|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Preživnina za samohranilke po novem zakonu????
25.7.2004 19:16:56   
*
Punce, pomoč!

Je katera urejala preživnino sedaj, ko je nov zakon?
Postopek me zanima in vsota, katero moram vpisati na en obrazec:zmeden::zmeden::zmeden:..pojma nimam kako gre.

POMOČ prosim!
Jutri imam obravnavo na CSD, potem pa overiti k notarju potem pa to odnesem na sodišče..????
:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Preživnina za samohranilke po novem zakonu????
25.7.2004 20:41:45   
Taša
Midva sva podpisala sporazum o plačevanju preživnine, sporazum nama je napisala na CSD. Napisala sem vlogo o izdaji sklepa v nepravdnem postopku in ga z sporazumom odnesla na sodišče. Tam sem plačala sodno takso ( lahko zaprosiš za oprostitev sodnih praks- to prošnjo napišeš in jo dodaš vlogi in pa še dokazila o prejemkih - če hočeš oprostitev sodnih taks). No na sodišču mi je povedala, da izdaja skelpa traja kar nekaj časa - glede na to da so sedaj še sodne počitnice. Nevem pa kaj bi nosila overjat notarju meni ni bilo nič potrebno !!!

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Preživnina za samohranilke po novem zakonu????
25.7.2004 20:47:57   
KATY&TIMMY
ne po novem ne vem kako se ureja vem pa da če je zaposlen je 35.ooo če pa ni določi sodišče nekaj minimalnega (okoli 15.000)Vprašali na sodišču kolko vseh stroškov imaš,kolko prihodkov,kolko porabiš za otroka,kje stanuješ-če si podnajemnik kolko najemnine plačuješ njega bodo vprašali kolko je pripravljen dat ti se lahko na strinjaš če se ne bosta mogla med sabo dogovorit bo določilo sodišče višino preživnine.oprosti ker ti več ne morem pomagati,upam da boš uspešnp rešila problem!8):metulj:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Preživnina za samohranilke po novem zakonu????
25.7.2004 20:51:39   
*
Aha..zapleteno...kje pa dobim potrdilo oz. dokazilo o prejemkih??? Da ne bom spet 500x hodila v mesto peš z tamalim...:zmeden:


(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Preživnina za samohranilke po novem zakonu????
25.7.2004 21:04:17   
KATY&TIMMY
ne rabiš nobenega potrdila o prejemkih samo povej kakšne prejemke imaš(porodniško otroški dodatek itd.)tako bo sodišče samo preverilo kaj dobivaš meni ni bilo ptrebno s seboj imej tvojo osebno in od tamalega osebno ali pa rojstni list.:sloncek:pa še tisto kar so ti naročili da prineseš s seboj.

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Preživnina za samohranilke po novem zakonu????
25.7.2004 21:10:34   
KATY&TIMMY
ciao!malo slabo sem prebrala sem mislila da moraš na sodišče.na csd vejo tvoje prihodke.tam se bosta v bistvu med sabo zmenila koliko in kaj.če se ne bosta mogla dogovorit bo to šlo na sodišče.ti kar največ zahtevaj.si pa dala prošnjo za dodelitev otroka v varstvo in vzgojo?no ko in če boš dala,to gre na sodišče,boste ponovno govorili o preživnini.na csd pa ni nič takega.:morje::morje::bravo:

(odgovor članu *)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?