|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako in kje ste praznovali 1. rojstni dan?
13.10.2006 0:11:51   
djuka
Kmalu bo nas Luki praznoval 1.rojstni dan in razmisljam kako bi naredila otrokom zanimivo rajanje.praznovali bomo doma in bomo imeli kakih 8otrok starih od 2-5 le,edino nas Luka bo star 1leto.ne vem kaj se taki otroci radi igrajo  zato bi mi prav prisli vasi nasveti.pa tudi kasen za hrano(da bo bolj zdravo pa vendar okusno otrokom).
jaz bi praznovala doma,ostali pa mi svetujejo mc donalds varjanto!pa mi ni zaradi hrane,je pa res igrisce zanimivo otrokom. 
kako ste vi praznovali rojstne dneve?

< Sporočilo je popravil puncica -- 13.10.2006 10:11:48 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako in kje ste praznovali 1. rojstni dan?
13.10.2006 7:18:22   
Anonimen
mi bomo praznovali v eni mini restavraciji, ker  mi pa res ni doma vse to POSPRAVLJATiuser posted image

< Sporočilo je popravil puncica -- 13.10.2006 10:12:09 >

(odgovor članu djuka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako in kje ste praznovali 1. rojstni dan?
13.10.2006 7:28:53   
Anonimen
jaz bi praznovala doma,ostali pa mi svetujejo mc donalds varjanto!pa mi ni zaradi hrane,je pa res igrisce zanimivo otrokom.


itak da doma, Mcdonalds pa res ni za praznovanje prvega RD. NE rečem čez par let, ampak zdaj pa res ne. a saj ni panike, otrokom daš igrače, kar pač imaš, se igrajo lepo v sobi, vi pa tačas poklepetatae. Za RD mora bit obvezna domača torta, vsaj pri nas je tako. Tudi naš ima RD konec marca, torej ni še čas za piknike, pa povabim pač domov, v parih rundah, ker imamo manjše stanovanje, potem čez čas se pa še en piknik naredi, glavno da je en razlog za piknik.

< Sporočilo je popravil puncica -- 13.10.2006 10:12:26 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako in kje ste praznovali 1. rojstni dan?
13.10.2006 7:33:27   
Marogica
TUdi jaz mislim, da je praznovanje prvega rojstnega dneva neprimerno za Mc Donalds. Saj se otrok sploh ne zaveda prav, zakaj gre. Mi smo praznovali do otrokovega 5. leta vedno doma oz. v krogu družine in prijateljev, pa čeprav ni ravno mrgolelo njegovih sovrstnikov.
Sedaj pa bomo praznovali njegov rojstni dan tako, da lahko povabi prijatelje. Sedaj tudi ve, koga bi povabil, pa tudi prijateljčki so toliko samostojni, da lahko praznujejo brez staršev.

< Sporočilo je popravil puncica -- 13.10.2006 10:12:43 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako in kje ste praznovali 1. rojstni dan?
13.10.2006 9:04:21   
Geja
Moje mnenje - NE v Mc Donaldu.
Mi smo 1. rojstni dan praznovali kar doma. Bilo je v maju in smo bili zunaj tako da ni bilo problema. Sedaj ko je pa mraz pa je že večji problem.  Če imaš prostor, doma pripravi.
Glede hrane pa: jaz ne bi preveč komlicirala, ker itak otroci tako malo pojejo. Glavno da imajo torto in smokije... Sama speci kakšni pico, ali pa tiste kruhke toast, na katere gor namažeš zmiksan namaz iz poli salame, pa sir, pa ketchup, pa kumarice, pa paradižnik... pa čuda stvari je še notri... nimam recepta pri sebi... Namažrš po toastu in daš v pečico.. ful dobro... No ja zdravo pa ravno ni... pol daj pa še malce sadja na mizo pa bo. Za ta velike otroke (starše) pa bi jaz naredila tud kakšen narezek ipd..

Pa lepo praznovanje,
Geja

< Sporočilo je popravil puncica -- 13.10.2006 10:12:55 >

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako in kje ste praznovali 1. rojstni dan?
13.10.2006 9:10:27   
total
Mi smo tudi prvi Rd praznovali doma in smo se meli fino,Priredili vrtno zabavo z polno balonov,hrane je bilo veliko,glasba....,v glavnem jaz otroka ne bi pelala nikoli v gostilno praznovat.

< Sporočilo je popravil puncica -- 13.10.2006 10:13:09 >


_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu Geja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako in kje ste praznovali 1. rojstni dan?
13.10.2006 12:47:25   
petraz
Prvi rojstni dan smo praznovali doma.user posted image

(odgovor članu djuka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako in kje ste praznovali 1. rojstni dan?
22.4.2015 14:24:23   
ronja
Pri nas praznujemo sicer s prijateljčki od 3. leta dalje, ker prej nekak ne dojamejo vsega đumbusa okoli praznovanja, pri 3 letih se pa vsaj moji veselijo in si želijo (ne glede na to, ali so v vrtcu ali ne). Za 1. rd je čisto vseeno kje in kako, ker si ga ne bo zapomnil in mu verjetno še nič ne pomeni, to je bolj za vas in naredi tako, da bo za vas ok.

Vedno naredimo praznovanje doma in moji bi bili precej razočarani, če ne bi bilo doma, saj imamo tako popolnoma proste roke glede vsega: teme, oz. kombinacije tem, hrane, pomladno/poletni rdji so lahko tudi na prostem itd... Meni je doma zakon in se mi zdi vredno vseh priprav in pospravljanja (to niti ni tak problem, če omejiš zabavo na določen/e prostor/e, pri nas so bolj priprave time consuming, res pa malo kompliciramuser posted image ).

- Omeji zabavo na določene prostore, drugi naj bojo off limits - otroci navadno štekajo, če daš čez vrata vrvico.
- Skrij ostale igrače, da ne razmečejo čisto vsega do zadnje pike.
- Če bi si rada olajšala na dan zabave in če ne bo staršev zraven, naredi kar se da, prej (lahko tudi označiš kozarčke itd)
- Če uporabljaš steklene kozarce, imej pripravljeno metlo, ker se zna kakemu obisku zgodit, da mu pade kaj na tla
- Hrana za tamale naj bo "finger food", da si lahko sami vzamejo. Če sendvički, naj bojo že narejeni in mali (recimo fajn se obnesejo obložene rezine od bagete - ravno prav velike za tamalčke)
- Ne preveč iger - računaj 1/h, pri tem da se torta šteje kot ena dejavnost.
- Tebi zelo drage ali dragocene predmete daj na visoko, če to ni možno, otrokom povej, da se recimo ne sedi na klavirju, ker tega sami ne bojo vedeli:D.
- iMej na zalogi divje in mirne igre, ker boš verjetno imela raznoliko publiko. Zelo fajn je, če publiko poznaš;).
- Ne kompliciraj preveč (look who's talking:D)

Naše rdje si lahko ogledaš na blogu: praznovali smo že priprave na kužkasti rd, mislim da zdaj že 3 škratovske, 1 princeskasto-gusarskega, 1 knjižnega, 1 vilinsko čajanko, pa še praznovanje 1. maja je bilo prav posrečeno:). Ostali rdjev žal še nisem objavila, čaka, enkrat...

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu djuka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako in kje ste praznovali 1. rojstni dan?
4.5.2015 21:06:00   
liliana
Mene pa zanima kako in kje bo Luki praznoval 10. rojstni dan..........user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kako in kje ste praznovali 1. rojstni dan?
4.5.2015 21:45:58   
Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Mene pa zanima kako in kje bo Luki praznoval 10. rojstni dan..........user posted image


Mogoče je še vedno utrujen od prvega....in starši tudi user posted image user posted image user posted image .

Naša še vedno praznuje samo doma.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kako in kje ste praznovali 1. rojstni dan?
6.5.2015 10:32:20   
ronja
Mene pa zanima kako in kje bo Luki praznoval 10. rojstni dan...
user posted image user posted image Prav mi je, kaj pa ne pogledam, koliko je stara tema:D. Kako mi je pa priplavala med recentne, pa nimam pojma:D.

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kako in kje ste praznovali 1. rojstni dan?
7.5.2015 20:25:06   
nosoroginja
Na teji spletni povezavi lahko izdelate priljubljena spletna vabila na rjosno dnevne zabave za vaše malčke al za vas. http://www.e-invite.eu

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?