|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   talno gretje in parket
28.1.2019 17:21:31   
cunde
Pozdravljeni,

v novogradnji imamo tla s talnim gretjem, rad bi dal les pa me zanima kako se obnaša parket na talnem gretju in na kaj je potrebno paziti?
Všeč so mi široke deske hrasta nočem pa da porumenijo, ker me to spominja na stare pode.
Kako se obnese oljen in lakiran parket, kaj je bolj trpežno?

Hvala za kakršenkoli odgovor.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: talno gretje in parket
4.2.2019 17:19:59   
Halili
Edino na kar pazimo pri parketu je da ga pomivamo z ožeto krpo in v kurilni sezoni je potreben vlažilec zraka. Vsaj mi ga imamo predvsem zaradi otrok , mislim da pod 40% vlage ne sme bit.

Mi imamo oljen parket in se super obnese, je pa olje z voskom. Nam so ga po polaganju še enkrat oljili in se res nič ne pozna oziroma tudi če pozabiš kako kapljo obrisat se ne vpije.

Lakiran parket mi ni bil všeč ravno zato ker porumeni, oljen pa povleče bolj na temno rjavo. Mi imamo rahlo beljenega.

lp

(odgovor članu cunde)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: talno gretje in parket
6.2.2019 11:24:30   
cunde
hvala za odgovor. Veliko sem prebral na spletu da imajo nekateri težave z oljenim parketom, zato me zanima če slučajno veste s kakšnim oljem je parket premazan oz. kje ste ga kupili ter kako je z vzdrževanjem. Imate kakšno sliko parketa?


(odgovor članu Halili)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: talno gretje in parket
6.2.2019 11:29:04   
Halili
Parket je oljen z osmo oljem. Mi smo ga kupili v Valles. Ko smo se odločili kakšen parket izbrati sem tudi jaz veliko prebrala po forumih in so osmo oljen parket hvalili, baje da je tudi precej drago olje. Mi ga še nismo oljili, ga samo čistim z šamponom, zelo praktična zadeva je spray metla https://www.osmouk.com/sitechaptern.cfm?bookid=Products&chapter=82&page=375



Slika barve parketa je na linku spodaj https://www.valles.si/gotovi-parket


(odgovor članu cunde)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?