|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zanositev po laparo in hystero
17.7.2006 9:34:49   
Linda25
Pozdravljene,

4.7.06 sem imela laparo in hystero. 10.7.06 sem dobila prvo user posted image , ki traja še danes - rahlo krvavim in malo me še boli.

Laparoskopsko so ugotovili prehodnost jajcevodov, čeprav je na HSG- ju kazalo drugače. Odstranili so mi pregrado in sover 3cm velik septum.

Zanima me, ali je katera imela podoben primer in kao se je odvijalo. Strah me je, ker še vedno malo krvavim in me malo boli.
Nekje sem zasledila, da baje 3 mesece naj ne bi zanosili, čerpav mi je g. rekel,d a naj pridno delamo in če v parih mesecih ne bo ratalo naj pridem nazaj po hormonske tablete, ker je možno da nimam ovulacije.

Upam, da mi bo katera svetovala.
Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zanositev po laparo in hystero
17.7.2006 13:33:39   
sazi
Meni so po histeroskopiski odstranitvi septuma rekli, da lahko zanosim takoj po 1. menstruaciji. Sama sem se odločila počakati še en ciklus - uspelo nama je v 1. poizkusu in danes, 16 mesecev po histeroskopiji imam 6 mesečnega sinkauser posted image user posted image user posted image .
želim ti, da čimprej vidiš user posted image

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zanositev po laparo in hystero
17.7.2006 13:56:31   
sašaš
Meni so po odstranitvi pregrade rekli, naj ne zanosim 3-6 mesecev (je bila res velika). Počakala sva 6 mes. in uspelo nama je v prvo! user posted image

_____________________________

ČebELA je k nama priletela 20. 7. 2006

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zanositev po laparo in hystero
17.7.2006 18:43:21   
tinkamiška
Jst sem imela pba postopka, odstranili so mi malo pregrado(2cm) in "počistili" jajcevode in maternico-imela veliko zarastlin.

Počakati sem morala na 1 M in takoj nato sva lahko takoj imela spolne odnose. Zanosila sem v drugem ciklusu...

Držim pesti!

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu sašaš)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zanositev po laparo in hystero
17.7.2006 19:07:56   
emaa
Na prvi laparo in histero so rekli, da ni treba čakati, po drugi histero sva morala počakati 1M, potem pa sem že zanosila in šibam veselo polovički naproti.

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zanositev po laparo in hystero
18.7.2006 7:10:50   
Linda25
Hvala punce.

Koliko ste krvavele? Jaz še danes malo krvavim. Brez vložka ne morem nikamor. Pa še boli me malo.

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zanositev po laparo in hystero
18.7.2006 13:19:19   
SimonaTJ
Ojla punce,
tudi jaz sem imela 26.6.06 laparo in hystero, vendar je bilo vse o.k.,nič niso odstranili, tudi krvavitve ni bilo. Menstruacijo dobim edino po tabletih Primolut, danes je 35 dan pa še vedno nič, ne menstruacije ne zanositve(delala test)user posted image . G mi je rekel da se v septembru vidimo na kontroli in če ne bo nič mi bo dal neke hormonske tablete. Ima kakšna kaj pojma kaj me čaka? Kako zgleda ta hormonska terapija, kakšni so rezultati??
Hvala za odgovore pa uzivajte v sončku.
LP Simona

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zanositev po laparo in hystero
18.7.2006 14:51:59   
tincas
Pozdravljene!

Tudi sama sem imela laparo in hystero 22.6., odstranili so mi cistice na jajcnikih (PCO sindrom), medtem ko zarastlin ni bilo in tudi prehodnost jajcevodov je bila ok. G. v bolnici mi ni nic rekel, da morem kaj cakati glede zanositve... pa tudi menstruacije se nisem dobila. Po koliksnem casu ste jo druge dobile?
Krvavela sem pa po posegu se kaksen teden ali vec, vendar zelo malo...

Upam, da sem ti kaj pomagala!

LP, Tincas

(odgovor članu SimonaTJ)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Zanositev po laparo in hystero
19.7.2006 8:22:54   
Linda25
ojla tincas,

jaz bi jo morala dobiti okrog 15.7., vendar sem jo dobila 10.7., pred tem nisem krvavela. Zdaj še malo krvavim, ampak je bolje. Malo me zaboli oz. me stisne na levi strani, drugače je bolje. user posted image boš verjetno še dobila. Kako dolge cikluse imaš?
A tako, krvavela si dva tedna in več? Kaj te je tudi bolelo?

Lp

(odgovor članu tincas)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zanositev po laparo in hystero
19.7.2006 9:08:51   
sazi
Jaz sem krvavela samo nekaj dni po posegu, M pa sem dobila ob običajnem času (torej ca 28 dni po prejšnji).

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zanositev po laparo in hystero
19.7.2006 12:36:19   
Linda25
SAZI,

koliko si krvavela ob prvi user posted image . Si imela oba posega hkrati.  Jaz krvaim že deseti dan, ampak zeloooo malo. Samo čudno se mi zdi. Prvo user posted image  sem dobila že 10.7., to je 6 dni po posegu.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zanositev po laparo in hystero
19.7.2006 15:30:16   
LUNA06
Ojla!

Evo še moja zgodbica.
Histero sem imela 14.3., zadnjo user posted image 31.3. in potem sva že veselo user posted image , takoj se je prijelo, danes pa sem user posted image  že 15T 6/7.Sva pa poizkušala že pred operacijo, pa ni šlo.Očitno je bil res kriv septum, ki naj bi bil zelo velik.

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zanositev po laparo in hystero
19.7.2006 15:31:46   
LUNA06
Aja, pa še to.Tudi jaz sem krvavela še nekaj časa po user posted image .So rekli da zato, ker nisem nič počivala, ampak sem se počutla OK in delala vse normalno, no to je blo narobe.

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Zanositev po laparo in hystero
19.7.2006 17:56:39   
tincas
Linda 25,

menstruacije sem imela vedno neredne (bolj daljse cikluse, kot krase), ampak vseeno vsak mesec...
Vceraj sem ze mislila, da sem dobila user posted image , vendar danes ne duha, ne sluha o njej.
Jutri imam tako narocen pregled pri G., da vidimo, ce je vse ok z mano!

Po posegu sem krvavela zelo malo, kaksen teden, nikakor pa ne 14 dni. Bolelo me ni pretirano, saj sem prvo noc (takoj poposegu) prespala na trebuhu in sem se malo ustrasila, da ne bo kaj narobe, pa so rekli, da se nimam cesa bat. V bistvu sem zelo dobro prestala operacijo...

LP, Tina

(odgovor članu LUNA06)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Zanositev po laparo in hystero
24.7.2006 9:06:55   
naja78
punce po odstranitvi kakršnekoli pregrade v maternici se priporoča da vsaj 1-3x dobiš svojo M. ker se s tem zmanjša možnost spontanih splavov in krvavitev v nposečnosti.

moja zgodba:zanosila takoj po LPSC IN HSC(niso delali nič),po prvi M. sedaj štartamo 7 mesec.če bi imela operacijo na maternici,bi absolutno nujno počakala vsaj 2 M,da se sluznica obnovi.

(odgovor članu tincas)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Zanositev po laparo in hystero
24.7.2006 9:39:41   
Linda25
Meni je prf. Tomaževič povedal, da naj takoj poiskusimo. Če v parih mesecih ne rata, pridem k njemu po hormonske tablete. Narčena sem 6.10.

Bomo videli.
Naja78,
verjetno imaš po eni stran prav in je bolje počakati. Po drugi strani je pa bolje vse čimprej, da se zadeve ne bi ponovile. Pregrade se rade ponovijo, jajcevoda se rada ponovno zamašita....

(odgovor članu naja78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Zanositev po laparo in hystero
24.7.2006 15:10:07   
petraps
Pozdravljena! Jaz sem imela laparo 12.7. in je rekla da lahko zanosim po dveh mesecih.Sicer jaz moram še četrtič na laparo,ker mi sedaj niso vse odstranili.Mene malo bolijo šivi drugače sem OK.Lp

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Zanositev po laparo in hystero
24.7.2006 16:14:27   
Mili11
zdravo
sama sem imela histeroskopijo 12.6 (odstranili manjšo pregrado)
Toda po nasvetu ginekologinje sem tisti ciklus jedla kontracepcijske tabletke - da je bila
sluznica (ne vem kakšna - bolj vidna la nekaj takega).
Potem pa mi je rekla, da lahko veselo user posted image . Nič ni rekla, da bi bilo treba kaj čakati.
v teh dneh se bo pokazalo, če je bilo sedaj učinkovito,... ha ha

(odgovor članu petraps)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Zanositev po laparo in hystero
2.8.2006 14:40:16   
tulipancek
hallo! Sem nova na tem forumu in me zanima ali bi mi kdo lahko opisal ta postopek - laparo in hystero.
hvala,

lpuser posted image

(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Zanositev po laparo in hystero
2.8.2006 15:21:57   
lana38
Zgoraj pod "Opozarjamo" imaš opisane vse preiskave.
LP

_____________________________

lana38

(odgovor članu tulipancek)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Zanositev po laparo in hystero
3.8.2006 9:48:08   
tulipancek
Hvala

Lp

(odgovor članu lana38)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Zanositev po laparo in hystero
4.8.2006 15:21:31   
Peli
Jaz sm po laparo krvavela 3 dni potem pa smo po prvi men. začeli delat nauser posted image in sm s pomočjo klomifena zanosila konec maja!


(odgovor članu Linda25)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...
Vzrok za ponavljajoče splave?
Raven naravnih celic ubijalk, ki krožijo po krvnem sistemu in lahko povzročijo splav, se poveča ob stresu, kakršnemukoli...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?