|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poroka na matičnem
20.10.2009 10:04:57   
ellie
Zanima me, koliko je treba plačat za poroko na matičnem uradu? In kako poteka to vse tam, koliko časa traja?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poroka na matičnem
20.10.2009 10:08:26   
bskrle
a ni brezplačna na UE?

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poroka na matičnem
20.10.2009 10:10:12   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Zanima me, koliko je treba plačat za poroko na matičnem uradu? In kako poteka to vse tam, koliko časa traja?

Že nekaj časa je ta storitev popolnoma brezplačna. Če imaš pa kake izrecne želje za prostor, je pa seveda proti plačilu. Upravne takse pa je sklenitev zakonske zveze prosta.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poroka na matičnem
20.10.2009 10:10:38   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: miapia


IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Zanima me, koliko je treba plačat za poroko na matičnem uradu? In kako poteka to vse tam, koliko časa traja?

Že nekaj časa je ta storitev popolnoma brezplačna. Če imaš pa kake izrecne želje za prostor, je pa seveda proti plačilu. Upravne takse pa je sklenitev zakonske zveze prosta.

Aja, traja tam nekje 20 min.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poroka na matičnem
20.10.2009 10:16:13   
ellie
Hvala za hitre odgovore. Torej naju ta del poroke ne stane nič...superuser posted image  nama že malo v grlo teče, ker sva se zdaj odločila, da se čez dobra 2 tedna poročiva..

(odgovor članu miapia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poroka na matičnem
20.10.2009 11:11:16   
lukec
Počakaš, da sprejmejo ta nov družinski zakonik pa še prič ne bosta rablauser posted image .

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poroka na matičnem
20.10.2009 11:14:30   
inuasa
IZVIRNO SPOROČILO: ellie

Hvala za hitre odgovore. Torej naju ta del poroke ne stane nič...superuser posted image  nama že malo v grlo teče, ker sva se zdaj odločila, da se čez dobra 2 tedna poročiva..


user posted image user posted image user posted image Čestitke!
Kako to da sta se ohcet odločila speljati v tako kratkem času? Me zanima, če funkcionira stvar...da začnem težit mojemuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

En slab dan, teden, življenje še ni razlog za obup.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poroka na matičnem
20.10.2009 11:24:20   
cimi
IZVIRNO SPOROČILO: lukec

Počakaš, da sprejmejo ta nov družinski zakonik pa še prič ne bosta rablauser posted image .


kje, kdaj bo to??

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poroka na matičnem
20.10.2009 12:15:58   
ellie
lukec na žalost več nimava časa čakatuser posted image

inuasa sej se ne bi poročila tak na hitro, če ne bi bilo potrebno. Ker sem jaz bila že poročena (z drugim)...in ker bom rodila prej, kot bo minilo 300 dni od razveze, bi avtomatsko bil moj bivši pisan za očeta otroka v matični register. In ker pač tega ne želiva, in ker se nama ne da po rojstvu še s sodiščem ubadat...sva se odločila, da se poročiva.

Tak da se bova poročila samo na matičnem...pa starše povabila na kosilo. In to bo to. In zdaj vidim, da boljše da čimprej, ker mi je trebuh začel rast s pospešeno hitrostjouser posted image  bi pa rada še kaj normalnega obleklauser posted image

(odgovor članu cimi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poroka na matičnem
20.10.2009 17:30:23   
inuasa
Hvala za pojasnilo...ah sem že mislila, da lahko kej uporabim od tebeuser posted image .

Si bom mogla kej drugega zmislituser posted image user posted image

Nič, lepo se poročiteuser posted image user posted image . Srečno!


_____________________________

En slab dan, teden, življenje še ni razlog za obup.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poroka na matičnem
24.10.2009 10:22:43   
tweety83
Jaz imam tud ful željo da se poročiva preden pride mala biba na ta svet,da bova ta prava družinica,vendar letos ne bo verjetno nič iz tega.
Bova pa drugo leto. Pa tudi ne misliva delati velikega pompa - priče in gremo na matični urad,pa starši in bratje ter sestre,pa ena fajna južna nekje in je to to.
Ko bo pa ta mala stara nekje 5-6 mesecev pa gre h krstu in obenem nardiva še cerkveno poroko in en piknik (to bo poleti) in sva zmagala.

kako se vam zdi ta ideja?
Men je ful všeč,ker se mi zdi bedasto devat neke ogromne vsote denarja za en dan in eno noč, ko pa je potrebno še toliko drugih stvari postoriti pri hiši.
Če pa denar ne bi bil ovira,pa tud proti veliki poroki ne bi imela nič proti.

(odgovor članu inuasa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poroka na matičnem
28.11.2009 21:53:41   
sabri
allie: midva sva se začela tudi pogovarjati v tej smeri, pa sva začela komplicirati pri čisto enostavnim stvareh, primer a boste na matičnem vi sami štirje, priče pa vidva, pa na kosilu s starši? Ker sva midva mislila it sama s pričami in šele na kosilu povedat, da sva se poročila, kot presenečenje. Pa ne vem, če ne bi to mal butast izpadlo za starše, a bi zamerili, da niso zdraven. Na koncu se bova itak odločila tako, kot nama paše in ne drugim, ampak če pa je malenkost, ki bi jo stari vzeli za hudo, pa ne vem. Butasto ane, ampak zdaj, ko sva pri resni debati, se take sprašujeva, prej nama je bilo pa vse jasno. V bistvu me zanimajo izkušnje drugih, ki se poročijo tak na hitro. LP

(odgovor članu tweety83)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poroka na matičnem
28.11.2009 22:10:35   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: sabri
Pa ne vem, če ne bi to mal butast izpadlo za starše, a bi zamerili, da niso zdraven.


To sama najbolj veš, če bi starši zamerili ali ne, ker jih sama najbolje poznaš. Ampak po mojem bi vsak starš bil vesel, da je v takem trenutku zraven. Misva sva se tudi poročila precej na hitro in na malo - bilo nas je 13 (midva, obojni starši, njegov brat (ki mu je bil priča) z družino, moja sestra (ki je bila priča meni) s fantom in moja stara mama, ki je še edina živa od najinih starih strašev). Imeli smo civilno poroko na gradu, se fotografirali za album, šli na kosilo in za konec na vikend. Imeli smo se super, če bi se še enkrat poročila, bi naredila isto.

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poroka na matičnem
29.11.2009 18:01:10   
ellie
Midva sva imela starše tudi na matičnem. V bistvu je meni priča bla moja mami. Ne vem, zakaj bi bila poroka takšna skrivnost, da bi staršem komaj na kosilu povedala...vsaj jaz v tem ne vidim fore. Ampak to se vsak sam odloči user posted image  

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poroka na matičnem
29.11.2009 20:09:19   
sabri
Mah, midva sva hotela najprej it sama v drugo državo na počitnice in sproti poroko in nama je bila ta ideja najboljša. Sva se prav navadila na to. Pa je seveda prišla prva bebica vmes in sva odpovedala potovanje in vse, zdaj pa ni več tega denarja, je šel pa pauser posted image . Zdaj pa improvizirava.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poroka na matičnem
22.12.2009 19:22:28   
Luna*
Jaz sem navijala za počitnice tako kot sabri, ker se moj noče poročit samo zato, ker bi mogu se lepo oblečt. Moških oblek pa noče oblačit. Tudi nima ene v omari user posted image  Pa mojmu ni za potovanja in hkrati na velikoooo šparava za stanovanje. In ker ko se bova tja preselila, ko ga bova pač kupila, sva mislila hkrati se civilno poročit, če pač že spreminjaš dokumente. Samo mi2+starši+brata z družino. Potem pa ko bova imela otročička, bi pa hkrati imela krst in poroko.

Tweety83 a si se o tem kaj zanimala že ali je to samo želja? Potem ne vem, ali je to na nedeljo (ko je krst) ali soboto (ko je ponavadi poroka).

O katerem zakonu pa govorite, ko govorite, da ne bo potrebnih prič? Kdaj pa naj bi se to spremenilo?

(odgovor članu sabri)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poroka na matičnem
23.12.2009 8:21:44   
sunprincess
IZVIRNO SPOROČILO: Luna*

da ne bo potrebnih prič? Kdaj pa naj bi se to spremenilo?


To tudi mene zanima,če katera ve?


(odgovor članu Luna*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poroka na matičnem
23.12.2009 9:06:10   
baby1978
No , da se tudi jaz potapkam, poročiva se 03.07.2010, Poroka bo velika 150 ljudi..........tako, da me čaka veliko stvari.

(odgovor članu sunprincess)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?