|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Puding
14.4.2006 8:04:11   
Janeja
Naša Lea je začela jest tud sladke stvari in se odločila, da skutic, jogurtov in podobnih zadev ne mara več.  user posted image   Upam, da je to spet samo njena trenutna muha.

Zdaj me pa zanima kateri kupljen puding je najboljši. Včeraj sem ji ga skuhala doma in je bila čist navdušena. Rabim pa enega, kadar smo na poti. Kateri kupljen je najbolj sprejemljiv in z najmanj "kemije"? Kaj ve dajete svojim malčkom?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Puding
14.4.2006 8:05:52   
dory
Maj ima relativno rad monte ... ce bi pa gledala kateri ima vec kemije, potem ne bi dala nobenega... skratka z eno besedo, jst sem vesela,ce mi kdaj sploh katerega poje :)

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Puding
14.4.2006 8:06:38   
MarijaPo
po moje bo najbols, ce ga doma skuhas in si ga das v tupperware al pa kaj takega, ker vsi kupljeni so ornk umetni in imajo tono unih Ejev, konzervansov in ostalega.

Pa cim manj cukra daj notri, da ne bo odklanjala nesladkane hrane.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Puding
14.4.2006 8:17:55   
ALINA55
Meni se zdi Lumpijev vanilija iz Mercatorja še najbolj podoben domačemu in ni tako sladek. Naš ga ima zelo rad.

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Puding
14.4.2006 8:42:23   
Maleal
Po katerem mesecu pa ste začele dajat user posted image  puding?Jaz ga bom kar sama kuhala.

(odgovor članu ALINA55)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Puding
14.4.2006 11:57:17   
taška30
Saj tisti, ki ga doma delate ima tudi E-je in arome, da ne bo pomote (če delate tistega iz vrečke, npr.Dr. Oetker).
Mercatorjev nima E-jev, ima pa aromo (če je to kemija).

Če pa katera ve za recept za domači puding (ne iz vrečke), se pa toplo priporočam.user posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Puding
14.4.2006 12:09:07   
fricka
Ne spomnim se katera je že kar nekaj časa nazaj napisala recept za domači puding- brez ejev! Naša je nora nanjga.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Puding
14.4.2006 13:33:12   
balaena
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=722782&mpage=1&key=recept%2Cpuding&#722782
tukaj je en recept za domaci puding
sem ga samo nasla, ne pa se preizkusila

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Puding
14.4.2006 20:46:57   
Janeja
Pa saj sploh ne kompliciram tolk.

Je Lea tolk neješča, da ji dam kar ima pač tisti moment rada user posted image , pa tud če so E-ji noter. Me je v bistvu bolj zanimal, katere pudinge imajo vaši mali jedci radi. Itak vem, da tud tisti prašek v vrečki ni "naraven". Sem danes gledala Pudolino od Alette, sam so imeli samo čokolado in ga nisem kupla. Se mi pa zdi, da ni imel velik E-jev gor napisanih. A ga je že kera probala?
Drugač bom pa Lumpija kupila.

Če si mala do takrat ne bo že premislila in bo puding nehala jest.  user posted image


(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Puding
14.4.2006 21:10:56   
KODA
Naš tastarejši ima tudi Lumpi vanilija najraje.user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Puding
15.4.2006 13:38:47   
Barči78
Naša obožuje vanilijev puding od Lumpija.

_____________________________

DA BI VERJEL VASE, NI TREBA, DA VERJAMEJO VATE DRUGI LJUDJE.

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?