|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Porodnišnica Ptuj ali Maribor
10.8.2004 14:32:33   
julia
Hojla!

Ali mi lahko katera pove kakšno izkušnjo glede porodnišnice v Mariboru in na Ptuju. Rok imam v januarju, pa se odločam kam rodit. Sem slišala, da je na Ptuju full dobra ta porodnišnica.


LP
Julija :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Porodnišnica Ptuj ali Maribor
10.8.2004 22:30:26   
Seven*
Jaz bi sla na Ptuj. :) Slabse kot v MB je tezko. Vsaj moja izkusnja je taksna.

(odgovor članu julia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Porodnišnica Ptuj ali Maribor
11.8.2004 8:41:02   
tinka-pepa
baje je ptujska porodnišnica dobra, samo če je slučajno kaj z :duda: narobe, nimajo dobrega oddelka za dojenčke.
rodila sem v MB, v porodni ni bilo nič kaj slabega, razen da so me pustili matrat 19 ur in na koncu so mi naredili ZR, na intenzivni tudi prijazni, so pomagali, na oddelku pa tudi, prosila sem za sobo kjer bi lahko bila sama ( bila sem zelo slabotna )in so mi to tudi ugodili.
slišala sem veliko slabega, nekaj dobrega za MB.
odločit se moraš sama, jaz verjetno več nebi šla v MB.

(odgovor članu julia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Porodnišnica Ptuj ali Maribor
11.8.2004 10:01:25   
malika
jaz pa sem z Mb prav zadovoljna in imam lep spomin.
Sem pa slišala pa ne vem, če so to samo govorice, da delajo na Ptuju carske reze kar tako- po naročilu.:zmeden:

(odgovor članu julia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Porodnišnica Ptuj ali Maribor
11.8.2004 10:37:04   
tamala
Kakor za koga - jaz sem bila v MB zelo zadovoljna! Ptuj ima sicer dobrom lado osebje, ampak oprema ipd. je pa daleč zadaj...:ups: tako se pač govori. Eno so za belo, drugi za črno. Izberi sivo, pa bo.:zmeden:


Jaz sem se tudi navduševala za Ptuj, a mi je čisto izven dosega. Že zato sem šla v MB. in toliko, kot grajajo MB, sem slišala slabega za Ptuj.

ne moreš pa naprej vedeti, kako bo in kje je bolje. Smo pač različni. Roditi boš morala, kje, je pa čisto vseeno.;):)

Samo, da bo z bebico vse ok in da bi ti šlo čim lažje :bravo::bravo:

jaz grem decembra definitivno v MB.

D, 20t

(odgovor članu julia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Porodnišnica Ptuj ali Maribor
11.8.2004 13:02:10   
tamala
Tudi v MB ti ne dajo klistirja, če ne želiš, očka lahko prisustvuje tudi brez potrdila, tudi otroka dobiš takoj po porodu, popkovino lahko očka prereže, celo slikajo ga... Skratka - bp.

Torej, ali Ptuj ali MB, čisto vseeno je!!!

D.

(odgovor članu julia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Porodnišnica Ptuj ali Maribor
12.8.2004 19:13:31   
julia
Punce hvala za vaša mnenja, vendar res ne vem kam naj se odločim.

MOJCA 78
Jaz imam pa rok 12.01.2005, lahko se še zgodi da se morda še srečava v porodnišnici. Povej kako pa si drugače? Ali si že začutila tiste prve gibe pri tvoji pikici?


Julia :sloncek:

(odgovor članu julia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Porodnišnica Ptuj ali Maribor
13.8.2004 23:02:41   
neprijavljena
No,pa sem vas našla Štajerke.Tudi jaz sem ena izmed tistih,ki sem rodila v Mariboru.Ne vem kako je na Ptuju .Ampak jaz imam lepe spomine na porodnišnico Maribor.Čeprav sem pred 12 leti in pol rodila v isti porodnišnici se je marsikaj spremenilo na boljše.Drugič sem rodila pred dvema letoma.Sestre,zdravniki in vsi,ki so tam zaposleni so zelo prijazni,vedno se predstavijo,v naprej te pripravijo do vsega,povejo kaj bodo počeli s teboj,kaj ti bodo naredili in zakaj.Jaz nimam kaj reči.Tudi sobe so prijetne.Lahko si sama ali pa še z katero.Očka je lahko pri porodu,če tudi nima tistega potrdila.Odločitev je tvoja.Sicer pa katera ti je bliže?!:sloncek:

(odgovor članu julia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?