|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrtec in gibs
11.8.2004 7:56:02   
mala maja
moj mali si je deset dni mazaj zlomil roko in ima gibs. Imel naj bi ga še celih 10 dni:(( in ker jaz nisem več na dopustu, bi ga dali nazaj v vrtec.
Je pa zelo dejaven doma, celo s kolesom se vozi :hudicek:

V vrtec sem klicala, če ga lahko pripeljemo pa niso bili kaj preveč navdušeni:grrr:.

Ali ima kdo tudi podobne izkušnje? So vaši otoci hodili z gibsom v vrtec ali so bili doma?

Lp mala maja

Neposredna povezava do sporočila: 1
   vrtec in gibs
11.8.2004 8:32:42   
SIJA
Mala Maja lep pozdrav,
nekatere vzgojiteljice pač bolj komplicirajo. Imam dva otročka v dveh različnih vrtcih in je glede tega kot noč pa dan.
Za v pomoč ti naj povem, da če ne jemlje zdravil in nima okužbe ni razloga, da ga ne vzamejo. Seveda pa to za njih pomeni eno skbrčico več, ker se mogoče ne more zliti 100% s skupino.
Če nimaš drugega varstva ga kar pripelji, mogoče bo še laže, če poskušaš s tehniko-da ti s tem res pomagajo bo šlo, v nasprotnem primeru pa jim povej, da otrok ne ogroža ne sebe ne druge, torej ni razlogov, za ne vključitev.
Toliko iz moje možganske shrambice znanj in izkušenj.
:metulj:
Vso srečo
rožca

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   vrtec in gibs
11.8.2004 11:05:37   
Žirafca Helena1
Še nekaj iz strani vrtčevske delavke.

Otroka lahko v vrtcu zavrnejo le, če je bolan in s to boleznijo ogroža druge otroke. (to so vročina, viroze, nalezljive bolezni)
Glede na to, da ti nimaš za nego otroka bolniške je tudi iz zdravstvenega strokovnega vidika potrjeno, da je otrok fizično zmožen bivati v vrtcu.
Malo bo počasnejši od drugih, s tem pa bo tudi vzgojno pripomogel k odnosu med vrstniki (pomoč drugih...).

Ti ga kar pelji v vrtec, pa naj mu otroci gips porišejo, bodo dali eno uro mir. Bo vzgojiteljica čist vesela!

Helena:miska:

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   vrtec in gibs
20.9.2004 7:20:57   
mala maja
Hojla monika!

No hvala za odgovor. Smo vse lepo rešili, mali je šel čez dva dni z gibsom v vrtec in je hodli še cel teden. Tud obrazec od zavarovalnice so mi podpisalai, saj tam lepo piše da morajo podpisati, ker je imel tudi oviro pir delu in gibanju.
Nisem pa še pogledala koliko sem dobila???? za 20 dni gibsa.

Ja brez gibsa smo pa danes točno en mesec :bravo::bravo: za našega mulčka. Nič si še ni naredu(morm potrkat).TOk-TOk.
Ja drugač bo šel še danes na urgenco.:)-

Lp

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?