|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: zanosile septembra
19.10.2006 9:46:16   
zrak
user posted image
Kako to pa da imaš tako hitro pregled?
Ne več če se bo kaj videlo??? želim ti da ja, javiuser posted image

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: zanosile septembra
19.10.2006 11:02:30   
ronja
No, potem bom pa kar tukaj ostala, je taka fajn družba:) Hvala za želje, enako nazaj!

Zrak, kaj si pa ti tako jezna na leto 2006? Ja, se bomo potrudile, da bo 2007 rekordno:) Samo me smo svoj plan že nekak zastavile... Zdaj so druge na vrsti, da pomagajo, ehhe:) Razen če bomo vse imele dvojčke:) (Saj ne da bi imela kaj proti njim:)

Jaz se grem danes komaj naročit za pregled, verjetno ga boste vse mele pred mano, ker so dolge čakalne dobe in ker sem jaz čisto na koncu sept....

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: zanosile septembra
19.10.2006 11:54:08   
zabica26
Se pofočkam še tukaj.

Zadnja user posted image je bila 13.9., noseča sem torej 5 tednov. Zaenkrat še vse ok...včeri mi je bilo malo slabo.
Pregled imam čez 3 tedne.user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: zanosile septembra
19.10.2006 12:39:06   
melaverde
ko sem klicala ginekologa za se naročit, je sestra najprej računala, malo tuhtala in na vrsto bi prišla šele v prvem tednu novembra. potem je kar eno prečrtala in naročila mene...rekla je samo da moram opravit prvi pregled do 8.tedna ?!? ker je to zame prva nosečnost, nimam pojma user posted image ??????

(odgovor članu zabica26)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: zanosile septembra
19.10.2006 12:58:31   
Anonimen
Kako pa to da imate dve temi...to pa, Junijke 2007...sej se boste zgubile...dejte se na eno osredotočt...a se vam ne zdi....????

...mogoče se vam kaj kmalu pridružim....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu melaverde)
  Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: zanosile septembra
20.10.2006 18:44:11   
DORI
Moja zadnja M je bila 17.09., zanosila pa sem sigurno ali 27. ali pa 30.08.
Za zdaj mi ni nič slabo, le prsa so malo boleča in trebuh imam malo napet, aja, pa apetita je malo več.

_____________________________

Čas ne čaka nikogar.
Uživaj vsak trenutek, ki ti ostane,
kajti ta ima vrednost

(odgovor članu melaverde)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: zanosile septembra
22.10.2006 21:01:21   
ANDREJA 75
Jaz sem imela zadnjouser posted image 7.9.06 PTP 16.06 07
Slabo mi je od dveh zjutraj naprej tako ,da nič ne spim ,bruham pa ne.
Pa nič ne morem jesti,med vikendom sem samo papriko iz kozarcauser posted image user posted image


_____________________________

16.05.2007 sta se nam pridružila MAJ IN GAL!!!!

(odgovor članu DORI )
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: zanosile septembra
23.10.2006 7:55:45   
zrak
Dori se mi zdi, da si malo datume pomešala, kaj si imela zadnjo M 17.09. ali 17.08.? kajti če si jo imela 17.09., nisi mogla zanositi 30.08.user posted image ...

(odgovor članu DORI )
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: zanosile septembra
23.10.2006 7:58:48   
janapan
hja...na tej temi pa še nisem nič napisala...ZM 2.9, sem v 8 tednu. Pregled imam čez dobra dva tedna. Počutim se zelo fajn, prejšnji teden so me nekako od torka do četrtka spremljale slabosti, in razen v četrtek ko se je zraven pritaknil še glavobol ni blo pretirano hudo. mal me je bolel želodec in to je to. No v petek so slabosti čudežno izginile in sedaj se počutim res dobro. Moje prsi so se povečale za ene pet številk ; ))...utrujena nisem...ma dobro ne bom hvalila db+neva pred nočjo...sedaj pa se selim na junijke 2007

(odgovor članu ANDREJA 75)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: zanosile septembra
23.10.2006 10:13:54   
dolgolaska
ZAKAJ PA IMATE JUNIJKE 2007 DVAKRAT ODPRTO ISTO TEMO IN ŠE ZANOSILE SEPTEMBRA??????????????
A SE NEBI RAJŠI ZDRUŽILE IN PISALE SAMO NA ENO TEMO IN NE TRI??TAKO BI SI LAŽJE DELILE IZKUŠNJE IN PROBLEME PA ŠE VSE BI BILE NAKUPU!A NE???
 
LP!user posted image



(odgovor članu janapan)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: zanosile septembra
23.10.2006 12:34:23   
zrak
prav maš,, se selim samo na junij okuser posted image

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: zanosile septembra
23.10.2006 13:12:57   
dolgolaska
....se še vam opravičujem,sem mislila,da ste 2x pod junijke pa še zanosile septembra...pa sem se malo zmotila,ste junijke in julijke!
Sem se obem jun in jul že opravičla....no...ampak ve pa greste res lahko k junijkam,vam bo tam bolj zanimivo in več vas bo!
 
 
LP!user posted image

(odgovor članu zrak)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: zanosile septembra
5.11.2006 10:39:20   
lunca2
Tudi jaz se pridružujem med septembrskeuser posted image . Moja zadnja user posted image je bila 19.9. prvi pregled pri ginekologu pa imam 14.10.
Vsem iskrene čestitke za user posted image , želim vam lepih user posted image .

(odgovor članu dolgolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 38
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?