|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Poročni organizator
29.8.2006 21:38:08   
Kalina
user posted image kirniska, vazn da se zura

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Poročni organizator
29.8.2006 21:38:08   
KIRA
no, glavno da priznaš, da nisi blond.user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Poročni organizator
29.8.2006 21:38:25   
Anonimen
Ja, Kalina... bi znalo tut pr ns bit neki tacga... Familje tolk, da jih ne morš preštet, pridt morjo itak usi, da nau kdo užaljen, navado majo pa baje tako, da prnesejo darilo in kuverto... No, da vidmo - mogoče si bom pa useen lohk kkšnga Fičkota kupla pol... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Poročni organizator
29.8.2006 21:47:14   
Kalina
Ja pr nas je navada taka: prvo dajo dnar za cvet (tist k prpnes na obleko), pol tast mora mladenko "kupit" kle tud ponavad pade kaksnih 200 do 500 evirca, pol dajo pa se kuverto z dinarcki k ob polnoci dobijo kozarcek sladke rakije, sam jst sm kr obolela k sm se morala z 300 folka izlubckat, blllek, sam za 2 miljoncka se je ze splacaluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Poročni organizator
29.8.2006 21:48:16   
Anonimen
O, fak, kaj me še čaka... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Poročni organizator
29.8.2006 21:51:34   
Kalina
uuuu nimas pojmauser posted image aja pa se mladenki se cevlj ukrade, pa ga more "kum" oz porocna prica (moski spol) odkupituser posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Poročni organizator
29.8.2006 21:53:14   
Anonimen
Te balkanske poroke me vedno bolj skrbijo... ker je tut Kamikaza balkanc... user posted image user posted image user posted image  A preživet se pa da?
Tasta bo pa vrjetn pobral... če ne zaradi računa, pa zihr zarad rakije... kr naprej ponavlja sam to, da "ima da se njegov jedini vjenča"... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kalina)
  Neposredna povezava do sporočila: 32
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?