|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pričakujemo junija 09
10.12.2008 13:18:35   
rosajelka
Ojla!!!! Junija pričakujem dvojčkauser posted image user posted image a je še katera ,ki junija pričakuje dvojčke???'user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pričakujemo junija 09
10.12.2008 13:21:13   
mlinar
Nisem v pričakovanju pa vseeno user posted image user posted image user posted image user posted image in lepo ter zdravouser posted image  ti želim

(odgovor članu rosajelka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pričakujemo junija 09
10.12.2008 19:38:51   
dodi
Sem v pričakovanju,toda tokrat ne dvojčkov in imeli bomo 11 dete v juniju...user posted image

Mirno in lepo nosečnost ti želim... user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čiščenje hiše,medtem,ko otroci odraščajo,je podobno kidanju snega,medtem ko sneži...

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pričakujemo junija 09
11.12.2008 7:50:20   
lara light
Rosajelka, čestitke!user posted image  
imam rok 26.maja...smo pa 'vse' dvojne nosečke zbrane na temi 'Nekaj vpr. o dvojčkih', če te bo karkoli zanimalo!
Vso srečo!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu dodi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pričakujemo junija 09
31.12.2008 12:45:37   
mami83
rosajelka, čestitke
tudi mi smo v pričakovanjuuser posted image user posted image , in sicer v juliju 2009user posted image user posted image

(odgovor članu rosajelka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pričakujemo junija 09
15.1.2009 8:48:19   
Snezinka4
Rosajelka, tudi jaz konec junija pričakujem dvojčka.

LP

(odgovor članu mami83)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pričakujemo junija 09
1.2.2009 9:41:49   
Belen
pozdravljene,
jaz imam tudi julija 2009 rok. Sicer malo sodelujem tudi na uni temi,ampak tam so punce,ki so fulll naprej oz.imajo že kmali za rodit. Mogoče bi bilo boljše da me ki smo od maja-junija dalje pišemo tukaj, saj so one že dosti tem obdelale. Se strinjate? :)

lp

(odgovor članu Snezinka4)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pričakujemo junija 09
6.2.2009 22:12:41   
nushka
lepo pozdravljene,

tudi sama pričakujem junija 2009 dva otročička. danes sem imela pregled (22 teden) in je velikost enega ( CRL) 15,70 cm, teža 441 g ter drugega (CRL) 14,69 cm, teža 418 g. koliko so pa težki vaši dvojčki? ginekologinja je rekla, da je teža primerna, me pa vseeno zanima koliko so tehtali vaši?

nočko

(odgovor članu Belen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?