|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kakšne sadne kašice pripravljate?
7.11.2005 21:10:24   
taška30
Mislim sedaj , ko ni nobenega pametnega sadja v trgovinah.
Naša punči je čedalje manj navdušena nad mojimi sadnimi izdelki. Od začetka je vse rada jedla, zdaj pa par žlic in noče več. Kupljene obožuje. Prav tako z veseljem je moje zelenjavne kašice.
Evo, kaj premore moja domišljija:
- naribano jabolko + banana
- kuhano jabolko, hruška, suhe slive + banana
- kivi + banana
- mandarina (krhelj pregriznem na vrhu in celega posesa)

Prosim za kakšne ideje, ker zdaj jo moram fintirati tako, da dam zraven malo frutka, da sploh poje kaj svežega sadja.

Hvala, Taška
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kakšne sadne kašice pripravljate?
7.11.2005 21:38:11   
Magi*
a kivi in mandarino ji že daš? moja je stara 10,5 mesecev pa jeva: jabolka, hruške, slive, grozdje, banane hm, pol se pa za ta letni čas že skoraj nehauser posted image  mandarino sem ji zadnjič ponudila, pa ji ni bila kaj všeč. ji je bila pa čebula, ki jo je dedi na mizi pustu tako všeč. jo je grizla, zraven so ji solze tekle, pa jo je še kar grizla. pol je pa imela tako luškan čebulni zadah. (sorry, me je zaneslo s temeuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kakšne sadne kašice pripravljate?
7.11.2005 21:42:00   
Anonimen
Kašice delam podobno kot ti, le da ji včasih dam notri še kakšen piškot. Drugače pa ponavadi vse kombiniram z banano.
Pri nas je tudi imela obdobje, ko ni hotela kašic, pa sem ji dajala samo pretlačene banane, sedaj pa jih spet je- le jabolka ji ne smem dati, ker ga zadnje čase noče jesti.

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kakšne sadne kašice pripravljate?
7.11.2005 21:51:46   
frutka_
Jaz sem mu v tem času pomalo začela dodajati
pasirano skutko in sadje. Poskusiš lahko tudi z
melono in banano,
breskvami iz kompota ter melonami,bananami,
jabolka s prekuhanim suhim sadjem,
kakšno bananino "suho" kašico, ki jo pripraviš z vodo in daš po žlički za večerjo (npr. Alete-Nestle bananina kašica) ali pa
gris kašica, ki jo mešaš z vodo (adaptirano mleko je že v njej, prav tako od Alete),
...

Glede na to, da prihaja sezona "ne-sadja" se poslužuj nesladkanih ali manj sladkih kompotov pa primešaj hruške, jabolke, slive, to kar je zdaj na sceni. POčasi pa boš že začela menda dodajati mlečno in takrat se bo jedilnik full razširil!


dober tek!


(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kakšne sadne kašice pripravljate?
7.11.2005 22:55:00   
fricka
Moja ima pa zelo rada sadnje kašice z rižem. Najprej skoraj do konca skuham riž (bel z dodatkom neoluščenega), proti koncu dodam pa še razno sadje. Zmiksam, prebava dela k treba. Riž je nasploh v vseh oblikah zakon. Drugač pa še vedno obožuje jabolček, ki ga strgava kar z žličko. Zmaže celga precej velizga.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kakšne sadne kašice pripravljate?
8.11.2005 0:10:03   
morskadeklica
Jaz ji vsako dopoldne sadje (hruška, banana, jabolko, breskev...) obvezno zmešam s par albertovimi piškoti. To obožuje.

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kakšne sadne kašice pripravljate?
8.11.2005 9:04:08   
CatJa
Kaj pa kaki? Jan ga je lani oboževal. Letos mu žal ni več tako všeč.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kakšne sadne kašice pripravljate?
8.11.2005 9:16:30   
sand
Moj mali sonček(9m) poje cel kaki, zraven naribam še mango, jabolko, banano,stisnem malo limone ali pomarančo, dam žlico navadne skute in zdrobim en piškotek,ima zelo rad.Lahko pa daš še malo pirinih kosmičev ali 7korn, da malo zgostiš.Lp Sand

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kakšne sadne kašice pripravljate?
8.11.2005 10:43:08   
sezam
Mi2 tud jeva jabolko, hruške, banane, slive, kaki, borovnice (kupim zmrznjene, pa jih predhodno odmrznim, na enak način bova probali še maline). Pol pa med sabo kombiniram, pa dodam kak piškot ali pa skuto. Sem pa dodala tud že rižolino (za zgostitev).

< Sporočilo je popravil sezam -- 8.11.2005 10:44:47 >


_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu sand)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kakšne sadne kašice pripravljate?
8.11.2005 10:56:15   
Minkaa
Lahko na soku  od kompota z dodatkom vode (katerokoli sadje) zakuhaš puding ostalo sadje zmiksaš in ga dodaš v kuhan puding in ohladiš. Naš ima zelo rad. 

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kakšne sadne kašice pripravljate?
8.11.2005 17:16:12   
sezam
Sem prej pozabla. Včasih ji pripravim 1/2 Frutka (marelica, breskev ali višnja - to sadje, ki ni sedaj v sezoni) med sezonsko sadje (banana, jabolko, hruška).

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Minkaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kakšne sadne kašice pripravljate?
11.11.2005 16:47:43   
zi&mm
Žiga kar pridno papca sadne kašice in sicer je od sadja: jabolko, banano, pomarančo, hruško, kivi, slive, pa marelice in breskve iz kompota, višnjo...sadni obrok sva že upeljala in ima vsak dan drugačno sadno kašico...

_____________________________

Mili & Žiga

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kakšne sadne kašice pripravljate?
11.11.2005 17:17:15   
Maxica
Jaz mu največkrat naredim tako, da skuham jabolko in par suhih marelic in to zmiksam. To ima ful rad.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu zi&mm)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?