|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj pa oktoberski novorojenčki?
16.8.2004 10:08:25   
Miško
Hi

Pa še nasvet o oblačenju oktoberskih novorojenčkov. Rok imam 14.10. pa sem začela počasi nakupovat oblačilca. Predvsem me zanima, kako obleči novorojenčka, ko ga prineseš iz bolnišnice. Ali oktobra že rabiš zimski pajac? In kaj je boljše - topel vrhnji kompletek - hlačke, puloverček ali plišast??? pajacek? Kapica bombažna+topla vrhnja je verjetno obvezna? In nogavičke tudi? Kaj pa čeveljčki? In dekica - bombažna ali volnena? Oh kako je vse to komplicirano...

Pa še nekaj ... ta vikend sem kupovala jogi za posteljico in sem hotela takega iz lateksa,pa so mi povedali, da so dojenčki pogosto alergični na lateks. Ali ste že kaj slišale o tem?

Hvala za info

Miško+:duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kaj pa oktoberski novorojenčki?
16.8.2004 15:29:03   
Pupica
Prvič slišim za alergijo na lateks. ravno zato priporočajo lateks, ker naj bi bilo manj pršič in drugega prahu.
Ti se nič ne oziraj na to, jaz sem kupila lateksov jogi (lagea Baby star-imajo ga tudi v baby centrih) in sicer zato, ker ima snemljivo prevleko, ki jo lahko preprem, polnjen je z lateksom (imam pa ta velko postljico 140x70) in upam da bo bolj trpežen tja do 4 , 5 leta, kot pa če bi imela navadn modroček.

Lp

pupuci 36t, ki je že kot :sloncek: 9nebesa9nebesa9nebesa9nebesa

(odgovor članu Miško)
Neposredna povezava do sporočila: 2
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Resnična čudežna zgodba: Vaš sin ne bo pre...
photo
Na vhodu bolnišnice je mamo pričakala zdravnica in ji povedala, da sin, star en teden, ne bo preživel.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?