|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KOLIKOKRAT NA UZ?
21.7.2004 8:56:49   
tamala
Nekaj me zanima: prvič sem imela UZ pri 12t, naslednji je pri 18 t. Ali mi po tem ne pripada več? Bom morala plačati, če bom hotela še kakšnega? Moj G. je privat. Ima to kako vlogo? Kolegica hodi h drugemu, ki ima UZ kar v ordinaciji in ji na vsakem pregledu naredi tudi UZ. Nič ne štekam:ups::zmeden:

V 1.nosečnosti sem imela do 16t 3x nožnični UZ, potem pa še 2x trebušni.

Pa vaše izkušnje, nosečke???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KOLIKOKRAT NA UZ?
21.7.2004 11:23:36   
Blink1
Zdravo

Ja izgleda, da je odvisno od G kolikokrat ti dela UZ. Jaz sem mojo vprašala, kako je s tem. rekla je, da normalno ti pripadajo 3 UZ, ostale je treba plačat (so že bile debate o tem na Prvič noseča).

Ne vem no, meni je UZ naredila vsak mesec, torej na vsakem pregledu. Na začetku vaginalne, kasneje trebušne.

Lp
Nina

(odgovor članu tamala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KOLIKOKRAT NA UZ?
21.7.2004 12:06:23   
malika
Definitivno je odvisno od gin. Jaz sem imela samo dva redna, s tem da mi je na drugem ugotovil rizično nosečnost-nizko ležeča posteljica. Ponovnega Uz mi do 34 tedna ni delal nihče, dokler nisem pristala v bolnici. Tam pa so skoraj ponoreli, da bi morala bit v staležu in imet bolj pogoste uz, da bi lahko spremljali nosečnost itd. :zmeden: No na koncu je bilo kljub vsemu vse lepo in prav.Hvala bogu!!!

(odgovor članu tamala)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   KOLIKOKRAT NA UZ?
21.7.2004 12:12:00   
Mina1
v prvi nosečnosti sem imela visoko rizično in so me kar naprej čekirali, od začetka vaginalno, potem pa likanje preko trebuščka. Jih je bilo res veliko;)

Zdaj sem v 9 t (3/7) in sem imela do sedaj 2 UZ, 18.8. imam NS in 19.8. spet UZ pri G, ker NS ne dela moj G, pač pa nekdo pride v njegovo ordinacijo, ki je prav specializiran za to.

pa-pa;)

(odgovor članu tamala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KOLIKOKRAT NA UZ?
21.7.2004 13:08:20   
Anonimen
Definitivno odvisno od ginekologa pa tudi od nosečnosti same. Meni so ga do 18. tedna nosečnosti naredili že 7x + NS, je pa res, da je nosečnost na začetku bila rizična.
Če rečeš, da je vse ok, ti ga ponavadi ne naredijo, če imaš pa težave, pa ja.

(odgovor članu tamala)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?