|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poroka v 6 tednih!
19.4.2006 15:43:08   
Anonimen
Ja prav ste prebrale. Z mojim sva kar nekam dolgo odlašala pa se menila a bi se poročila ali ne in zdaj sva se končno odločila. In sicer 10.06.2006 bo 7 let najine skupne zveze in takrat bi se tudi rada civilno poročila. Se je mogoče katera tako hitro pripravila na vse? Potrebujem izkušnje. Pa še mogoče kakšni linki gostiln in krajev porok. Če bo sploh še kaj za dobiti na ta dan. Upajva, da bo. Naj bom še malo anonimna pa se vam kaj kmalu razkrijem user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poroka v 6 tednih!
19.4.2006 15:55:37   
kati*
joj - midva sva organizirala v 14 dneh - pa je bila zelo lepa poroka in meni osebno zelooo lep dan ... ne vem zakaj bi to planirala 1 leto, ker sam živci in denar gredo. Odvisno kakšno poroko želiš imeti. Midva sva imela malo poroko (ožja družina, samo civilni obred, na gradu - ja mesec maj je zabasan, gostilno pa rezerviraš 1-2 tedna prej), fotograf je bil moževa priča, par slik smo pol na računalniku popravli in vsi hvalijo profesionalne slike user posted image . V bistvu potrebuješ še največ časa za birokratske zadeve - na matičnem uradu in upaš, da imajo prostor tam, kjer želita poroko.

Če pa želiš take prtičke, ki bodo ustrezali barvi tvoje obleke ipd. ... Pol pa imaš premalo časa.

_____________________________

lp, K

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poroka v 6 tednih!
19.4.2006 15:58:40   
Anonimen
Jaz sem imela eno tako ekspresno reč.
Bivšega moža sem spoznala 8.1.1997, zaročila sva se 14.2.1997, poročila pa 8.3.1997.
In se razšla 31.12.2003. In uradno ločena od 3.4.2006.

Nasvet?

Glede na to, da sta že tako dolgo skupaj, ne bi smelo biti problema. Poroka je samo še formalnost, ki nič ne spremeni. Greš na Matični urad (najmanj 3 tedne prej), rezerviraš datum in uro in lokacijo, plačaš upravno takso oz. položnico, poveš, kdo bo priča - in se naslikaš na Gradu na dogovorjen datum.

That's it.

Za manj kot 10.000 SIT.

Ločitev je pa krepko dražja, seveda. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poroka v 6 tednih!
19.4.2006 16:30:32   
Marogica
Najprej seveda idi na matični urad (občina), da res vidiš, če je še datum prost, ostalo pa najdeš na linkih, kot je je npr. ta: http://www.mojaporoka.com/main.asp?content=porocne

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poroka v 6 tednih!
19.4.2006 16:41:33   
MarijaPo
Najprej, cestitke!!!! Bravo!!! Poroka je en najbolj prijetnih dogodkov v zivljenju. user posted image  user posted image   user posted image

Midva sva imela 3 mesece casa za priprave in je bilo kar na knap.
Niti ni ne vem kaj za narest, samo s temi zasedenimi gostilnami/oblekami/... je problem.
Torej, kaj vse se rezervira mesece vnaprej:
- obleko - ce si jo bos seveda izposodila
- gostilno - midva sva imela festo v Vili Siroko http://www.gost.si/default.asp?id=211
tam je bilo res nepozabno, cisto na samem in genialen plac, vsi so jo pohvalili, pa tudi zelo se potrudijo, da o kvaliteti hrane niti ne govorim
- datum na maticnem uradu - midva sva se porocila na LJ gradu in smo imeli kar tekmo (datum je bil 23.7. in je bila kar guzva)


To so ta bistvene stvari in pa seveda treba je preklicat vse povabljence, ce imajo cas takrat, mi smo kar velika druzina (mozevi starsi so loceni in vsak od naju ima po enega brata in sestro in je bilo zelo tezko uskladit, se posebi, ker se je 14 dni pred mano porocila sestra :) ).


Srecno, veselo in brezskrbno poroko ti zelim.


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poroka v 6 tednih!
19.4.2006 16:42:42   
Anonimen
Mi gostilne nismo rezervirali.
Bilo nas je samo 20 in smo kar nenapovedani prišli v gostilno Micka na Litijski cesti v Ljubljani. Pa so nam dali nekaj miz skupaj in je bilo.

(odgovor članu MarijaPo)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poroka v 6 tednih!
19.4.2006 18:55:08   
sazi
Midva sva vse uredila v dveh tednih pred poroko (prstani, gostilna, šopek), le poroko sva prijavila mesec prej, pa sploh ni bilo panike, ker sva se poročila v sredo - na prečudovito majsko popoldne brez gužve in cele horde drugih porok. Obleke tudi nisem imela tipično poročne - je bilo pa vse skupaj tako lepo, da bi vse naredila natanko enako in ne bi ničesar spreminjala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Poroka v 6 tednih!
19.4.2006 19:11:14   
dulcinea
Oprosti, anonimna, ke r vpadam v tvoj post, ampak moram tole rečt:

KERENSA, TI SI FACA!   V treh mesecih? Koliko sta pa bila stara?


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Poroka v 6 tednih!
19.4.2006 21:45:05   
kapica
Odvisno ce zelis veliko ali majhno poroko.
Midva sva tudi vse na kratko organizirala, brez velike panike in stroskov. Obleko sem kupila cisto navadno, ampak zdela se mi je najlepsa, mislim da kaksen mesec prej, ne veliko, vem da mi je slo malo na knap zaradi popravljanja. Prstane sva tudi hitro nasla, gostilno smo rezervirali mogoce dva tedna prej za 12 oseb. Na maticnem uradu pa tudi nekaj tednov prej, se ne spomin vec prav.
Ampak ker smo bili samo najblizji, starsi in price, pac ni bilo treba veliko organizacije. ce pa ti zelis poroko z vsem skupaj, potem bo pa trajalo malo vec. Drugace se pa v 6-ih tednih da tudi lepo organizirat.

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Poroka v 6 tednih!
19.4.2006 22:51:17   
Anonimen
Eh, Dulcinea... oba sva bila stara 18 let. Ja, to sem pa pozabila pripisati... user posted image user posted image user posted image

Never again!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dulcinea)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Poroka v 6 tednih!
20.4.2006 8:18:57   
Anonimen
Ja Kerensa res si faca user posted image

Najina poroka ne bo ravno majhna. Bo cca 100 gostov.user posted image  Po moji strani imam ogromno sorodnikov, po njegovi pa tudi , pa prijatelji.

Skratka. Jaz samo pokličem na matične urade, kjer bi se pač rada poročila in vprašala, če je na 10.6.06 še prost termin?
Izbrala sva si Otočec, Vila Široko, dvorec Trebnik in Preddvor. Upam, da je od tega kaj še frej.

Me pa zanima ali v vseh poročnih salonih izposojajo tudi nosečniške poročne obleke? Nekje na netu sem tudi videla eno v modri bavi ( joj je bila lepa ), ampak zdaj jo nikjer ne najdem. Takrat bom nekje v 23 t.

Sem pa že malo preletela kaj vse morava še pripravit, pa bo kar šlo. Ne bo panike.user posted image

Razkrijem se pa vam ko poveva še svojim.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Poroka v 6 tednih!
20.4.2006 10:54:59   
Nasy
edina težava, ki bi lahko bila  je ta, da moraš na UE, kjer se bosta poročila, dobiti datum, midva sva klicala 3 mesece prej na datum poroke, kot so nama povedali..in je bila kr gužva, edini termin, ki je bil še prost je bil ravno ta, ki sva ga hotelauser posted image
Drugače pa ni panike, po moje..je pa res, da zna biti mesec maj kar natrpan, tako, da kar začni klicat naokoli! ČIMPREJ, TEM BOLJE!


_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Poroka v 6 tednih!
20.4.2006 15:05:04   
Anonimen
Tako.

Odločila sva se ali za Grad Otočec ali pa Preddvor. Malo me moti, ker je na Otočcu frej samo še ob 12.30 uri in pa potem šele ob 19 uri zvečer. Glede na to, da bo samo civilna poroka, ne veva kam bi dala ves folk do večera, če bi se odločila za 12.30 uro? Mogoče kakšna ideja? Meni osebno je sicer res bolj všeč grad Otočec, ampak tudi Preddvor ni slab, kjer pa imajo proste termine.

Hvala za vaša mnenja.

(odgovor članu Nasy)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Poroka v 6 tednih!
20.4.2006 19:20:38   
Anonimen
Midva sva se poznala 10 tednov pred poroko.
Ker je bila za naju že druga, sva se poročila neko sredo, v kavbojkah na Gradu. Na kosilo smo šli samo mi 4je (priče pa midva).

Prva poroka je bila pa itak polna načtovanja in lepe bele obleke...pa se je končala z ločitvijo user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Poroka v 6 tednih!
20.4.2006 22:32:20   
Nasy
No, zdej pa čakamo, da poveš, kdo siuser posted image

_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Poroka v 6 tednih!
21.4.2006 14:12:16   
Lu
No tako. That´s me user posted image Zdaj naši in njegovi že vejo , ostali pa malo kasneje. Se pravi, da bodo izvedeli drugi teden ko bova odnašala vabila.

Me pa zanima za kakšne fajn ˝muskontarje˝. Tega še nimava. Poročila se bova v Preddvoru, žurka se bo pa nadaljevala v Štorovju. V pon. grem že na probo parih oblek. Manjka samo še torta, foto, harmonika, konfete, šopek. Verjetno bi se še kaj našlo.

Hvala vam punce.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Poroka v 6 tednih!
22.4.2006 20:39:46   
Antigona
Lu, v kolikor rabiš fotografa ti lahko povem, da je moj mož fotograf in zankrat ima ta datum še prost. Vkolikor te kar koli zanima mi piši privat, kjer ti posredujem vse informacije.

Nekaj njegovih fotkic lahko vidiš tudi v mojih albumih.

Lp in veliko sreče pri organizaciji!

< Sporočilo je popravil puncica -- 23.4.2006 22:47:50 >


_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Poroka v 6 tednih!
23.4.2006 21:44:21   
Nitka
Oj,
te poroke na hitro in v manjšem obsegu - potem ste imeli samo kosilo ali je bila poroka bolj popoldan in ste potem imeli večerno slavje?

Tudi jaz sem hitro poročim, in to drugič. Prvič sem imela vse na veliko in je bilo priprav za pol leta. Zdaj sva z novim zaročencem rekla, da bi imela vse majhno, mogoče na prostem...

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Poroka v 6 tednih!
23.4.2006 21:50:54   
Nitka
Lu,
lahko na ti na privat mail pošljem telefonsko od enga fajn benda, ki že od leta 1989 igra prav samo na porokah in jim je cilj zabavat ljudi, ne pokasirat. Pa v Štorovju so tudi že igral.

Bye,
Nitka

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Poroka v 6 tednih!
24.4.2006 20:38:30   
Lu
Bend sva že dobila, hvala.

Danes sem v Grazii tudi probala 2 obleki, jutri si jih grem ogledat še z kolegicama, potem pa da vidimo. Sta pa obe full dobriuser posted image Aja grem pa vseeno še v Krinolino pofirbcat.

Sva bila tudi na matičnem uradu tako, da je začetek že.user posted image Manjka v bistvu samo še snemalec, izveva jutri, če bo kaj, pa moje rože. Še vedno ne vem kakšen šopek naj imam. Pa torta. No v bistvu malenkosti.

Drugače pa že komaj čakam. Bo prava fešta.


_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Nitka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Poroka v 6 tednih!
25.4.2006 9:55:37   
Anonimen
Poročila se bova v Preddvoru


A te lahko pridem gledat? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Poroka v 6 tednih!
3.5.2006 10:30:05   
Lu
Seveda, da lahkouser posted image

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Poroka v 6 tednih!
5.5.2006 11:04:22   
SašaR
No in sporoči kako si vse to izpeljala.
Midva trenutno tudi premišljujeva o poroki. Nisva še nič kaj preveč daleč. Imava le datum ki pa ni še 100%. 2.8.2006 - sreda. Imela bi pa samo večerjo brez ohceti. Ker preden se bova zmenila kaj in kako bo tudi mesec naokrog, zato poročaj da vidim kako in kaj.

LP in vso srečo v zakonu


_____________________________

21.2.2006 se je rodila naša princeska Neja

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Poroka v 6 tednih!
5.5.2006 14:17:28   
Lu
O najini punčki sta pa točno 1 leto narazen. Čestitke.

Seveda bom poročala. Prav uživam v tem. Samo je še toliko stvari, da je joj. Ampak saj bo. Se nič kaj dosti ne sekiram.

lp

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu SašaR)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Poroka v 6 tednih!
5.5.2006 20:51:09   
Grascakinja
Midva sva vse spravila skup v 1 mesecu - matičarja, svate, gostilno, muziko, torto.... vse! Brez problema!

(odgovor članu Lu)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?