|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bronhitis in "domača zdravila"
19.9.2006 21:27:07   
bambolina
Punce, dejte mi pomagat, če veste, kaj je dobro za otroka, ki preboleva bronhitis, pljučnico. Danes sem mu dala praženo čebulo zavito v pleničko, na prsa. Enkrat sem prebrala na forumu, da lahko daš v nekaj tudi med ... pa ne vem ali narediš luknjo v čebulo in vanjo med in potem to daš naslednje dni otroku po žlički (mislim samo med, ki se je napil čebule) ali daš med v kolerabo? Že pol ure iščem post po forumu pa ga ne najdem?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bronhitis in "domača zdravila"
19.9.2006 22:03:12   
jagoda
Mi smo dajali Adamu kozje mleko. Mislim, da je pomagalo.
Poskusi se dogovoriti pri otrokovem zdravniku za Bronchomunal - to mi zdaj jemljemo.
Drugače pa je ena zadnjič pisala o neki kopeli in kremi od Justa - mislim da Materina dušica, ampak to jaz še nisem poskusila, si bom pa priskrbela...

Če boš še za kaj izvedela, pa javiuser posted image

(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bronhitis in "domača zdravila"
19.9.2006 22:04:30   
bskrle
Timijan(kot sopara kot čaj), mazilo iz materine dušice ...
To s čebulo piše v Ašiču.

(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bronhitis in "domača zdravila"
19.9.2006 22:07:33   
lutka
Jaz sem dajala med v čebulo, ampak to bi naj bilo dobro proti kašlju. Drugače pa mi je zadnjič starejša gospa povedala tudi zelo dober recept proti kašlju.

Na ognju stopiš maslo, potem na tem maslu prepražiš čebulo in dodaš mleko. Vse to nekaj časa (5 min) kuhaš, precediš, dodaš žličko medu ali sladkorja in spiješ

Preverjeno pomaga user posted image user posted image

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bronhitis in "domača zdravila"
19.9.2006 22:24:46   
lili79
Zdravo!
Vem da je moja mama bratu dajala med iz redkvice in sicer je odrezala vrh redkvice, jo izdolbla in nafilala z medom potem pa mu je to dajala po žlički.
LP

(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bronhitis in "domača zdravila"
20.9.2006 8:10:03   
dana
Tole z redkvico sem tudi jaz lani uporabila, ko je mel laringitis. Ne vem pa če učinkuje pri bronhitisuuser posted image . Sem mu pa tudi praženo čebulo zavito v plenico dala na prsa, ga mazala z Justovo kremo - materina dušica.

lp dana 

(odgovor članu lili79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bronhitis in "domača zdravila"
20.9.2006 11:27:41   
idika
Naša Ida je imela že pri 5. mesecih bronhiolitis in smo ji doma delali kopeli z materino dušico (od Justa) in po kopanju sem ji namazala podplate z kremo materine dušice(Just) pa malo po prsnem košu. Pa po hrbtu in prsnem košu smo jo trepljali, da se je sluz v bronhijih malo pretresla in se je izkašljala oz takrat jo je goltala in kasneje pokakala. Drugač pa mora pit velik tekočine. Pa v kopalnici naredi soparo in naj bo večkrat na dan po nekaj minut v njej. Pri nas je to delovalo.user posted image  

(odgovor članu bambolina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bronhitis in "domača zdravila"
20.9.2006 11:28:18   
ribica.
Ful super zadeva za izkašljevanje je lapuh. Spomladi si natrgaš lapuhove cvetke (rumeni so, in ne jih nabirat kje za kako cesto), jih posušiš in shraniš, potem pa ko pride sila, so res zakon. Daš jih v čaj, recimo ene 10 cvetkov za 2dcl čaja, pač malo. S tem čajem se ne smeš nalivat, saj ima skoraj antibiotični učinek. Dovolj je ena skodelica zjutraj in zvečer. Pa sladkaš ga z medom. V bistvu ti nekako omehča dihalne poti, al kako naj povem. Kmalu po tem ko čaj popiješ, se lahko izkašljaš, ali pa ti pomiri napade suhega kašlja.

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bronhitis in "domača zdravila"
20.9.2006 12:46:22   
NIN@
Najbolj za bronhitis blažit pomaga "pregrevanje " prsnega koša" spredaj in zadaj!!!! Pregrevaš mu lahko z različnimi zdravili( kamilice, prepražena čebula, svinska mast, mat.dusica......) Smo da so te obloge - obplatki topli. Jaz dam Boru( ko sličim da mu piska v pljučih) na psa zvečer ko zaspi , kr pregreto keramično ploščico zavito v planičko, ker le ta najbolj dolgo teperaturo drži in segreva!!!! Zraven teh toplih oblog še spije kako flašo , prezganega sladkorja in obvezno takrat pijeva slezov sirup, ker čisti sluz in jo reči!!!!


Dva dni in mi smo kuuullllll( to je naša terapija da se bronhiji ne ognojijo in da naj nebi pljučnica nastala)


lp
nin@

(odgovor članu ribica.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako lahko tudi najcenejši avtosedeži reši...
Najboljše razmerje med ceno in kakovostjo pri izbiri avtosedeža. Naj gre za lupinico za dojenčka ali otroški sedež - var...
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?