|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
30.3.2007 11:38:39   
mama06
Hvala za tvoje mnenje. Jaz sem tudi prepričana, da se nisva slabo odločila. Sporočim, ko nama ga dostavijo.
Kje si ga pa ti kupila in cena?

Sem ugotovila, da so cene ful različne.

Lp

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
21.6.2007 9:53:55   
Anonimen
Vem da je stara tema, ampak me nekaj zanima.

Meni je tudi zeelo všeč PP GT3, ampak me zanima, če lahko voziček obrneš tako, da otroka gledaš ko ga voziš? Upam da katera razumeuser posted image

(odgovor članu mama06)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
21.6.2007 10:05:45   
soncece24


IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

Vem da je stara tema, ampak me nekaj zanima.

Meni je tudi zeelo všeč PP GT3, ampak me zanima, če lahko voziček obrneš tako, da otroka gledaš ko ga voziš? Upam da katera razumeuser posted image


Lahko, ampak menda samo na začetku - obrneš strehico kot na Pramettu. Ali pa Navetto gor naštimaš. Samega športnega dela pa ne moreš obrnit. Ravno si ga kolegica nabavila, meni je ful preglomazen, taka velikanska težka zadeva user posted image Je pa res lepo vodljiv, ampak velik, ko je zložen. Ona ima Berlingota, pa ji cel prtljažnik zasede, pa še navetta na zadnjem sedežu. No, toliko za info.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: peg perego GT3 ali Quinny speedi
21.6.2007 13:55:57   
Anonimen
hvala za odgovor soncece 24user posted image

Meni je res všeč, samo če otroka ne morem imet obrnejena tako da ga vidim, ga ne bom kupila, bom kar ostala pri prvotni odločitvi- PP Younguser posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?