|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MAMICE studentke
3.8.2004 22:09:13   
mamica tia
Prosim za pomoc,ker bom znorela.:hudicek::((:(
Ko se ucim,si od zivcnosti pogrisem vse nohte.Sedaj jih skoraj ,nimam vec, in sem se bolj zivcna,ker nimam kaj grist.
Kaj ve delate ko se ucite?
Imam se en najtezji izpit.Upam da moja pikica ne obcuti te moje zivcnosti.:(
(sem probala s svincnikom,ne pali,s hrano nocem ker sem od poroda shujsala 25kg)Nocem dobit nazaj.:(
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   MAMICE studentke
4.8.2004 7:43:31   
NinKa
ojla!

Tut jaz sem v izpitnem stresu, ampak to z nohti sem si nekako odvadila, pojma nimam kako, enostavno prislo je.

Jaz ponavadi med ucenjem ful pijem. Ko pa sem res zivcna pa si vklopim CD, al pa MP3je in nabijam svojo najljubso muziko (ce nena ravno misko spi) in si na veliko pojem. Po kakih 15 minutah sem ok in lahko nadaljujem z ucenjem!

Veliko uspeha - mene cakajo 3je izpiti v zadnjem tednu avgusta. Upam, da bo slo!

Pa pa!:sloncek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   MAMICE studentke
4.8.2004 8:59:01   
Romana-12
Meni pomaga jutranji tek: ta malega v voziček, pa gremo:
se prediham, energija steče po telesu, zato se sprostim, potem pa sem bolj osredotočena... YEE, BABY!

Srečno, Romana

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MAMICE studentke
4.8.2004 21:37:30   
hana9
Tudi meni pomaga jutranja telovadba, vmes malce glasbe, vcasih se zaplesem:bravo: in seveda tablica cokolade.ja, cokolada pa mora biti, pa saj ne dosti, samo toliko(kocka ali tablica)da se malce pomiris.
sem mislila da samo jaz svicam ob knjigah, se dobro da je moj sincek ful priden.

drzim pesti, da nam bo vsem uspelo.
pa pa

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   MAMICE studentke
4.8.2004 23:49:33   
Mavrična zvezdica
OJla!

Pa nas je le nekaj, ki ob otročkih še knjige žulmo. Jaz imam sicer izpite že za sabo in trenutno pišem diplomsko. Saj kar gre, samo počas in večinoma ponoči. Med učenjem sem pa ponavadi kako flaško vode ali pa svinčnik po rokah vlačla, pa radirke sem v zrak metala in po sobi špancirala. Zdaj pa večkrat po na sprehodu strašim s kako knjigo v roki. Se je pač treba mal znajt. Meni je najtežje, ker res težko dobim varstvo za malega - vsi delajo.

Lepo študirajte in oglaste se še kaj,

Lp

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   MAMICE studentke
5.8.2004 8:23:11   
_Arwen_
Ja, jaz tudi...še ena, ki bi se morala bolj učit kot se...pa diplomsko mi tudi ne bi škodovalo, če bi se je lotila...
Držim pesti, da bo septembra šlo kot po maslu na izpitih...

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   MAMICE studentke
5.8.2004 8:56:32   
Maš
Hej, Tia!
Kaj pa če bi med učenjem grizljala npr. suho sadje - od tega se že ne boš zredila. Ali pa poskusi s podčrtavanjem snovi -tako si boš zaposlila roke in jih ne boš grizla ;)
Lp!

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   MAMICE studentke
5.8.2004 10:45:12   
žorž
Jaz se sicer dala izpite že čez, se pa posvečam trenutno diplomi. Torej, učenje: jaz sem zraven ful pila in podčrtovala v knjigi ali pa si izpisovala ključne besede. Sicer sem si čisto spraskala čelo :zmeden: Poskusi res kaj podčrtovat ali pa grizljaj kakšne "neškodljive&neredljive" zadevice.
LP

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   MAMICE studentke
6.8.2004 23:01:06   
Katja*
Moja izkušnja...

Po porodu sem imela samo še en izpi in diplomo za narest. Izpit je nekako šel, diplomska pa ne... Stotisoč izgovorov - tamal, gospodinjstvo...
Pomagalo je edino to, da sem ga dala v varstvo tašči 7 km stran! Pri drugi babi, ki stanuje blizu - ni pomagalo!
Ko se je mali zabaval daleč stan, jaz pa sem vedela, da ne morem v dveh minutah do njega - sem nadoknadila za dva meseca nazaj!

Med delom in učenjem pa voda, voda, voda... Pa barvice tudi pomagajo...


LP

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   MAMICE studentke
8.8.2004 6:47:00   
dory
Hehe se ena s statusom, ceprav ga uradno nimam vec..

dokler nisem zanosila sem z zadnjima dvema izpitoma na veliiiiko odlasala...pol v nosecnosti sem neki mescev hodila k sebi, ker enostavno nisem mogla verjet, da v meni raste cudovito bitje...no februarja letos sem se spravla narest in oba nardila z 10 :zmeden:, ceprav sem poleg nujne literature zraven brala se vse o nosecnosti in dojenckih, tako da bi iz tega podrocja lahko celo doktorirala..no pol v marcu sem se odlocla da bom pa konec aprila diplomirala...vse postavla na glavo, se zabakadirala pred racunalnik in zacela z delom...dva dni pred porodom sem dobla domov recenzijo in nekaj popravkov...ce bi vedla,da ne bom predcasno rodila bi diplomirala aprila...tako pa se je mal zavleklo in sem kot lunik vsa zaspana od nocnega rajanja s tamalim spisala do konca..sama trma me je bila..a se je splacalo...od junija sem diplomantka..juhuhu!


vse se da, ce se le hoce...to je moj moto :)

papa, teja&maj

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   MAMICE studentke
9.8.2004 19:14:13   
mamica tia
Cestitam:bravo::bravo::bravo::bravo:
Pridna,saj meni ni problem cas,al pa ucenje nasploh,NOHTI so pri men kriza.Ful si jih grizem in sem zivcna zaradi ucenja pol pa se zaradi nohtov.
Res cestitam,mene se vse to caka:(
lp tia

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   MAMICE studentke
14.8.2004 23:23:55   
Seven*
Joj ne morem verjet!! Se ena ki ima pogrizene nohte. Jaz imam cisto pozrte. Do krvi. Sploh zdaj odkar imam malega. Tooolk sem napeta. Tudi mene se caka diploma. :( No imam se en kolokvij za narest, ampak to bo ze..

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   MAMICE studentke
15.8.2004 17:55:31   
frutka_
Mislim, da se dobi neka žavba za namazat gor pa hohtih!Baje ima ogaben okus, ki bi te naj odvrnil od grizenja nohtov zaradu okusa.:ups::zmeden::ups:

Sicer pa si poskusila z umetnimi nohti, pa ne takimi čarovniškimi, tistimi, ki ti jih naredijo iz gela?8)Tistih mogoče ne boš grizla...sicer pa je obgrižen noht baje zelo težko "pozdraviti" oz. ga spraviti nazaj v stanje, kakršno je bilo pred začetkom grizenja. Mogoče poskusi s kakšno manikuro, jaz imama eno v redu manikerko morda ti bo znala pomagati!

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   MAMICE studentke
16.8.2004 0:30:18   
Seven*
Hmm. Imela sem tiste nohte iz gela. Kje je kaksna poceni manikura v MB kjer to pocnejo? Zdaj imam trenutno NULA nohtov. Tista manikerka h kateri sem hodila v LJ, mi je znala narest umetne nohte na popolnoma pogrizeno osnovo... Bi blo fino izvedet za kaksno taksno v MB. Ta zadeva mi je edina pomaga.. :(( :(( :((

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   MAMICE studentke
16.8.2004 14:15:38   
frutka_
Ta moja manikerka je zelo v redu.:) Salon ima v mestu, nasproti bivšega MKC-ja. Poleg manikure dela tudi pedikure.
Za cene teh nohtov z gelom ne vem, mislim pa , da se gibljejo okrog 5tisoč. Ne vem nisem ziher.:zmeden:

Če želiš ti pošljem njeno št. pa se lahko pozanimaš ali naročiš. Taka mlada prijazna punca :angel:je, moj letnik in zelooo dobro obvleda stvar!
:sloncek:

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   MAMICE studentke
20.8.2004 20:40:55   
karmy
eeemm.. vidim da ste vse študentke se oglasle.. mam eno drugo vprašanje.. kako ste uskladile vašo bebiko in faks? :zmeden: k jzt bom oktobra brucka pa ne vem kako stvar izpelat.. seveda z vrtcem..

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   MAMICE studentke
27.8.2004 21:06:58   
Pi@
Pozdravljene!
Mene pa zanima, kako daleč ste bile s faksom, ko ste rodile in kak vam je šel študij med nosečnostjo in po porodu.
Jaz sem se nekako odločila za varianto, da bi rodila poleti, ko končam 4.letnik in da pol pišem diplomo, ko že imam bebico. Mislite, da sem se prav odločla?
Hvala in lep pozdrav
Pia

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   MAMICE studentke
29.8.2004 0:20:03   
Annny
Pia, mislim, da je to pametna odločitev..lahko boš tudi podaljšala absolventski status za eno leto, če boš želela..in tako več časa namenila svojemu pikcu, kot bi ga sicer- na porodniški oz. ko bi bila v službi.

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   MAMICE studentke
5.9.2004 21:07:30   
Pi@
Upam, da nam bo ratalo to tak naštimat ;)
Hvala Annny za spodbudne besede.

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   MAMICE studentke
6.9.2004 21:20:24   
Annny
Veliko sreče ti želim, Pi@((((((-:

(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   MAMICE studentke
28.9.2004 8:23:21   
NinKa
Ojla Pi@, zame ti lahko tako napisem v Mariboru sem v 3 letniku Splosne ekonomije na EPF, v Ljubljani pa sem v 1. letniku.

V Mariboru ne komplicirajo ne vem kako veliko- razen, da lahko imam ustne takoj po izpitu, ni drugih ugodnosti. So mi pa svetovali, da sem si izbrala najtezjo smer na faksu (makroekonomijo) in da se moram zavedati, da je ogromno samostojnega dela doma ob knjigah in studiju, kajti vecina knjig tudi obvezna literatura je v angleskem oz nemskem jeziku - tudi seminarske je treba pisat v tujem jeziku in jih zagovarjat pred nemskimi profesorji iz Univerze v Duesseldorfu.
V LJ. pa tipicno mocvirnisko razmisljanje frekvenc in inskripcij - bomo videli kako bo slo, ce bodo dovolili samostojno delo. Terenske vaje pa - sem zraven in popoldanske vaje in predavanja ko je moj dragi ze doma.

Glavnem - pestro zivljenje! Ni kaj za pritozevat!

Cau


(odgovor članu mamica tia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?