj. kateri del je najbolj primeren? odvisno, kaj je zate pomembno, da je blizu plaža, da je senca, da so blizu wc-ji..
midva sva imela šotor za teraso, tam je zame idealen prostor. blizu je bila trgovina, recepcija, plaža, wc-ji, tudi senčka je bilo dovolj.
midva z mojim hodiva sem že tri leta in do zdaj nisem našla niti enega minusa za ta kamp.




(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kamp Valkanela
27.7.2009 0:46:50   
maja&m
Jst sem tud ravn prišla iz Valkanele. Prostora je dosti (skoraj na vseh mestih). No v coni rezervacije ne bi vedela, bile so tudi prazne parcele (samo ne vem za koliko časa). Mi imamo prikolico za trgovino, čisto v senčki - ves dan. Kot so že druge rekle, odvisno kakšne so želje-bližina česa ti je pomembna.
Se pa zmeri kaj finega najdeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ursa30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kamp Valkanela
27.7.2009 22:11:03   
Laubica
Mi smo si pa rezervirali in gremo 10.8.user posted image

_____________________________

smo družina laubekov:ata laubek
mama laubica
pa dva mala laubičarja

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kamp Valkanela
4.8.2009 9:25:14   
mala zirafa
Zanima nas, če se da it iz Valkanele peš do Vrsarja ali je predolga pot?Vem da je iz orsere možno.Pa ima res valk. 100% zasedenost do 15.8.?Take podatke sem dobila na strani maistre.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kamp Valkanela
4.8.2009 13:32:09   
maxi133
jooooooj pa upam da res ni vse zasedeno, ker mi se jutri dol odpravljamo user posted image in mene tut zanima kako je kaka potka za kolesarit...

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kamp Valkanela
4.8.2009 13:35:13   
maxi133
aja pa še nekaj me zanima: a te spustijo z avtom not, da greš pogledat oz najdit plac za šotor in se pol prijaviš? Ali je treba plačat?
Hvala user posted image

(odgovor članu maxi133)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kamp Valkanela
4.8.2009 18:53:20   
mala zirafa
Preverite razpoložjivost na tem linku.Jaz nisem mogla verjet da je vse rdeče obarvano, ker je valkanela res zelo velik kamp.

http://www.maistra.com/

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kamp Valkanela
4.8.2009 21:26:35   
maja&m
mala zirafa- iz Valkanele do Vrsarja je ob cesti peš pot in kolesarska pot (so letos označili :) ), če stopiš hitreje si tam v cca 20 min (ni daleč). Lahko pa presekaš in greš čez kam Oresra (bivši Turist), pa si še kakšno minuto prej. Zasedenost? 100%? Ah kje pa. Se najde plac. Seveda je odvisno kje želiš postavljati. V coni rezervacije moraš imeti več sreče. Mi ponavadi in najraje postavljamo za trgovino. Pa še najbolj varno je (vsi sosedje so Slovenci in pa ne piha takooo zelooo).
Kje na tem linku si pa našla Valkanelo?
maxi133-sigurno ni vse zasedeno. Glede potke pa sem že povedala. Ja te spustijo noter, da si lahko greš pogledat plac. Ni se ti treba najprej prijaviti, pa tudi plačati ne.user posted image
Joooj sem vam kar malo favš...Fajn se imejte (eh pa saj tam se itak drugače ne moreš imetiuser posted image )

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kamp Valkanela
6.8.2009 8:14:18   
mala zirafa
Upam da mi bo katera lahko pomagala, malo sem zmedena glede družinske ponudbe v omenjenem kampu.Ali ta pon. velja samo za določene termine, ali ni nujno, ali je dovolj da si tam vsaj 7 dni?

http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/Ponudba/Posebna_ponudba?newsId=81

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kamp Valkanela
13.8.2009 11:18:32   
muha1
Ja, tudi mi smo se vrnili iz Valkanele. Bilo je super! Vse na dosegu rok, imeli smo parcelo par metrov do morja, blizu trgovina in WCji. Bili pa smo na tistem placu, kjer je za pavšaliste, saj je bil ravno 10 dni prosto. Pa še cel dan smo bili v senci user posted image . V glavnem, jaz imam same pohvale user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kamp Valkanela
17.8.2009 14:29:40   
mala zirafa
Evo nas nazaj iz Valkanele.V soboto smo se vrnili.Bili bi dlje časa, ampak ker smo spali v šotoru, so bile rjuhe skoraj mokre od vlage.Mislim da smo šli ob nepravem terminu.Sama blazina je bla hladna, zato sem čez njo pokrila eno raztegnjeno spalko, pokrili pa smo se z drugo spalko in tako se je delal kondenz.Malo sem se bala zaradi mehurja ali ledvic. Naj povem da je drugo noč deževalo in nam niti ena kapljica ni prepuščala.Mogče bi šli drug teden še za en dan do Lanterne, če ne bo mraz.Eno noč bi že potrpeli.
Drugače je kamp na nivoju, res super urejen, kopalnice čiščene vsake 2 ure, sosedje so bli fajn.Nimam pripomb.Razen sem pričakovala čistejše morje.Ni se ravno skozi videlo.Plaža je drugače lepa.Pogrešali smo tisto animacijo za otroke.Nikjer je nismo zasledili.Ga priporočam.

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kamp Valkanela
19.8.2009 12:23:09   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa
Sama blazina je bla hladna, zato sem čez njo pokrila eno raztegnjeno spalko, pokrili pa smo se z drugo spalko in tako se je delal kondenz.


Ne, ni zaradi tega bilo mokro. Jaz imam ves čas tako, da je bolj mehko, pa je vse popolnoma suho.
Vlaga je od soli. A ste šli slani ležat? Ker če je slano, potem je sploh zvečer vse vlažno. Naše brisače so npr. na koncu že ves čas mokre, se sploh ne posušijo. Sol veže vlago.

Pa npr. od mojega stol je bil tudi že tako vlažen, ker se je gor s slanimi in mokrimi kopalkami vsedal, da se sploh več posušil ni. Meni gre to ful na živce, zato pazim na to.

< Sporočilo je popravil Splišni -- 19.8.2009 12:24:11 >

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kamp Valkanela
19.8.2009 12:37:34   
Katjusa
lahko je mokro tud če imate tak šotor, ki vam nič ne diha in ste bli čist zaprti not.....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kamp Valkanela
19.8.2009 12:48:13   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

lahko je mokro tud če imate tak šotor, ki vam nič ne diha in ste bli čist zaprti not.....user posted image user posted image user posted image



Aja, teh izkušenj pa nimam. Mi imamo najcenejši šotorček, iglujček, notri nam je vroče za ****, ker je pač malo zraka, pa ni nič vlažno. Ima pa zračnik sicer, pa mrežasta vrata, to pa ja.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kamp Valkanela
19.8.2009 13:39:51   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

lahko je mokro tud če imate tak šotor, ki vam nič ne diha in ste bli čist zaprti not.....user posted image user posted image user posted image



Aja, teh izkušenj pa nimam. Mi imamo najcenejši šotorček, iglujček, notri nam je vroče za ****, ker je pač malo zraka, pa ni nič vlažno. Ima pa zračnik sicer, pa mrežasta vrata, to pa ja.

jst imam take izkušnje še iz starih časovuser posted image user posted image user posted image user posted image
sam zdej so res šotori boljših kvalitet boljšega materiala, vrata so mrežasta.... tko, da res ne vem od česa bi imel mokro not? blazine pa verjamem da so lahko hladne zato bom jst za otroke vzela s sabo kr 5 cm gobo ker je dost bolj topla

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kamp Valkanela
19.8.2009 15:08:57   
mala zirafa
Slani nismo nikoli.Imeli smo izposojen šotor High peak ancona, okna so bla odprta.Kaj takega nisem še nikoli doživela, pa sem kot študent kampirala 1 mesec v najcenejšem malem iglujčku.Zelo me je razočaralo.Tudi šotor  nam je po šivih prepuščal dež.user posted image

Kolegica ki je tudi kampirala z družino v družinskem šotoru quechua base 4.2, je rekla da niso imeli nobenih težav z vlago, mokroto itd..Imeli so zaprta vrata od sobic in vhodna.Na vhodih so pa itak veliki komarniki.Po vrhu vsega je zelo lep, praktičen in kvaliteten.Dež jih ni premočil.Tako da smo si ga osmislili v naprej.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kamp Valkanela
19.8.2009 16:00:53   
Katjusa
17.8.
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Evo nas nazaj iz Valkanele.V soboto smo se vrnili.Bili bi dlje časa, ampak ker smo spali v šotoru, so bile rjuhe skoraj mokre od vlage.Mislim da smo šli ob nepravem terminu.Sama blazina je bla hladna, zato sem čez njo pokrila eno raztegnjeno spalko, pokrili pa smo se z drugo spalko in tako se je delal kondenz.Malo sem se bala zaradi mehurja ali ledvic. Naj povem da je drugo noč deževalo in nam niti ena kapljica ni prepuščala.Mogče bi šli drug teden še za en dan do Lanterne, če ne bo mraz.Eno noč bi že potrpeli.
Drugače je kamp na nivoju, res super urejen, kopalnice čiščene vsake 2 ure, sosedje so bli fajn.Nimam pripomb.Razen sem pričakovala čistejše morje.Ni se ravno skozi videlo.Plaža je drugače lepa.Pogrešali smo tisto animacijo za otroke.Nikjer je nismo zasledili.Ga priporočam.

19.8.
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Slani nismo nikoli.Imeli smo izposojen šotor High peak ancona, okna so bla odprta.Kaj takega nisem še nikoli doživela, pa sem kot študent kampirala 1 mesec v najcenejšem malem iglujčku.Zelo me je razočaralo.Tudi šotor  nam je po šivih prepuščal dež.

Kolegica ki je tudi kampirala z družino v družinskem šotoru quechua base 4.2, je rekla da niso imeli nobenih težav z vlago, mokroto itd..Imeli so zaprta vrata od sobic in vhodna.Na vhodih so pa itak veliki komarniki.Po vrhu vsega je zelo lep, praktičen in kvaliteten.Dež jih ni premočil.Tako da smo si ga osmislili v naprej.

kaj je zdej je prepuščalo al niuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pišeš 2 različni zgodbi sorry sam ne morem mimo tegauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kamp Valkanela
19.8.2009 18:33:32   
mala zirafa
Ta druga velja prva je pomota, sorry.Sem pisala eno, mislila pa drugo.Mogoče me je pa sonce v glavo udarilo, zdaj ko prebiram svoje stavkeuser posted image .

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kamp Valkanela
19.8.2009 18:39:19   
Katjusa
:)
drugače pa kar se mraza tiče mi smo z 1 letnikom kampiral za 1. maja ob kolpiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image pa ni blo sile mal bolj sem ga oblekla za spat pa je blo... z možem sma pa spala na gobi in je blo tud vredu.... prjatla k sta spala na napihljivi blazini pa sta tarnala, da ju je zeblo... je pa res da sta bla v šotoru narejenem in samo ene plasti mi pa v bombažnem  (spalnica in zunanji šotor)
sem pa tud že za 1. maja kampirala v bohinju pa me tud ni zeblo je bil pa iglu prav tako iz dveh delov (spalnica+ zunanji šotor)user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kamp Valkanela
19.8.2009 19:19:42   
mala zirafa
Verjetno je spužva boljši izolator.Za 1. maj pa si ne predstavljam kampirat, še nisem.Mogoče bi morala probat.user posted image Smo pa s faksom v bohinju junija meseca.Je blo kar sveže.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kamp Valkanela
19.8.2009 20:32:17   
Splišni
IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Ta druga velja prva je pomota, sorry.Sem pisala eno, mislila pa drugo.Mogoče me je pa sonce v glavo udarilo, zdaj ko prebiram svoje stavkeuser posted image .


Sori, samo da se pa tako zmotiš, je pa milo rečeno malo čudno.

Imamo pa mi isto Ancono, doživeli smo zelo močan naliv in šotor ni nikjer nič puščal.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kamp Valkanela
19.8.2009 20:51:40   
silvya
IZVIRNO SPOROČILO: Splišni

IZVIRNO SPOROČILO: mala zirafa

Ta druga velja prva je pomota, sorry.Sem pisala eno, mislila pa drugo.Mogoče me je pa sonce v glavo udarilo, zdaj ko prebiram svoje stavkeuser posted image .


Sori, samo da se pa tako zmotiš, je pa milo rečeno malo čudno.

Imamo pa mi isto Ancono, doživeli smo zelo močan naliv in šotor ni nikjer nič puščal.


Mogoče je pa kdo pozabil it lulat preden je šel spat. user posted image

(odgovor članu Splišni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kamp Valkanela
19.8.2009 22:12:28   
Volga
Mala žirafa, ti si definitivno za v hotel, pa da te pedenajo od spredaj in od zadaj. Kaj se sploh vlačiš sposojenih šotorih, če ti ni???? user posted image

(odgovor članu silvya)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?