|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   težave z montažo lupinice
15.8.2004 12:27:32   
maxi
Včeraj sva skušala namontirati avtosedež-lupinico v avto na zadnji sedež in sva ugotovila, da je varnostni pas prekratek za pravilno montažo. Se je še komu to zgodilo in kako ste rešili ta problem?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   težave z montažo lupinice
15.8.2004 12:30:06   
ZARA
.....ja zadej so zlo kratki pasovi,tko,da sva midva kooooooomej spravla lupinco na sedez,ampak zdj smo ze streniran,hihi.....:)-:)-

papa:sloncek:

(odgovor članu maxi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   težave z montažo lupinice
15.8.2004 15:14:14   
malika
Kaj pa na sprednji sedež? Nam gre hvalabogu povsod lepo v avto in tako ga vozimo včasih spredaj včasih zadaj.

(odgovor članu maxi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   težave z montažo lupinice
15.8.2004 19:04:33   
ana b
Tudi v moj avto se ne da pravilno montirat, ker je pas prekratek. Prijateljica pravi, da se baje da kupiti podaljške za pas. Bom še preverila:bravo:

(odgovor članu maxi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   težave z montažo lupinice
15.8.2004 19:41:16   
Katjuška
Hola!

Tudi pri meni je pas prekratek, naredim pa takole:

Najprej namestim pas v spodnji dve zarezi (pri malčkovih nogicah) in ga pritrdim v vtičnico od varnostnega pasu, nato pa potegnem varnostni pas, da je čim daljši in lupinico postavim bolj navpično, da dobim pas za lupinico, kar je pri meni največji problem. Ko pas nasede v odprtino zadaj, pa skušam lupinico spet spravit v čimbolj vodoraven položaj. Ugotovila sem, da gre lažje, če je naslonjalo avtosedeža čim bolj nazaj.
Upam, da bo šlo, lepo se imej, LPK:metulj:

(odgovor članu maxi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   težave z montažo lupinice
15.8.2004 21:48:02   
Urša
Na začetku sm "klela" vsakič, ko smo prišli v avto, zdej pa že obvladam!

(odgovor članu maxi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   težave z montažo lupinice
15.8.2004 22:40:04   
BONI*
Če smem vprašati za kakšno lupinico pa gre in za kateri avto?
Jaz imam avtosedež od Maxi cosi-Cabrio in avto Golfa3. Praktično bomo vso stvar preiskusili šele decembra letos. Upam, da ne bo težav! Ste me kar malo prestrašile. Na kaj takega še pomislila nisem.

Lp, Boni

(odgovor članu maxi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   težave z montažo lupinice
16.8.2004 8:51:55   
malika
jaz imam prav tako lupinico, pa gre v stilo, C3 in suzuki svift.

(odgovor članu maxi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   težave z montažo lupinice
16.8.2004 9:20:14   
mehurčica
Nam tudi ne gre.:((
Imam izposojeno lupinico, ne vem katere firme(stara je 6let)in je kar velika-sicer je super za našega velikega fanta:) , ampak odzadaj lahko pripasam lupinico samo skozi tiste prve "priključke", tam za glavo pa nikakor ne morem prit. Avto-opel astra(l.1992).
Kaj naj naredim, ko bomo šli na morje? Tukaj ga vozim vedno spredaj, na malo daljšo pot pa ne vem, če ga ne bi zadaj. sicer pa bo mogoče celo pot spal, ker bomo šli zvečer ko zaspi ali zelo zgodaj zjutraj, ko še bo verjetno spal. Je pa cca.4,5ure poti. Če se bo zbudil, seveda s pristanki in bo malo več.

Pa-pa:miska:

(odgovor članu maxi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   težave z montažo lupinice
16.8.2004 9:36:29   
malika
mehurčica najbolje je, da ga voziš spredaj. Bo najbolj varno. Upam edino, da ti ni slabo, ko se ti voziš od zadaj, ker meni je vedno obupno. Mi gremo vedno zvečer. Odrinemo okoli osme ure in nekje čez pol ure že spi.

Kam pa greste? Aja saj si mi že napisala, pa sem pozabila.:ups::zmeden:

(odgovor članu maxi)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   težave z montažo lupinice
16.8.2004 15:57:12   
beti 1
Ne vem če ne bi rajši rekla avtomobili novejšega letnika. Mi imamo Peugeota 307, pa sva z možem od začetka tudi fejst telovadila, da sva Maxi Cosi Citi spravla na ta zadnji sedež, v Felicijo je šla pa kot šus. Zdaj gre lepše v avto, se mi zdi da tud zato, ker smo že malo sedež zmehčali, ker :duda: toliko okoli vozmo.
lp
beti 1

(odgovor članu maxi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   težave z montažo lupinice
16.8.2004 23:13:50   
BONI*
HM,HM..:zmeden:.. Ja, bo treba prej probat-preden gremo v porodnišnico. Je pa moj dragi rekel, da se da baje tudi pasove komplet zamenjati za daljše, če bi bilo glih treba.
Lp, Boni

(odgovor članu maxi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   težave z montažo lupinice
20.8.2004 12:56:07   
maxi
Midva imava seat Cordobo in Romerjevo lupinico in ne gre nikakor zadaj, spredaj imava pa air bag, ki se ga ne da izkljuciti. Seveda se da zamenjti pas, ampak stane 60.ooo sit!!!!!! Hallooo!! Pojma nimam kaj naj narediva. Ima kdo cordobo, mogoce?

(odgovor članu maxi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?