|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: bili na bioresonanci
1.5.2007 21:21:40   
binabona
pozdravljene

Evo mi imamo baje naslednjo sredo zadnjo terapijo. Koža našeuser posted image se iz dneva v dan izboljšuje, vmes smo imeli zelooo burne reakcije na terapijo, terapevtka je pohvalila našouser posted image , ker je zelo hitro in odločno počistila z svojim sovražnikom. Ja je zelo odločna punca, se vidi tudi pri vseh drugih stvarehuser posted image .

Zdaj smo začeli papcati še bakterije in izboljšanje se že pozna tudi na blatu. Če pa smo res ozdravljeni pa bomo videli ko začnemo papcat mleko. Jaz upam na najboljšeuser posted image .

Zaliga-veliko dobre volje in upanja na najboljše pa bo šlo, držim pesti.
piščanc-kako ste, je bioresonanca uspela, si rekla, da boš videla ko nastopi vročina. Kako ste?

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: bili na bioresonanci
7.5.2007 15:43:53   
piščanc
moji preostali dvomi se počasi razblinjajo. žiga ima v vrtcu normalno prehrano, brez diete, doma še malo pazim na polnozrnate stvari, sadje, sojini izdelki, ne hudih alergenov. ampak to ne pomeni, da ne pije kravjega mleka, je skut, gremo na sladoled... in to že od marca!!

njegova koža je čisto super, brez kakršnihkoli izpuščajev. včasih ima redkejše blato, kar še vedno pripisujem slabi prebavi, ampak smo zmagali.

prišla sem do zaključka, da je bilo žigovo črevesje res poškodovano od prevelikega števila glivic (preveč predelana prehrana, bel kruh, mleko, splošna občutljivost) in zato se je na nekatera živila odzival alergično. z dietno prehrano in bioresonanco smo črevesje pozdravili in sedaj normalno vse prebavi....

super Binabona za vašo princesko, kar tako naprej

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu binabona)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: bili na bioresonanci
8.5.2007 16:25:48   
Pupica
IZVIRNO SPOROČILO: zaliga

Tudi mi smo bili danes na bioresonanci!
Poleg KML. in beljaka je alergična še na vso sadje, glivice, plesen,
nekaj začimb, vse E-je, stabilizatorje...
Zdaj pa spet jovo na novo tuhtat, kaj ji dat za jest,
kaj je potrebno vse odstranit... user posted image
Za terapije se še odločama, ker je finančno kar velik zalogaj...
a ko berem vaše uspehe, sem tud jaz prepričana,
da bom razkirala, samo da se ozdravi!

Kje pa ste zdaj vse, ste že vsi ozdravljeni!? user posted image



Nismo še pozdravljeni, bomo pa počasiuser posted image

Poleg KML. in beljaka je alergična še na vso sadje, glivice, plesen,
nekaj začimb, vse E-je, stabilizatorje...

No pri nas je bilo isto-rešili smo takole:
mleko smo zamenjali z Alernovo
sadje smo zamenjali z zelenjavo.Dobro prepreš in namesto npr.jabolka ponudiš papriko, paradižnik, koruzo, grah...Naš je odlično sprejel!!!
sadne sokove smo zamenjali z šipkovim čajem(drugega ni smel, ker je alergičen na svetni prah, torej vse odpade:kamilice, hibiskus, ipd....)lahko mu daš kaj iz listov, meto, ipd....ampak pri nas je ni maral, za to smo ostali na šipku
glivice-ukini sladkor, dodaj sadni sladkor-fruktozo; odstrani kvas nadomesti z pecilnim(žal ni druge kot da sama pečeš kruh)
no začimbe pri nas niso bile problematične...
vse E-je - nič ne kupiš, kar je z e-ji.Se pravi sama pripravljaj hrano
Za olje ti priporočam koruzno(men je zlo fajn, sedaj za vse kuham z koruznim)
za margarino pa Vitaquell margarino(dobiš jo v vseh supermarketih je pa blazno draga (cca.3,5€) vendar ne vsebujene konzervansov, ne barvil, ne mleka-izgled ima sicer kot svinjska mast, drugače pa se ne razlikuje od margarine. Jaz jo dodam malo tudi v kašice ki jih pripr.z allernovo ker je drugače tako zanič.Margarina pa zelo izboljša okus.
Če ste alerg.tudi na gluten ti prip.uporabo koruze, riža, proso, ajde...
Namesto moke uporabi gustin(škrob koruzni), ...

Če te še kaj zanima pa kar piši in vpraši, ...
Skratka ko se boste osredotočili na to, KAJ VSE LAHKO JE ste zmagal. Še vedno me preseneča koliko ljudi reče, joj revež kaj pa potem sploh je. Mi gledamo na to z vidika, ja koliko  stvari pa lahko je...še vedno veliko!!!!

Srečno!
 

(odgovor članu zaliga)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: bili na bioresonanci
9.5.2007 14:21:20   
binabona
Dan

Samo toliko, da vam povem, da smo danes imeli bioresonanco. Čistili smo amalgam in to naj bi bila zadnja terapija.

Terapevtki sem povedala, da je imelauser posted image  na morju čist solzne oči in ji je teklo iz nosu, verjetno ste že ugotovile-alergija na UV žarke. Po svetovanju terapevtke smo se odločili da malo počakamo, ker baje se lahko organizem sam od sebe navadi na sonce in terapije niso potrebne.

23.5. imamo kontrolo amalgama, pa je rekla, da takrat lahko naredi še UV žarke, če želim. Zdaj ne vem če bi se odločila še za čiščenje UV žarkov. Kaj menite, a ima katera izkušnje s tem?

Drugače pa je naša user posted image  dobro počistla z ostalim, črevo je obnovljeno in imunski sisem ni več razdraženuser posted image .

Imejte se skrajo lepo. 

(odgovor članu binabona)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: bili na bioresonanci
11.5.2007 14:56:24   
piščanc
a ni super binabona, ko kar naenkrat vse klapa.

če je predvidevala da so UV žarki, lahko naredite še eno terapijo. jaz sem včasih malo skeptik, ampak do sedaj so me prepričali v nasprotno.

npr. pri pregledu delovanja organov je rekla, da njegova ledvička malo slabo delajo in da bo dala še terapijo za ledvička. OK. cel teden je lulal kot nor, še nikoli tako.

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu binabona)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: bili na bioresonanci
13.5.2007 8:39:43   
binabona
ja res je super, ko se vse poklapa. Za Uv sva se z dragim odločila, da še malo počakava, ker je user posted image le še majhna(9 mes.), da ne bomo telesa preveč obremenili z terapijami. Če pa ne bo boljše oz. bo prehudo pa seveda takoj terapija.

Piščanc, če želiš se nam pridruži na klepetu pikice in pikci, te bomo zelo veseli.
povabilo velja tudi za vse ostale seveda. Se beremo na PIKCI IN PIKICE.

Čao

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 31
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?