|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako naj vem
13.8.2004 14:09:02   
aljaa
:sloncek:lepo pozdravljene! z fantom sva načrtovala najino malo pikico. mi lahko katera pove, ali je možno, da sem zanosila dva dni pred ovulacijo. takrat sva namrec delala na tem. naslednjic je bilo nekje tri do stiri dni po ovulaciji. hvala! lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kako naj vem
13.8.2004 14:21:53   
Suzi*
Možno bi bilo, ker nekatere semenčice zdržijo tudi 48 ur. 8) Pa itak pravijo, da ko je enkrat že ovulacija, da je skoraj že prepozno, torej najbolje je malo pred....je pa seveda problem, ker ne vemo, kdaj točno bo. ;)

lp, Suzi 11t2d

(odgovor članu aljaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   kako naj vem
13.8.2004 14:25:00   
beti 1
Semenčice lahko preživijo tudi 72 do 96 ur, so pa v takem primeru že v jajcevodu in srečajo mlajše jajčece, ki je bolj pripravljeno na oploditev, tako da so teoretično možnosti v takem primeru celo večje.
držim pesti za :modri:
beti 1

(odgovor članu aljaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kako naj vem
13.8.2004 16:25:05   
nita
:bravo::bravo::bravo:

Tudi jaz držim pesti!

LP, Anita

(odgovor članu aljaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kako naj vem
14.8.2004 16:02:25   
aljaa
:sloncek:hvala lepa vsem. mislim, da smo res naredili naso malo pikico dva dni pred ovulacijo, saj ze vemo, da je puncka. puncke pa baje uspejo dva dni pred ovulacijo. se enkrat hvala vsem.

(odgovor članu aljaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kako naj vem
17.8.2004 0:10:11   
Katja*
ha, ha - pri nas smo tudi tako mislili - pa imamo krepkega korenjaka...:)-

lp

(odgovor članu aljaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kako naj vem
17.8.2004 21:44:34   
giga
Ja, jaz sem zvedla od ene mamice, da je njeni punčki po 20. tednu nosečnosti zrastel lulček. Itak pa ni pomembno, čestitam.:bravo::bravo:giga
Aja, šibi v lekarno po folno kislino, če še ne ješ.

(odgovor članu aljaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kako naj vem
18.8.2004 18:06:22   
aljaa
:sloncek:MISLIM, DA JE SEDAJ ŽE MALO PREPOZNO ZA FOLNO KISLINO, SAJ SEM ŽE V 32.TEDNU, PA ŠE VEDNO KAŽE LULIKO. ŠE MALO PA BOMO VIDELI. BOM JAVILA.

(odgovor članu aljaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kako naj vem
19.8.2004 8:01:23   
tiha
Hi, hi, hi.
Tudi jaz sem zanosila pred ovulacijo (9 dni po ZM, na sinov rojstni dan :);) - čeprav naj bi bili takrat še kao varni dnevi.
Torej je naša pikica po vsej verjetnosti tudi punčka 9nebesa9nebesa9nebesa (na NS je dr. Šajina rekla, da naj bi bila pupa), bomo videli kaj bo čez dva tedna na UZ.

LP tiha in :roza:


(odgovor članu aljaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?