|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj ste povedale domačim?
3.11.2005 15:25:11   
Nomika*
Pozdravljene.
Jaz in moj user posted image  sva se odločila, da bi povedala bodočim dedkom, babicam, tetam, da bomo imeli user posted image ... potem ko bi se že malček videlo trebuščka , da bi bilo bolj zanimivo in ne že sedaj. Seveda sem se jaz že komaj zadržala.
pač sva se zmenila tako, itak pa pomoje hitro mine, kajne?

Kaj pa ve?

Lep dan, zdaj pa hitro iz službe user posted image


Nomika* 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
3.11.2005 15:33:22   
sarazan
Midva sva povedala takoj.

Imava to "smolo", da je moje delo v službi lahko nevarno za nosečnico in sem morala v službi takoj povedat. Delo sem prilagodila svojemu stanju.

Ko pa en ve, vedo vsi.

Zelo grdo bi se mi zdelo, da bi najini starši o svoji novi vlogi izvedeli iz drugih ust, zato sva povedala takoj... Še predno sem imela prvi pregled.

Če bi se zgodila tista najhujša stvar, da bi otročka izgubila, bi imela pa veliko podpore z vseh strani.

_____________________________

Princeska Sara se je rodila 29.1.2006.
Princeska Maša se je rodila 13.7.2010.

(odgovor članu Nomika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
3.11.2005 15:55:26   
fipi
Midva sva tudi takoj povedala. Jaz ne vem, če bi tako dolgo zdržala, da ne bi nikomur povedala, dokler se nebi buši videl user posted image .

(odgovor članu Nomika*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
3.11.2005 16:22:35   
Jutra
Ker sem imela pred hčerko en SS, sem za to nosečnost namenoma počakala do nuhalne svetline in še malo čez. V začetku petega meseca so izvedeli domači, v službi pa mesec kasneje. Sem dobro skrivalauser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Nomika*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
3.11.2005 16:26:47   
petarda
Midva sva povedala takoj, ko je test pokazal nosečnost... Nisva nič čakala, sva bila preveč vesela....user posted image user posted image user posted image  in tega nikakor nebi mogla skriti. Pa nama ni nič žal...

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
3.11.2005 16:36:19   
total
Takoj,ko sva zagledala dveuser posted image .

(odgovor članu Nomika*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
3.11.2005 17:25:15   
Dejča
Midva sva hotela biti tiho, a je moževa sestra, ki je bila noseča manj časa od mene, povedala takoj, tako da sva potem oznanila tudi midva. Je bilo pa zelo težko molčati, pa še slabo mi je bilo. V službi sem povedala pri treh mesecih. 

(odgovor članu Nomika*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
3.11.2005 17:32:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Dejča)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
3.11.2005 17:47:12   
KODA
Po 2 mesecih.Nisem hotela takoj.Sem se pa komaj zadrževala,da ne bi povedala resnice. 

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
3.11.2005 18:19:03   
lenika
Midva sva doma povedala po prvem pregledu (9 tednov), v službi pa pri 12. tednih, po drugem pregledu a še pred NS.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
3.11.2005 19:01:53   
StBarbara
sva povedala takoj user posted image , če bi čakala da se kaj vidi, bi bilo pri meni to dolgih 5 mesecev user posted image



_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
3.11.2005 19:58:34   
Anonimen
Takoj,ko sva zagledala dve .



enako

(odgovor članu StBarbara)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
3.11.2005 20:04:43   
Jančika_
Noseča sem četrtič, vsakič sva povedala takoj. Ne vem, kako bi preživela, če pri obeh splavih ne bi imela podpore družine in prijateljev.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
3.11.2005 20:06:44   
Minkaa
Po nuhalni svetlini

(odgovor članu Nomika*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
4.11.2005 9:01:04   
radovednica_
oj

midva sva povedala v 15t. semi še nitko fejst vidl pa še tunike so ble letos moderne.pol mi je pa v enem tednu trebuh tako zrastu de se je že na daleč vidlo de ni to od debelosti.se mi zdi včasih de si trebuh ni upal prej zrasti in ga je zato pol razgnalo. tko pozno sma pa povedala zato ker je mene blo strah kaj bojo moji rekl in sm skos odlašala. vedela je samo ena kolegica.

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
4.11.2005 9:11:09   
Tadejka
po prvem pregledu

(odgovor članu radovednica_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
4.11.2005 9:43:30   
MATEJA
Jaz sem povedala le sestri in mami, ostalim pa bova z možem povedala, ko opravim 1. pregled (v 11.tednu bo to).Sedaj sem v 8.tednu.Mi se pa kr že malo pozna, pa moram široke majice nosit, da nebi kdo kaj posumil.Lepo user posted image  vsem.

_____________________________

MOJ OTROK ME JE IZPOPOLNIL...

(odgovor članu Tadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
4.11.2005 11:46:52   
Anonimen
Mišljeno je bilo, da bova eno nedeljo po prvem UZ, ko sem bila v 7. tednu, skupaj prišla na kosilo najprej k mojim strašem, naslednji dan pa še k njegovim in bi pri kosilu nazdravila na konec aprila, ko imam PDP.
No, potem se je pa malo drugače obrnilo. Nekaj dni pred to nedeljo sem šla sama na obisk, doma je bila samo mami in sva sedeli na vrtu in se pogovarjali vseh sorte življenjskih stvari. Je rekla, da sem si lepo uredila življenje, in da je ponosna name,... potem je pa še vprašala, kdaj bova pa otročke imela in sem ji rekla, da konec aprila. Sem jo dobila popolnoma nepripravljeno, je rabila nekaj sekund, da je prišla k sebi, začela je šteti mesece do aprila in seveda je bilo veliko veselje, objemanje in jok. Prav lepo je bilo. Psički je potem še cel popoldan govorila, da sedaj pa ne bo več v središču pozornosti, ker bomo dobili dojenčka. Zvečer je pa očetu in bratu napisala sporočilce na mizo, da bo ona babica, ati dedek in brat stric.
Njegovim sva potem povedala isti vikend.

(odgovor članu MATEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
4.11.2005 13:06:06   
tinkatonka
Povedala sva takoj.

Naslednji dan je bil hladilnik pol zdrave prehrane user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
4.11.2005 17:16:20   
Naty_ka
Midva pa sva počakala do prvega pregleda (11.teden) in šele nato sva oznanila novico. Včasih se je res bilo težko zadržati, a nama je nekako uspelo.user posted image
Zanimivo je bilo štiri dni pred mojim pregledom, ko je svakinja šla k birmi in seveda so se vsi hecali, da bi bil že skrajni čas, da bi imela otroka, midva pa sva se samo smejala in nihče ni pogruntal zakaj se spogledujeva.user posted image
Mogoče bi takrat na zabavi lahko povedala, pa sva si rekla, da je to njen dan in da midva lahko počakava teh nekaj dni, predvsem zato, da bi izvedela PDP.

_____________________________

VČERAJ JE ZGODOVINA. JUTRI JE SKRIVNOST. DANES JE DAR!


NAJBOLJŠE NE PRIHAJA SAMO. PRIHAJA V DRUŽBI VSEGA (Tagore)




Moški so najpametnejši med seksom, ker so takrat priključeni direktno na izvor
inteligence.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
4.11.2005 23:42:18   
Nikita***
Takoj, ker sem bila na umetni oploditvi. Tudi v službi sem mogla v bistvu povedat takoj, ker sem že od začetka na bolniški.

_____________________________

EX JERY

Ženska, ki je pretrpela izgubo otroka, se ničesar več ne boji. (židovski pregovor)

http://www.freewebs.com/trini-horjulska/

(odgovor članu Naty_ka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
5.11.2005 8:14:53   
Eviii
midva sva nameravala povedat po tistih dolgih hudih 12-ih tednih, ko nej bi blo vse bolj jasno in ne bi blo več nevarnosti. pa sm vmes imela preglede pr urologu (imam ledvične kamne) in ta je prvi posumu, da sm noseča... pol sm mogla pa še svoji zdravnici povedat. in pol sm si rekla, pa dejmo še doma povedat... in smo povedali po prvem pregledu. sm domov prnesla slikico našega fižolčka in doma takoj panika... da kako si bomo zdej uredili življenje in podobno. vsekakor pa je sledila neizmerna sreča z vseh strani. mož je pa svojim doma povedal šele po treh mescih, ker se jim je bal povedat, da ne bi blo kej narobe vmes... če bi pa čakala na bušija, bi še zdej (sm v 25. tednu) noben nič ne posumu... aja, v službi sm tudi povedala po treh mescih...

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

(odgovor članu Nikita***)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
5.11.2005 9:33:16   
Anonimen
Kaj se spomnete tudi KAKO ste jim povedali?

Jaz sem precej zadržana v družini, mnogo bolj se sprostim s prijateljicami in s temi res ne bom imela težav - za vsako vem, kako ji povedat.
Sicer imamo še malček časa, ampak najprej bo treba doma povedat. In to je zame najtrši oreh. Nisem preveč navdušena nad čustvenimi izbruhi, torej bi to najraje povedala tako, da bodo starši presenečeni, veseli, da pa nebi bilo kakšnih solzic, pa čeprav solzic veselja...meni je potem kar nerodno...
Ne mi zamerit, vem, da nebi smela tako, ampak takšna sem, čustvujem pač malček drugače.

Torej, kako povedati?

(odgovor članu Eviii)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
7.11.2005 7:18:41   
MiaSophia
Tudi sama še nisva povedala in razmišljava o tem, da bi povedala 15., ko ima moj ati rojstni dan (65). Glede na to, da se mi trebuh še ne pozna tako zelo očitno, bi to lahko izvedla, čeprav me mami opazuje (al pa se mi samo zdi)user posted image , se mi zdi da čuti...
Mameuser posted image

_____________________________

Odločitev, da boš mati, je usodno pomembna.
Takrat izbereš, da bo tvoje srce za zmeraj hodilo po svetu zunaj tvojega telesa. (E. Store)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kdaj ste povedale domačim?
7.11.2005 19:08:33   
Anonimen
Pri prvi nosečnosti sva staršem povedala takoj, ko sva zagledala dve črtici, vendar sem imela potem ss še preden sem prišla do prvega pregleda. V službi tako zgodaj še nisem razlagala o tem. Zdaj v drugi nosečnosti pa sva najprej mislila, da bova zdržala do nuhalne svetline, ko je največja nevarnost že mimo, pa sva po prvem pregledu, ko sva imela UZ slikico, že zblebetala. No ja, na prvem obisku, ki sva ga opravila pri starših po tem prvem pregledu. V službi pa sem povedala po nuhalni svetlini.

(odgovor članu MiaSophia)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?