|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako vzbuditi željo po seksu????
25.7.2006 15:34:49   
Anonimen
Alo!

Povejte kako naj pri sebi vzbudim željo po seksu, enostavno se mi ne da.
Sem 6 mesecev po prvem porodu, že prej nisem ne vem kako rada seksala, zdaj pa je ta želja še nekam bolj izhlapela.
Pa saj ne da ne seksam rada, samo ne morem se zraven spravit, ne morem se sprostiti in ne vidim pomena v tej zadevi.

Včasih se mi moj že prav smili, ko si želi ko šus, jaz pa ga zavrnem, tako da bi včasih kar šla, ampak kaj boš se silil če ti ni, je samo nožnica suha pa ne gre.

Vidim da je nekaj kar izkušenih tule gor svetujte prosim
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako vzbuditi željo po seksu????
25.7.2006 15:40:05   
total
Mislim,da moraš najprej v svoji glavi premislit,za kaj ti ni do tega in zakaj nimaš želje.Sexs pa res ni neka obveznost,ampak nekaj kaj ti polepša dan,noč,tist trenutek ko to počneš.Pogovori se z partnerjem in si naredita nekaj pri tem kar bo tebi všeč in se ne boš obremenjevala stem,uživaj in si ne beli glave stem,prepusti se toku...user posted image

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako vzbuditi željo po seksu????
25.7.2006 15:47:50   
Anonimen
nažri se lubeniceuser posted image  - resno mislim. Vzpodbuja spolno slouser posted image

(odgovor članu total)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako vzbuditi željo po seksu????
25.7.2006 15:52:23   
total
Res URŠKA,pol bo mojuser posted image  danes bogi,ker sm se danes že lubenice ful najedla.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako vzbuditi željo po seksu????
25.7.2006 15:57:31   
Anonimen
Ne vem, zakaj bi pa morala imeti zeljo po seksu, ce je pac nimas user posted image

Ce tole ne izhaja iz nekega drugega problema, tavme.. ampak preprosto tko je.. potem je vse OK.. Zate.. Za partnerja je seveda malo manj OK.. ampak to je ze druga zgodba.

Lahko mu poves, da ti v tem smisla ne vidis.. on pa ce zeli.. lahko ima kaksno seks partnerko.. lahko pa gre korak dalje in te seksualne energije porabi drugace.. mogoce koristnejse.. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako vzbuditi željo po seksu????
25.7.2006 20:48:07   
Anonimen
total, a se ti že kaj dogajauser posted image ? Midva se bova zdaj nažrla. Najprej lubenice...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako vzbuditi željo po seksu????
26.7.2006 0:40:30   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: URSKA

nažri se lubeniceuser posted image  - resno mislim. Vzpodbuja spolno slouser posted image



Če ližeš  kakšen krščen korenček, bo bolj zaleglo.

Brez heca pa: v knjigi Orgazem brez meja ( zdaj sem pa že kot akviziter, kajne; če je pa dobra knjiga) v takih primerih ( str. 158) priporočajo čutno meditacijo devetih cvetov. Poskusi, moralo bi delovat.

če malo skrajšano opišem:

sedita si nasproti ( lahko po turško) in si glejta v oči;
Z obema rokama se dotikaj svojega telesa od glave do nog. Izogibaj se delov telesa, za katere nočeš, da se jih partner dotakne, spolne organe prihrani za konec. Ko se dotikaš delov telesa jih občuduj in sprejmi. Partner naj z rokami sledi tej poti tvojih rok in se ljubeče dotika vsakega dela tvojega telesa, ki si se ga ravno dotaknila. Ko končata, naj se partner nasmehne in z očmi izrazi ljubezen in sprejemanje.
Nato zamenjata vlogi.
V naslednjem koraku se zelo nežno dotikajta tvoje bradavičke. Nato se skrožnimi gibi oddaljita od bradavičke in krožita na robu temne kože( zaokrožita osemnajstkrat, šestintridesetkrat, ali več). Začutila boš hrepeneč, vzburjen občutek, ko se bo tvoja spolna energija širila. 
Sedaj se premikaj navzdol po telesu proti spolnim organom po 2 cm in na vsakem premiku s prsti narišita na koži drug drugemu kroge. Deveti krog naj bo na sramnici tik nad spolnimi organi. 
Itd...

Moški se naj osredotoči na vžiganje strasti svoje partnerke, in ko poželjenje zavre, sta oba pripravljena na spolni odnos.

V knjigi je še več vaj, preberi. Stvari so preizkušene in če je količkaj ognja v tebi se bo zaiskrilo.

Firasto

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako vzbuditi željo po seksu????
26.7.2006 12:33:39   
Anonimen
Lahko pa za začetek zadovoljiš njegovo željo po spolnosti (ko si želi ko šus...) - načinov je veliko - ni ravno treba v nožnico, če je suha!!!???
Če imaš moža rada, in če ti ni do sexa - zakaj pa bi moralo vedno biti 1:1???

Morda pa te ob zadovoljevanju moža prime neustavljiva želja po lastni zadovoljitvi. Tudi meni se včasih kar ne da, ko pridem domov utrujena iz službe in če si on takrat zaželi, ga poskušam pač na kak drug način zadovoljit.  Se mi pa vedno zgodi, da me sexualne igrice z nijim tako vzburijo, da si tudi sama sexa prav noro zaželim...


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako vzbuditi željo po seksu????
26.7.2006 20:53:05   
koala
Romantično vzdušje, dišeče svečke, medla svetloba, perilo, ki ti je noro všeč, dobra večerja, kakšna pesem, ki vama nekaj pomeni, nežna in čutna masaža. Saj ni treba da iz danes na jutri začneš seksat, dajta si čas in drugače spoznavajta svoji telesi.

Pa srečno

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako vzbuditi željo po seksu????
4.8.2006 1:11:39   
Divji
Prvič se malo prisili.
Drugič se malo manj prisili.
Tretjič se še mičkeno prisili.
Četrtič mu povej da te naj kao posili.
Petič te bo pa samo sililo.
...
veedar ne pretrgaj verige ker si pol na začetku

Znanstveno pravijo:
Manj seksaš manj ti je do seksa.
Več seksaš več ti je do seksa.
To pa zato ker s seksom krepiš odnos do osebe. Tudi hormoni delajo,.... malo prebiraj kaj menijo seksologi....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako vzbuditi željo po seksu????
4.8.2006 13:38:22   
Anonimen
Pa še res je tako, bolj seksaš bolj bi še več....

Morda se ti zdi, da sedaj ko si mami, da meme pa ne seksajo.Ker sebe veš ne vidiš kot poželjivo žensko ampak zgolj kot mami in ženo.

Pri nekaterih KT zmanjšajo željo po spolnosti.

Ali pa se tvoj enostavno ne potrudi dovolj, da bi te vzburil in ostaneš suha, ko bi ga on že noter tlačil.Jaz vedno mojemu pravim, kar boš vložil boš tudi dobil nazaj.Če me noro vzburi je seks fenomenalen.Samo to pomeni, da mora vložit vsaj 20 min truda v zadevo.Se pa splača...

(odgovor članu Divji)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako vzbuditi željo po seksu????
8.8.2006 17:21:09   
tincci
Ej anonimna, te čist razumem. Jaz sem prej noro rada seksala, ma resno skoraj čist vsak dan, pol sem pa zanosila in kot bi odrezal. In dons sem 9m po porodu pa me na vsake svete malo zasrbi, za kak praznik... Po moje je res to, da bolj kot seksaš, bolj še bi, sam zraven se spravit je pa druga. Jst nekako upam, da so to še hormoni od dojenja pa to, da sem komaj par dni nazaj prvič dobila menstruacijo in pač brez ovulacije ni nič... ma ne vem, prov ne da se mi user posted image Mojmu se že skor sirček spodi dela user posted image Ja, pa tud zanimivo je, da včasih sem se veselo samozadovoljevala, še med nosečnostjo, od poroda pa še nikoli. Ah, vse ob svojem času, pač če ti ni, ti ni al kaj jst vem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kako vzbuditi željo po seksu????
8.8.2006 17:33:42   
Sita
Aha, to je moj ljubi Firasto napisal. Poskusita!
Jaz pa dodajam: vsaj pri ženskah so različna obdobja. Včasih morda zelo dolgo ni zanimanja za seks, drugič bi kar naprej. Pa imamo partnerja še zmeraj neskončno rade in bi vse storile zanj - le do seksa nam ni.
Mislim, da mu moraš to povedati, če ti nikakor ni. Ne moreš se siliti v nekaj, kar ne bi. Saj mu lahko pomagaš z roko ali jezikom ali kako drugače, da se ne bo čutil zavrnjenega. Če se ti pa še to kdaj upira, mu pa povej, da boš že, ko boš pripravljena, do takrat naj si pa pomaga sam. Je že tako. Če se imata rada, bosta s pogovorom lahko rešila problem.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu tincci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kako vzbuditi željo po seksu????
16.5.2022 14:05:22   
Graduate_student

Pozdravljeni!

V okviru izdelave magistrskega dela izvajam raziskavo na temo moške spolne funkcije in moškega spolnega zadovoljstva v Sloveniji.

V ta namen izvajam anonimno spletno anketiranje preko spletne platforme 1Ka:

💁‍♂️ Anketa je namenjena VSEM moškim, ki so starejši od 18 let.

💁‍♂️ Anketa je sestavljena iz 28 vprašanj zaprtega tipa (na klik).

💁‍♂️ S pritiskom na tipko “KONEC” na koncu vprašalnika uspešno oddate anketo, v nasprotnem primeru se šteje anketa kot neveljavna!

💁‍♂️Podatki bodo POPOLNOMA ANONIMNI in bodo služili izključno izdelavi magistrske naloge.

🤝 Zahvaljujem se vam za sodelovanje.

Link📍https://1ka.arnes.si/a/763c4e2f 

 




(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?