|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stalni kašelj
31.1.2006 7:51:11   
Tinca7
A mi lahko katera pomaga? Naša Lara že cel mesec kašlja in to kot star ata. Poizkusili smo vse, čajčki, prospan, sinecod,... Tudi pri zdravniku nič ne naredijo. V vrtcu me stalno opozarjajo, ampak ne morem je imeti doma, ker ne dobim bolniške. Zvišali smo vlago v prostoru... Imate še kakšno idejo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stalni kašelj
31.1.2006 7:56:17   
Anonimen
Pri nas proti kašlju pomagajo smrekovi vršički oz. doma narejen sirup iz njega (made by tašča).

(odgovor članu Tinca7)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stalni kašelj
31.1.2006 8:00:07   
Lari
Kakšen teden nazaj je bila ravno debata o tem. In punce so sprobavale recept s čebulo. Čebulo narežeš na koščke, jo daš na krožnik in daš za čez noč v prostor kjer otrok spi. Tudi moja Lara precej kašlja in smo takrat to sprobali in je delovalo. Potem smo pa rota virus staknili in nismo več. Ampak glede na to, da smo danes ponoči spet nenormalno kašljali, bomo danes spet to uvedli. Sicer je malo zoprno, ker spi z nama v spalnici in potem tudi midva z možem to vohava, ampak za kašelj je vredno potrpeti tudi to.

_____________________________

Lara in Jan, moja sončka.

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stalni kašelj
31.1.2006 10:24:29   
viv_
Mi smo imeli sedaj dve noči čebulo v postelji. Sicer je v spalnici smrdelo za umret, mož se je izselil, ampak tamala je pa nehala kašlat user posted image

(odgovor članu Lari)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stalni kašelj
31.1.2006 10:33:41   
Tinca7
No bomo pa še to probal. Upam da bo delovalo, ker bom drugače kar 1 teden dopusta vzela in jo na rakitno, al pa na morje odpeljala.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: stalni kašelj
31.1.2006 10:55:19   
viv_
Tinca, že po prvi noči je bilo precej bolje, včeraj pa sploh. Verjetno ji bomo dali še danes, potem bo pa upam da OK.

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: stalni kašelj
1.2.2006 9:22:28   
Tinca7
Ne morem verjet, delovalo je. Zvečer je še nekajkrat zakašljala, potem pa smo spali celo nočuser posted image . HVALA!!!!!!

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?