|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Suha koža - pomoč!!
27.2.2006 16:11:35   
MATEJA
Pozdrav vsem user posted image . Prosila bi vse vas z izkušnjami, namreč imam fullllll suho kožo na trebuhu, da mi se zadnjih par dni kar lušči user posted image . Kožo vsakodnevno (tudi pred nosečnostjo) negujem z raznimi losijoni za telo in do sedaj (23 tednov 5/7 user posted image ) sem kr dobro održavala elastičnost kože (predvsem prsa in trebuh). Kupila sem si tudi od Chicco Mother care kremo proti strijam (ki sem jo potrošila), prejšnji teden pa sem kupila od Bubchen olje (z ognjičem, mandljevim oljem...) proti strijam (cenejša varianta user posted image ). Je zelo mastno in nekatere tu na RR-ju ste ga priporočale, pri meni pa je nastala katastrofa in se prav bojim strij. Do sedaj ni videt še nobene, ampak pri tako obupno suhi koži bo prej ali slej prišla kakšna na obzorje user posted image . Imam pa tudi mleko za telo od Garnier za zelo suho kožo in se občasno tudi z njim namažem. Ampak kot zgleda je škoda že narejena in jo bo težko popravit user posted image . Kaj vi uporabljate, predvsem tiste, ki imate zelo suho kožo??? Prijateljica mi je svetovala Avent-ovo olje proti strijam ampak je tako svinjsko drago in tako malo ga je!Jaz bi tisto ponucala v 14-ih dneh. Prosim pomoč. Lep dan in hvala za odgovore. user posted image  

_____________________________

MOJ OTROK ME JE IZPOPOLNIL...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Suha koža - pomoč!!
27.2.2006 17:21:21   
anckabancka
Jaz sem na začetku uporabljala mandljevo olje, kasneje pa samo olivno olje (ampak res deviško, ne tisto iz trgovine, ki je razredčeno). Ni bilo nobenih strij, suhe kože... user posted image  

Verjetno je pa precej odvisno tudi od tipa kože, ki jo imaš.user posted image

(odgovor članu MATEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Suha koža - pomoč!!
27.2.2006 17:32:34   
Anonimen
Zelo pomaga tudi bingeljnjevo mleko!

(odgovor članu MATEJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
27.2.2006 18:56:48   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Suha koža - pomoč!!
27.2.2006 20:40:16   
stela



Meni je zelo pomagala vichyeva krema, za obraz in telo in proti strijam. Dobiš jo v lekarni. Je drago, a se splača, saj nimam niti ene strije, l.p.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Suha koža - pomoč!!
27.2.2006 20:49:37   
alfa
Jaz sem med nosečnostjo uporabljala in še uporabljam karitejevo maslo (=shea butter). Ker mi je bil v trgovinah L'occitane (ne vem, če se prav napisala) predrag (150 g okoli 7000 SIT) sem našla tudi cenejšo varianto in sicer v pasaži Maximarketa,  trgovina z zdravo hrano, kjer 250 g stane 3300 SIT. Sem se od 3m nosečnosti redno  mazala in nisem dobila nobene strije, je pa res tudi to, da sem se zelo malo zredila.
Predzadnjo stekleničko sem imela "predolgo" v uporabi, sem rodila in se nisem več tako zelooooo vneto mazala in je maslo na koncu postalo žarko, zato ga sedaj hranim v hladilniku, le za sproti si ga dam v drugo škatlo.


LP!


(odgovor članu MATEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Suha koža - pomoč!!
27.2.2006 21:15:16   
Anonimen
Jaz se niti enkrat nisem namazala, pa nimam niti ene strije. Tako da ne panike zganjat. V bistvu je vprašanje, koliko se s temi kremami sploh da pomagati. Po moje je vse, ali pa vsaj velika, velika večina v genih.  Teh pa ne prodajajo.user posted image

(odgovor članu alfa)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Suha koža - pomoč!!
27.2.2006 22:20:58   
spacey
Jaz ti svetujem, da si ponovno kupiš Chiccotovo kremo proti strijam. Ta je super!

Pri meni je bilo zelo podobno, s tem, da so meni že nastale tiste začetne blede strije, ampak s to krem so vse izginile. user posted image

Res priporočam, da jo greš spet nabavit. Tisto olje boš pa potem porabila.


_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Suha koža - pomoč!!
28.2.2006 7:03:06   
NATAŠI
Jaz imam oljček od WILEDA.. kupi se v lekarni in stane 4.300 ... in imam tudi full suho kožo, zdaj pa je full dobr. Drugače pa še VICHY

pozdravček

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Suha koža - pomoč!!
28.2.2006 7:16:10   
puncica
Jaz uporabljam nivejino mleko za telo vsebuje vitamin E in mandljevo olje in se mi zdi super, pa še drago ni. Trebušček je ful gladek nikjer sledi o kakšnih suhosti kože in vsak večer se namažem, res da traja tam ene pol ure da se čist vpije (da se  mi ne lepi več na majco user posted image ) a men se zdi super. Imam pa jaz drug problem po čelu se mi ful lušči koža in je ful suha pa nikakor ne uspem tega popravit.user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu MATEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Suha koža - pomoč!!
28.2.2006 8:06:30   
MATEJA
Oj punčica, najprej jaz sprašujem za nasvet, sedaj bi ga pa delila user posted image  user posted image . No hotela sem ti samo svetovat (če še nisi probala) kremo za lice Vichy - nutrology 1 ali 2 (1 - za suho kožo, 2 - za zelo suho kožo). Meni je super za pozimi, ker potrebuje koža boljšo zaščito pred mrazom, za poleti pa imam najraje Thermal S 1. Je pa res in v to sem prepričana, da treba kreme vsake toliko zamenjat (vsaj na 6 mesecev), ker se koža "navadi" na vedno isti kremo in pol nima več tega efekta. Meni je vsaka krema najboljša parkrat na začetku, pol pa so bolj ali manj vse iste (odvisno od tipa kože). Upam, da sem ti kaj pomagala. LP. S tem mojim trebuhom pa res ne vem kaj naredit, kot da imam prhljaj, vse pada z njega user posted image !

_____________________________

MOJ OTROK ME JE IZPOPOLNIL...

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Suha koža - pomoč!!
28.2.2006 8:30:37   
Azzurra
Vsaka ti je povedala kaj uporablja, tudi jaz ne bom izjema. S tem, da je meni kremo svetovala zdravnica. Pri njej sem bila zaradi drugih razlogov, vmes pa sem ji še pokazala izpuščaj na trebuhu, ki nima veze s suho kožo, je pa suho kožo takoj sama opazila in mi svetovala BEPANTHOL intenzivni losjon in sem ga res kupila in od tedaj me koža ne srbi, ne poka in ni suha. Upam, da bo tako tudi ostalo.
Dobi se pa ga v lekarni in stane cca 1.700 SIT.

_____________________________

11. 7. 2006, od 4:10 nam dobro družbo dela fantek Liam.

21. 2. 2008, ob 15:08 smo dobili punčko, ime ji je Daša.

7.7.2009, Milano...Bono&Co.

(odgovor članu MATEJA)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Suha koža - pomoč!!
28.2.2006 8:41:51   
Lonči79
Živjo,

tud js sem na začetku uporabljala kreme proti strijam, razne vrste. Zdej uporabljam navadno mleko za telo Dove in morm rečt, da je enkraten. Vse tiste kreme proti strijam se skrijejo. Te kreme so mal tud marketinška finta. Važn je, da je tvoja koža na trebuhu in prsih čimbolj prožna, kar dosežeš s čimbolj mastnimi kremami. Nam so v šoli za starše rekl, da nej čimbolj mastne kreme uporabljamo, da je to najboljš. In js res ne bi več zamenjala Dove mleka za telo za nobeno kremo proti strijam. Moj trebušček je mehak kot svila. Morm potrkat, da nimam še nobene strije na trebuhu in prsih, čeprav iz mesca v mesec bolj "vzhajam" user posted image   

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Suha koža - pomoč!!
28.2.2006 8:42:10   
Reja
Jaz pa uporabljam Melkfett ali po naše ognjičevo mast. je res zelo mastna, po par minutah se mi vpije v kožo. Namažem se po vsakem tuširanju, vsaj 2x na dan.

Zaenkrat lahko to stvar samo pohvalim!user posted image

(odgovor članu Azzurra)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?