|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Po prvem pregledu ...
1.12.2005 18:33:12   
l4ur4
Danes je moja pikica imela prvi pregled pri G (8-9tednov). Kar sva se pogovarjala po telefonu, je dala kri, ima tudi sliko (baje se nič ne vidi) ... in dobila je (sva user posted image ) nekaj napotkov kaj in kako dalje... (G ji je priporočila drugi pregled, (nuhalna?) nekje okoli 25dec, če se prav spomnim, omenila je da priporoča in da se skoraj vsaka danes za to odloči). Zanima pa me, kakšne izkušnje ste imele vi, se kaj vidi s slike ali ne (oz. bolje da počakam še kakšno uro da pride domov), baje so tudi neke številke na sliki, se kaj da razbrati itd itd itd .... njena sestra je pri drugem G dobila polno nekih "katalogov", ona pa je rekla da ni dobila nič. Se pri toliko časa vidi ali vse poteka vredu ali se počaka do drugega pregleda ...

Hm ... toliko vprašanj imam, pa nevem kje bi začel oz. končal ... pa da me ne boste prehitro "site" user posted image

LP vsem user posted image , user posted image   in user posted image   ....   user posted image

< Sporočilo je popravil l4ur4 -- 1.12.2005 18:34:11 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Po prvem pregledu ...
1.12.2005 19:19:20   
Anonimen
user posted image user posted image  Ti kar sprašuj, saj itak nimamo drugega dela, kot da visimo tukaj na RR in odgovarjamo na vprašanja.

Nuhalna svetlina je navadni, nekoliko bolj podroben UZ (ponavadi čez trebuh), kjer zdravnik izmeri nuhalno svetlino (na vratu), pogleda kakšen je srček, če se vidi želodček, mehur, rokice, nogice,... in iz teh podatkov (+ starost matere) določi verjetnost za Downov sindom (npr 1: 5000). Rekla bi tako, da če v nobenem primeru, tudi če bi zagotovo vedela, da bi otroček imel Downov sindrom, ne bi naredila splava, potem tega testa ni treba opravljati. Če pa nista prepričana (in če bi rada večkrat videla svojo pikico), potem pojdita na pregled. Odločitev je čisto vajina, kakorkoli se bosta odločila, bo prav.  Drugače je otroček v 12. tednu, ko se dela nuhalno, že kar velik (okrog 6 cm), vidi se glavico, vse okončine, očke, včasih tudi že spol...
Pa tudi v 9. tednu je že vse lepo videt.
Na vsakem pregledu se okvirno vidi, če je tisti trenutek vse OK, ne garantira pa to, če bo tudi v prihodnje vse OK. Ampak bo, zagotovo!
Lepo se imejta in občudujta slikico vajine pikice.

(odgovor članu l4ur4)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Po prvem pregledu ...
2.12.2005 10:11:13   
Katjusa
Kot ti je ze Ankica povedala nimamo kej delat tko da ti kr sprasujuser posted image

Kar se pa tice slikice jst sem prvo dobila sele pri 12 tednih na nuhalni in na tisti se ze kr lepo vidi glavica..... Tko da kako je pa prej pa ne vem!
Nuhalno pa vama priporocam samo iz razloga da bos tud ti lahko vidu kaj sta ustvarla:) stane okol 12500 in je prvo bliznje srecanje z vajinim otrocickom!

Lep pozdrav!
Katja


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Po prvem pregledu ...
2.12.2005 11:00:58   
Naja30
punce, kje pa je vlj najbolje delat NS? kje so najbolj prijazni, ipd.user posted image

dajmo, tiste z izkušnjami, povejte kaj več in če ima kakšna poleg imena še telefonsko G, še bolje.
kdaj pa se je treba naročit, da sigurno dobiš pravi datum?

lepa hvala.  user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Po prvem pregledu ...
2.12.2005 11:07:45   
Anonimen
Jaz sem šla v Zdravstveni zavod Dravlje, Ulica bratov Babnik 10,
(tu delajo Reš, Pušenjak, Završnik,...), t: 01/510 68 00.
Završnikova dela tudi v Ginekologiji Bežigrajski dvor, Peričeva 15, T: (0)1 436 43 00.
Na pregled sem se naročila kakšnih 14 dni prej.  
 
 

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Po prvem pregledu ...
2.12.2005 11:47:18   
Katjusa
Jst sem bla pa pri Dr. Strah Darji v Domzalah stevilke pa nimam vec:( sem pa bila dvakrat tam in je blo obakrat delo lepo opravljeno enkrat sem bla zase je bil moj lubi zraven drugic sem sla pa polek prijateljice ki je 4 tedne manj noseca k jst pa sem jo pospremla in je blo super.... Zdravnica je prijazna in si vzame cas da vs etemeljito tako kot je treba pogleda....


LP Katja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?