|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prvi gibi
13.8.2004 22:24:58   
Medvedka
Zanima me, kdaj ste prvič začutile gibe (brce) otročička, sploh v prvi nosečnosti (v naslednjih nosečnostih baje lahko čutiš prej)...
Jaz sem v 18. tednu, pa še nisem čutila ničesar. Upam, da bom kmalu.
Najlepša hvala za odgovore.

Medvedka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Prvi gibi
13.8.2004 22:31:04   
tinka-pepa
prvo žgečkanje sem čutila nekje pri 3,5 mesecih, včasih nisem nič čutila, mogoče na teden en krat kako sem pač bila pozorna.
ko boš čutila prvič tvojo pikico bo tako nepopisno lepo, pomoje jo boš kmalu:bravo:
lp in čim lepšo nosečnost

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Prvi gibi
14.8.2004 8:33:21   
Anonimen
Tudi jaz sem prve znake občutila nekje pri 3 mesecih, je bilo pa vse skupaj komaj opazno - kot da bi živec trznil. Zdaj v petem mesecu pa so že take brce ali kovcanje, da se mi včasih kar trebuh zatrese.
Ampak naj te ne panika, v literaturi piše, da se začuti tam nekje od 20. do 22. tedna.


(odgovor članu Medvedka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Prvi gibi
14.8.2004 8:46:06   
filipinka
Zdi se mi, da je bilo v 21. tednu, a je bilo nežno, medtem, ko zdaj včasih že kar močno zaboli (35. teden), saj mora da bomo vedeli, da se naglo približujemo cilju!9nebesa

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Prvi gibi
14.8.2004 14:15:48   
mala račka
Tudi jaz sem se spraševala, kdaj bo... in sem začutila prvo konkretno poskakovanje konec 19.tedna. Sem že pred tem nekaj čutila, pa nikoli bila ziher, če je to to ... hja, prvič tudi ne moreš vsega vedet, a ne ;)
Brez skrbi, ko te bo ornk brcnil, boš vedela :) Pravo veselje :) :) :)

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Prvi gibi
16.8.2004 15:43:24   
tina21
Ojla,

jst sm ga začutila natanko prvi dan v 18. tednu:bravo: :bravo: :bravo:

Nič ne skrbi, pride ko najmanj pričakuješ in je božansko, škoda le ko se potem tudi po nekaj dni nič ne dogaja.

Verjetno je :duda: mnenja, da bo še dovolj časa zato :)

PA PA

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Prvi gibi
17.8.2004 21:41:32   
giga
Prvo brcico sem začutila v 18 tednu, najprej sploh nisem bila prepričana ali mi kakšen kakec dirka:hudicek: ali gre zares. Zdaj sem v 21. tednu in me včasih prav "resno" brcne. Nič ne skrbi, saj bo. Baje pa pomaga, da poješ nekaj kar ima veliko energije in se uležeš, ter zelo pozorno čakaš ribico, metuljčke...
giga

(odgovor članu Medvedka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Porodna zgodba: Moj dojenček je doživel mo...
Mali Tim je bil težko pričakovano dete. Veselili smo se ga vsi, tako mami in ati, kot njegova velika sestrica Tia.
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?