|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehrana za 10-mesečne
7.9.2011 13:25:05   
SANDOLINA
Pozdravljene,

zanima me samo kaj kej kuhate in pripravljate za 10-mesečne dojenčke? Ali jim še kuhate ali že pripravljate kaj pečenega? Ali še pasirate hrano in če ne, kako ste začele z uvajanjem s koščki hrane?

Hvala za odgovore in lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehrana za 10-mesečne
7.9.2011 23:02:19   
Roberta69
Naš 10-mesečnik že kakšen mesec je takšno hrano kot mi (tudi pečeno, edino že na splošno manj solimo in še to samo s himalajsko soljo, ki naj bi bila kao zdrava, če ni to buča). Hrano sem mu nehala pasirati kakšne dva meseca nazaj, čeprav še ni imel zob, ker je izgledalo, da mu bolj tekne hrana v "koščkih" (roko na srce, pasirana hrana ni tako okusna, kot če je ne razpečkaš). Čimbolj na drobno mu narežem edino meso, ker je težko prebavljivo. Že od začetka pa sem vključila v prehrano vsa živila od tistih kao alergenih (jagode, med, oreščki, itd.) naprej. 

_____________________________

Dva čmrljčka in ena čebelica - brneče kot v panju :)))

(odgovor članu SANDOLINA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehrana za 10-mesečne
21.9.2011 19:17:29   
Paštetka
Moja dva sta jedla že vse, razen citrusov, konzervirane hrane, vegete, gob ipd.

Res pa je, da je ima vsaka družina drugačne prehranske navade. Kakšnega mastnega oddojka, klobas... Pri nas ni user posted image
Koščke hrane smo uvajali pri 4. Mesecih. Brez pasiranja torej.

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 21.9.2011 19:18:23 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehrana za 10-mesečne
21.9.2011 20:28:22   
Anonimen
Pri 10ih mesecih je jedla isto kot midva, le da z začimbami nisem pretiravala. Pasirala ji pa tako ali tako nikoli nisem ... kvečjem pretlačila z vilicami.

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehrana za 10-mesečne
22.9.2011 7:16:06   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Pri 10ih mesecih je jedla isto kot midva, le da z začimbami nisem pretiravala. Pasirala ji pa tako ali tako nikoli nisem ... kvečjem pretlačila z vilicami.


Isto in od začetka nobenga pasiranja, tak da ni blo treba uvajat koščkov.

Če je pa bil kak masten oddojek na miziuser posted image , pa sem mu posebej skuhalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehrana za 10-mesečne
22.9.2011 8:13:27   
november2010
naš tud že skoraj vse je, je pa res da mu moram večino spapsirat, ker če mu dam po žlici koščke jih vedno spljuva ven.... in pol ni šans, da še usta odpre - ampak enkrat bo že, se ne sekiram kaj preveč. . Po drugi sttrani pa, če mu dma v roko žemljo ali skorjo kruha, grisin... pa vedno vse zgrize in poje.. ima pa dva zoba....

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prehrana za 10-mesečne
21.10.2011 21:56:46   
PC Baby
Naša pri 8 mesecih (in še brez zob user posted image ) je že vse isto kot mi, edino manj začinjeno. Pasirala ji nisem nikoli, zdaj ji pa tudi pretlačim ne več, ker lepo sama zmelje vse. Edino meso težje poje, če je kuhano - pečeno ji gre bolje (piščanček in puran seveda). Druge vrste mesa (govedino ipd.) ji pa kupim kar tisto hippovo in ji vmešam v hrano.

Citruse, jagode ipd pa tudi že vse je. Kravjega mleka ji ne dajem za pit, je pa jogurte, skutke pa tudi že kakšno žličko greza in polente na mleku je dobila od bratca.
pri ta prvem smo ful komplicirali in se držali vseh živih navodil, pri ta drugi pa gledamo kaj ji ustreza in se tega držimo.

< Sporočilo je popravil PC Baby -- 21.10.2011 21:59:36 >

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?