|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Turistične kmetije (igrišče, živali)
20.5.2011 21:01:53   
Roberta69
Ste obiskali kakšno luštno kmetijo, kjer je, poleg tega da imajo kaj dobrega za popapcat (kar je drugotnega pomena), igrišče, imajo kakšne živali... najbolj me zanimajo kakšne take, do katerih je malce hoda (ne preveč, ker je triletniku, kadar sva oba starša, bolj zanimivo na ramenih user posted image )... ta mlajši bi se nosil v pouchu (ker še ne sedi in ne more biti v nahrbtniku), tko da orto strmo tudi ne bi bila glih najboljša izbira.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Turistične kmetije (igrišče, živali)
20.5.2011 22:52:28   
Arwenko
Turistična kmetija Jelinčič, v Soči. Je ob Soški poti, odlično relativno ravno za hodit, kakor daleč želiš, super hrana, skratka midva z možem hodiva že par let, letos gremo prvič tudi s tamalo. 

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Turistične kmetije (igrišče, živali)
21.5.2011 12:48:39   
petruska
TK Grofija, Vir pri Stični 30.
V Logarski dolini jih je tudi kar nekaj.
Obstaja pa tudi katalog vseh turističnih kmetij http://www.turisticnekmetije.si/katalogi
Če pa želiš, mi lahko na ZS pošlješ svoj naslov in ti ga pošljem po po
šti.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Turistične kmetije (igrišče, živali)
21.5.2011 21:24:42   
krtek 1
Slovenske Konjice, Vrtnarski centrer in mini ZOO Polegek.Vredno ogleda.user posted image

(odgovor članu petruska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Turistične kmetije (igrišče, živali)
6.7.2011 10:36:25   
Mipka
Kmetija oz. planina Kuhinja, res zakon...

(odgovor članu krtek 1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Turistične kmetije (igrišče, živali)
13.3.2012 21:52:10   
cajkovska
Turistična kmetija Ranč... zelo zanimivo saj se lahko sprehajaš med jeleni in košutami... nekaj utrinkov najdete na tej povezavi

http://www.squidoo.com/tourist-farm-rancs-gaberje

(odgovor članu Mipka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Turistične kmetije (igrišče, živali)
20.8.2012 14:08:36   
Kasija
sem nasla to temo, ko sem iskala zase informacije. smo se pred kratkim vrnili iz kmetije obolnar blizu trebnjega. tako da bo mogoce kateri v pomoc opis kmetije. imajo lepe druzinske sobe, ciste in urejene, ampak enostavne - kot sem na kmetiji tudi prickovala. zunaj imajo bazen z neogrevano vodo. mi smo bili avgusta in je bila voda prijetno osvezujoca. potem imajo trampolin, gugalnice, igrisce za odbojko in za nogomet ter kosarko. iz jedilnice v zimskem vrtu je igrisce vidno. idelano za nas, ki smo bili s predsolskimi otroci. smo pojedli do konca v miru, otroci pa so se zunaj igrali v vidnem polju.zraven je potocek, kjer smo se tudi igrali. je pa zaradi bazena in potocka potrebno imeti mlajse otroke na oceh. za sprehod je pol urna pot od kmetije do ovcic na pasi preko nekaj mostickov (supaj zbitih lesenih domace izdelave) cez sama polja, samo ena cesta je vmes. smo sli tudi na pohod z njihovo hcerko po gozdu navkreber, recimo dobri dve uri. bi se naslo se kaj za pocet, pa smo sli ze domov, ker smo bili bolj na kratko. definitivno bi se sla.

ce ste bili tudi vi kje, bi bila vesela opisa kmetije. bomo ponovili izkusnjo, so bile res prijetne pocitnice.

(odgovor članu cajkovska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Turistične kmetije (igrišče, živali)
15.1.2013 16:24:46   
mojj
Mi smo bili lansko leto na Kmetiji Urška pri Zrečah in sta se moja dva vrageca zelo zabavala.
Imajo igrala za otroke, otroci lahko jahajo ponija, božajo zajčko oz. če sem natančna naših sploh nisi mogel spravit iz zajčnika user posted image in vsako jutro sta nabirala s košarico jajčka. Ob enem so pa nam kar na kmetiji dali vstopnice za MiniZoo center Polegek (gratis za otroke) in tudi karte za Terme Zreče ceneje. No, mi smo se zabavali in Gospodinja Vilma kuha odlično. Res priporočam vsem, mi bomo letos spet šli na ene družinske počitnice user posted image Več informacij: http://kmetija-urska.si/sl/

(odgovor članu Kasija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Turistične kmetije (igrišče, živali)
30.7.2013 14:45:10   
mariana88
Jaz vsekakor priporočam Turistično kmetijo pri Friščevih! So zelo prijazni, dobro se je in imajo zelo simpatično psičko :)

(odgovor članu mojj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Turistične kmetije (igrišče, živali)
30.7.2013 14:46:21   
mariana88
aja, več info: http://www.turizem-race-rodik.si/ :)

(odgovor članu mariana88)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




kupovanje daril
Lelly28 RR

ali ste že začeli z nakupovanjem daril za decemberske praznike?

da (24%)

ne (76%)


Število vseh glasov: 33

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!