|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: brez hlačk
19.9.2006 14:04:01   
Anonimen
Sita, a sedaj boš pa nam v zelje , ops, harem, skakala... To ni prav, tako po bližnjci...user posted image user posted image user posted image  Lepo v vrsto pa počakatuser posted image

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: brez hlačk
19.9.2006 14:07:38   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Radha se je mimogrede, ko je šla v Afriko oglasila pri nama, da bi pobrala članarino. Žal smo se tolk zaswingali, da še ni prišla k sebi. user posted image


ja mi je povedala, pa ni bila glih zadovoljiva.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: brez hlačk
19.9.2006 14:45:29   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka

Sita, a sedaj boš pa nam v zelje , ops, harem, skakala... To ni prav, tako po bližnjci...user posted image user posted image user posted image  Lepo v vrsto pa počakatuser posted image


Ja, kaj morem, če je pa najprej prišla sem.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: brez hlačk
19.9.2006 14:48:42   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

ja mi je povedala, pa ni bila glih zadovoljiva.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Seveda, če ji pa kondicije manjka. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: brez hlačk
19.9.2006 14:49:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Ja, kaj morem, če je pa najprej prišla sem.user posted image user posted image user posted image


Ja, tole namigovanje mi ni pa nič všeč... Se boš morala za tako razžalitev lepo javno opravičituser posted image user posted image user posted image  Drugače bo user posted image ... Sita, res si me razočaralauser posted image user posted image user posted image

user posted image

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: brez hlačk
19.9.2006 14:51:41   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Sita

IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

ja mi je povedala, pa ni bila glih zadovoljiva.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Seveda, če ji pa kondicije manjka. user posted image user posted image user posted image


tega pa ni povedala......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: brez hlačk
19.9.2006 14:57:15   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: Žabonka


Ja, tole namigovanje mi ni pa nič všeč... Se boš morala za tako razžalitev lepo javno opravičituser posted image user posted image user posted image  Drugače bo user posted image ... Sita, res si me razočaralauser posted image user posted image user posted image

user posted image


Ja, kaj ste jo pa poslali članarino pobirat? Ona je predsednica in je zmeraj trdila, da jo samo denar zanima. Pa je rabila denar za v Afriko in se je spomnila, da bi ga lahko spotoma pobrala. In ga je ... samo jo je swingerstvo tako premamilo, da ne verjamem, da bo odslej samo denar pobirala ...user posted image
No, bo sama povedala.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: brez hlačk
19.9.2006 15:01:17   
Bubamaraa
Tole se je pa Radha grdo zlagala.......Predsednica je Tanikaa .....user posted image user posted image user posted image user posted image

Radha je pa user posted image user posted image user posted image user posted image ..........neki je.......user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: brez hlačk
19.9.2006 15:10:33   
Sita
Ja, to pa ne vem - a se še niste zmenile?
A ni Tanikaa računovodja oziroma blagajnik? Mogoče je pa Radha blagajnik, pa Tanikaa predsednica. A zato je Radha pobirala denar?
Zdaj pa res ne vem, kako ste volili in se zmenili.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: brez hlačk
19.9.2006 15:15:06   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Sita
Zdaj pa res ne vem, kako ste volili in se zmenili.


Kot kaže mi tudi neuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: brez hlačk
20.9.2006 7:28:13   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Romana25

IZVIRNO SPOROČILO: Sita

Radha se je mimogrede, ko je šla v Afriko oglasila pri nama, da bi pobrala članarino. Žal smo se tolk zaswingali, da še ni prišla k sebi. user posted image


ja mi je povedala, pa ni bila glih zadovoljiva.......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





Ja, tudi meni se je potožila, da ni bilo glih. Ampak je rekla, da bo z malo vaje fantastično. Samo ni ziher, če sta zanesljiviva. Baje nekaj mencata...bi? ... ne bi? Tak da jima treba dati čas za razmislek.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: brez hlačk
20.9.2006 7:55:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

Manjka Kira. Se je razpuser posted image . Pa Radha se že kar nekaj časa ni oglasila. Samo njo sem poslala v Afriko, da najde dobro lokacijo za naš harem.


Kaj se je zgodilo s to KIro? Neki sem mimgrede zasledil, da je ni vec tuki.. user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: brez hlačk
20.9.2006 8:03:18   
tanikaa
Se bo vrnilauser posted image  Drugače pa je z njo ok.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: brez hlačk
20.9.2006 9:17:37   
Sita
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa
Ja, tudi meni se je potožila, da ni bilo glih. Ampak je rekla, da bo z malo vaje fantastično. Samo ni ziher, če sta zanesljiviva. Baje nekaj mencata...bi? ... ne bi? Tak da jima treba dati čas za razmislek.


Ja, res ne vem, zakaj tako mencata.

_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: brez hlačk
22.9.2006 16:35:51   
G in T
še ena, ki jih je izgubila
user posted image

(odgovor članu Sita)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: brez hlačk
22.9.2006 22:20:19   
srki
Madona, s katerega veka je pa ta user posted image -glede na obleke, pa še obraz si je zakrila, ti ti porednicauser posted image

(odgovor članu G in T)
Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: brez hlačk
23.9.2006 11:14:29   
G in T
Vidiš, vidiš, tudi včasih, pred sto in več leti, so bile male poredniceuser posted image

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   [Brisano sporočilo]
23.9.2006 19:31:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu G in T)
  Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: brez hlačk
25.9.2006 7:20:15   
tanikaa
Jaz packauser posted image  Zakaj user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: brez hlačk
25.9.2006 23:09:27   
cihapuha


Jaz sem brez hlačk le na morju, pa še to ne vednouser posted image

Sem pa doma tolk več brez hlačkuser posted image tut če so hlače.

Je pa zanimivo, da se tut moj tip rad sprehaja brez....

(odgovor članu mmf)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   [Brisano sporočilo]
25.9.2006 23:20:09   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 246
Stran:   <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?