|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: dojenje, dokler želim
29.9.2006 22:00:58   
mamči
Hvala Raho user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: dojenje, dokler želim
30.9.2006 15:13:50   
petra.horzi
pomoje je blo njej res bed k ni mogla dojit in sama sebe tolaži
jz bom tud Jana dojila dokler bo hotu, pa tud do tretjega leta če bo hotu
stra je zdej 9 mesecev, pa se pretežno samo dojiva
je GH že ubistvu skor vse, sam po mal, pa ene dvakrat do trikrat na dan

_____________________________

moj sonček je že "velik fant"

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   [Brisano sporočilo]
30.9.2006 16:41:50   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   [Brisano sporočilo]
30.9.2006 16:47:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mamči)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   [Brisano sporočilo]
30.9.2006 16:53:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu bini)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: dojenje, dokler želim
1.10.2006 15:17:29   
Pikica76
Bom še jaz dodala svoje mnenje. Midva s sinkom sva tudi zelo težko vzpostavila redno dojenje zaradi zlatenice, zato smo prva dva meseca dodajali, potem pa smo do 9. meseca uživali v dojenju. Potem ga pa joška ni več zanimala, ker se je začel postavljat na nogice in skakat po postelji in je bilo vse bolj zanimivo od dojenja. In zdi se mi, da je bil to pravi čas za konec dojenja, saj se mi je zdel sinko odločno prevelik za to.

Kar se pa tiče dojenja po 1. letu: meni osebno deluje malo čudno, ko mamica pravi, da v tem uživa. Ker pri enem letu se mi zdijo malčki že tako samostojni, da si težko predstavljam, da je miren in pije. Po drugi strani pa otrok lahko že je čisto vse in ali res potrebuje mamino mleko, ko pa vemo, da mleko pri tej starosti ne zamenjuje obroka?!

Nekako me vsa zadeva spominja na serijo Razočarane gospodinje, ko je tista mamica dojila fantka, ki je bil star 5 let (no ona je imela res čuden razlog - zaradi hujšanja).

To je pač moje mnjenje.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: dojenje, dokler želim
2.10.2006 10:08:52   
viv_
IZVIRNO SPOROČILO: nalin

IZVIRNO SPOROČILO: viv

Mene pa nekaj zanima - veliko vas piše o tem, da želite, da se otrok sam odstavi. Zakaj pa potem skoraj vse, ko se otrok odstavi, tukaj odpirate poste, kako je hudo, da se je mali odstavil in dobite skoraj v celoti samo odgovore, da mu je treba ponujat prsi na 15 minut, pa na pol ure, pa da bo že spet zagrabil, ko bo videl, da se ne daste? Zakaj - če se je odločil, da se bo odstavil?



še nisem brala, da bi kaka mama spraševala, kaj narediti v primeru, ko se  user posted image odstavi. user posted image



Ja vsa vprašanja v stilu:
- noče več mojega mleka?
- zakaj obrača glavo proč ko ga skušam pristaviti?

A ni to odstavljanje?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   [Brisano sporočilo]
2.10.2006 12:01:15   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 58
   [Brisano sporočilo]
2.10.2006 12:05:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pikica76)
  Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: dojenje, dokler želim
2.10.2006 14:10:21   
Seven*
Pikica76, zakaj potem dajes otroku mlecne izdelke? Saj jih ocitno ne rabi. Ce imas sama predsodke, ni nujno da jih imajo tudi drugi.

Tale logika je meni zelo zanimiva:

- otroka odstaviti, ker materinega mleka ne potrebuje vec
- otroku dajati dnevno vsaj en mlecen obrok iz kravjega mleka

Tisti del v Razocaranih gospodinjah pa je bil posmehovanje v obeh smereh. Ona je lepo povedala, kaj vse je materinem mleku (tudi po petih letih dojenja), kasneje pa se je izkazalo, da je dejansko njen drug motiv precej patoloski (hujsanje).

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Pikica76)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: dojenje, dokler želim
8.10.2006 0:15:48   
lucaslucija
moj lucas ima 27 mesecev in se še vedno dojiva pa se še dolgo bova ker mi mleka ne zmanka in uživava obadva user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: dojenje, dokler želim
15.10.2006 14:20:24   
lucaslucija
jaz imam sina 2.5 leti in se dojiva 2krat na dan +ponoči to je nekaj naj lepšega zato ne odnehaj dokler ni nujno l.puser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tina104)
Neposredna povezava do sporočila: 62
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Pomladna potepanja z dojenčki in malčki
Lepi pomladni dnevi kličejo po dolgih sprehodih z dojenčki in kavico s prijateljico, kajne? Da bodo daljši sprehodi udob...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?