|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   štipendija in ostalo
26.7.2004 8:33:41   
klavdija&peska
Waw koliko nas je!! Po novem se midva/midve... Na prvi pregled se cakam, 6 teden je mimo. Moja ginekologinja je na dopustu in potrpezljivo cakam da se vrne. Kdaj je obicajno prvi pregled? :zmeden: Kaj so se ostali testi, ki me cakajo?

In zdaj k vprasanju: Za štipendijo je mogoce zaporisiti ze kaksen dan pred rojstvom otroka ali je otrok pravica za stipendijo? Nameravam namrec podaljsati absolventa, ker durge moznosti skorajda ne vidim. Saj zavod ni boljsa opcija? :zmeden:
Ocka je zaposlen in zaekrat se nisva porocena. Kaj so se ostale najine pravice?
Hvala ze v naprej! Kako sem vesela da sem vas nasla!!! :bravo:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   štipendija in ostalo
26.7.2004 10:01:26   
Lunca1
Živjo1

Jaz sem imela prvi pregled v 7. tednu, takrat me je pregledala ginekološko, mi vzela bris ter naredila vaginalni ultrazvok (moja ga ima v ordinaciji). Naslednji pregled je bil pri 12. tednih, potem pa vsak mesec ponovi vajo. meni vsakič vzamejo vodo in kri (razen prvič). večina punc pa pri 12. tednih naredi tudi pregled nuhalne svetline, o tem pa malo več poišči v starih vprašanjih.

Na ostalo ti pa ne znam odgovorit.

LP Lunca (skoraj 22t)

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   štipendija in ostalo
26.7.2004 11:20:38   
klavdija&peska
hvala :)

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   štipendija in ostalo
26.7.2004 14:12:35   
Anja
Za podaljšanje abs. s. ne dobiš štipendije ... žal :( :( :(

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   štipendija in ostalo
26.7.2004 21:44:40   
Anja
Znesek je odvisen od prihodkov tvojega partnerja, od tega, če si lansko leto imela štipendijo, bližino faxa in tudi od povprečja (v lanskem letu).

Vlogo oddaš kot običajno. Navedeš podatke, ki so zahtevani. Potem, ko rodiš, se stanje spremeni in dostaviš rojstni list na Zvaod za štipendiranje.

Najboljšpe, da se oglasiš kar pri njih in se pomeniš kako in kaj. V MB so to prijazne in razumevajoče tete ;)

LP in lepo nosečnost :)

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   štipendija in ostalo
27.7.2004 20:17:25   
Anja
Štipendijo dobiš le za redno šolanje (3 ali 4 letniki + absolvent) v to pa se podaljšanje ABS. ne šteje :((

Zdaj pa še ena žalost: če bi letnik ponavljala (npr 3 ali 2) bi pa za to ponavljanje štipendijo dobila. Ja to pa je še ena pametna ... :grrr: :grrr: :grrr:

Če si samohranilka (redna študentka)lahko dobiš otroški dodatek zase in za sončka.

Ker si redna študentka so te dolžni preživljati starši in nisi upravičena do socialne pomoči.
Za sončka pa moraš tako uredit preživnino z njegovim očetom.
Če pa želiš dobivati soc. pomoč kot študentka, potem moraš urediti preživnino tudi s svojimi starši.

Aja, pripada še ti starševski dodatek v višini 39.000 sit in nekaj malega.

No, če živiš v izvenzakonski skupnosti (ki je izenačena z zakonsko) pa vaju bo preživljal tvoj partner ;) In dobiš še otroške dodatke za sončka.

Se mi zdi, da je to, to.

LP anja

(malo še pobrskaj po tem forumu smo že dosti o tem pisale ;) )

(odgovor članu klavdija&peska)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?