|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
11.9.2006 22:30:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Pač naj si očka najde še dodatno službo, da poplača prejšnje in zdajšne otroke (beri: mesečna preživnina). Kratko in jedernato.




To pa lahko napiše samo maščevalna kokoš.Zakaj bi bili otroci in  nova partnerica brez očka, ki bi cele dneve delal, zato da bi si ex gospa lohka prvoščila luksuz, medtem ko bi druga družina s težavo shajala skozi mesec???

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Zakaj bi vedno otroci nastradali zaradi tega.


Pomisli, predvidevam, da imaš svoje otroke. Zakaj bi nastrali otroci in bili brez očeta.Naj uganem, očka nima stikov s tvojimi otroci, kajne?user posted image Kdo je kriv?Otroci ne!Verjetno da ti....Nemogoče je da očka ne bi rad videl svoje otroke, če ima tudi druge.

Torej zakaj bi potem "novi" otroci nastradali, sploh če so se razmere spremenile. Kaj pa ko je družina še skupaj, pa nekdo izgubi službo.Tedaj vsi nastradajo. Torej naj bi to enako veljalo tudi za ločene družine. Situacija je enaka.Očka ne zasluži dovolj. Potrpeti morata obe družini.Nova in stara.


Pa še nekaj...A kar misliš, da greš k delodajalcu, poveš da delaš 8 ur, pa da bi še 4 ali več ur delal na drugem delavnem mestu. Matr si pa blont(Kerensa zdej vem zakaj tolk preklinjašuser posted image user posted image user posted image user posted image ), če misliš da ga bo odprtih rok sprejel.Žal punči nismo v Ameriki. Dvomim, da bi delodajalci komej čakal tacga človeka, ki jim bo v službi vegetiral, saj ne poznam nobenga user posted image , ki bi lahko toliko ur skupaj delal.

Kaj pa če očka dela v turnusih, kako bi kombiniral službo...

Ja seveda gospa, predvidevam da bi edino tebi to pasalo(zadostilo tvoji maščevalnosti). Otrokom (tudi tvojim) njemu in novi partnerici pa bi zagrenilo življenje.

Tvoji otroci ne bi trpeli edinole  če  nimajo stikov z očkom. Kdo je kriv da ni stikov, ne bomo razpredali, saj bi ponavadi prav tiste maščevalne babnice, ki preprečijo stike,  rade dnar molzle do onemoglosti, pa četudi do otrokove penzije!!!!


LP

lumpka



Oprost ampak dodatno delo je danes nekaj čisto normalnega v tem času, še posebej če ima človek 5 otrok. Če bi on bil pravi moški, bi se že zdavnaj tako odločil in se potrudil, da nadoknadi to za kaj so njegovi "novi" 3 otroci prikrajšani. Saj če bi on delal kaj ekstra bi bivša ostala na istem, njegovi 3 otroci pa na boljšem, ne vem ki ti tu štekauser posted image

8 ur je delal? komot še lahko vseka še 4 user posted image ...malo poglej po forumu, pa boš ugotovila da marsikateri dela tudi po 16 ur pa ima enega otroka, tak da ne pametuj prosim lepo. Kaj si pa ti mislila, da bo gospod delal otroke in prišel od 15 h domov? Ja če je kakšen politik, ali pravnik, kirurg, še mogoče.

Konec koncev, kje piše da greš delodajalca prosit za ekstra šiht? Saj je napisala anonimna, da ima njen fizične in ročne sposobnosti.Naj se znajde malo atek. Pa vedi, da OGROMNO šefov prav pričakujejo od svojih zaposlenih da vegetirajo v službi! Ti očitno res živiš nekje daleč-hmmm mogoče Amerika?user posted image
Ne poznaš nobenega, ki bi delal skupaj 12,13 ur? Oprosti, koliko ljudi pa ti sploh poznaš?user posted image
Skoz govoriš o nekem maščevanjuuser posted image Čuj kaj te kaka bivša ogroža?user posted image Njo bi pa rada spoznala....user posted image user posted image user posted image user posted image

Smiri živce lumpka pa idi še ti kaj delatuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
11.9.2006 22:36:58   
Anonimen
Pa zakaj omenješ stike, to nima veze z preživnino. Ne mešaj babe in žabe. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
11.9.2006 22:57:01   
Marogica
Punce, sedaj ga pa že malo serjete. Sicer nisem brala vseh odgovorov, vendar imam občutek, da skoraj vse "napadate" anonimno, ki kao  ne privošči  otrokoma prve žene, da bi "spodobno" živela. Pa se vprašam, če bi bila jaz pripravljena moževe dohodke deliti takom kot je napisala. Torej
2 otroka 80 jurjev = na osebo 40 jurjev
5 oseb(2 odrasla+ 3 otroci) 80 jurjev, = na osebo 16 jurjev
kar da skupaj njegovih 160 jurjev.

Ko te cifre gledam, se mi zdi da je človek lahko še tako blond, pa razume, da je ta razporeditev nepravična.
Jaz tako ne bi mogla preživeti in bi tudi vse nredila, a bi se preživnina za prva dva otroka zmajšala. Ok, priznam, če bi imeli v naši družini take dohodke, se najbrž ne bi odločili za tri otroke, mogoče za 1 ali 2. Vendar je to osebna odločitev anonimne in njenega moža.
In tu ne gre za to, da ji sedaj očitate, kakšna je in da sta ta prva dva otroka tako boga in da si "zaslužita" ta denar....bla, bla....
Samo na to mi dogovorite, če bi bile ve sposobne preživeti s 16 jurji na mesec/na osebo? Če vam ne bi bilo hudo, da svojim otrokom ne bi privoščili skoraj ničesar, ker prva dva dobivata preveč. Preveč seveda za opisane razmere in finančno stanje te družine.

Dajte no, bodite realne, če bi bile na mestu anonimne, bi se za svoje otroke borile kot levinje, mar ne? In to dela tudi anonimna, pa nič drugega.

p.s. Anonimna, to, da je mož pustil službo, je pa vseeno ena velika neumnost.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: MOŽ BI PUSTIL SLUŽBO ZARADI PREŽIVNIN
11.9.2006 23:11:50   
Moyca_
oki doki dost imate, ker gre to na drugo pot

pa še to- podpišem se pod Marogico. Jaz sem dobivala vsa leta najmanjšo preževnino (sem pa jo koristila do konca do 24 leta). In dobila sem je samo toliko kot je ga določila država- minimum mislim. Pa je imel foter samo mene in je živel sam, ampak enostavno več ni dal- trgajo pa mu lahko minimum, ker je on mel kao jake stroške,.... sam s seboj. No torej še 3 leta nazaj sem dobivala 16 jurjov-in enkrat na leto se mi je povišala, ko jo je povišala država zaradi naraščanja stroškov

tak da men se zdi to neumno!!!
Pa naj mati tudi preživlja svoje otroke, ne pa da se vse tako obešate na očete

< Sporočilo je popravil Moyca -- 11.9.2006 23:14:49 >


_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 104
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?