|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj me je mati naučila
19.10.2006 13:40:33   
TONČI.




Moja mati me je naučila ...




1.       Moja mati me je naučila spoštovati dobro opravljeno delo: "Če se mislite pobiti med sabo, naredite to zunaj, stanovanje sem pravkar počistila!"
2.       Moja mati me je naučila religije: "Zdaj pa moli, da bo to šlo ven iz preproge!"
3.       Moja mati me je naučila osnov potovanja v času: "Če ne boš sedel vzravnano, ti bom tako pripeljala, da te bo odneslo tri dni daleč!"
4.       Moja mati me je naučila logike: "Zakaj? Zato, ker sem jaz to rekla!"
5.       Moja mati me je naučila še več o logiki: "Če boš padel iz gugalnice in si zlomil vrat, ne boš šel z mano v trgovino!"
6.       Moja mati me je naučila previdnosti: "Nosi vedno čisto perilo, kaj če se ti zgodi nesreča!"
7.       Moja mati me je naučila osnov ironije: "Če se boš še naprej drl, se boš imel zakaj dreti!"
8.       Moja mati me je naučila osnov osmoze: " Zapri usta in jej!"
9.       Moja mati me je naučila ekstremnega zvijanja telesa: "Samo poglej si to umazanijo na svojem vratu!"
10.   Moja mati me je naučila potrpljenja: "Tukaj boš sedel, dokler špinača ne bo izginila!"
11.   Moja mati me je naučila meteorologoje: "Tvoja soba je takšna, kot bi skoznjo šel tornado!"
12.   Moja mati me je naučila hinavščine: "Če sem ti povedala enkrat, sem ti povedala milijonkrat. Ne pretiravaj!"
13.   Moja mati me je naučila primernega vedenja: "Nehaj se obnašati kot oče!"
14.   Moja mati me je naučila zavisti: "Na svetu je na milijone manj srečnih otrok, ki nimajo tako čudovitih staršev kot ti!"
15.   Moja mati me je naučila pričakovati: "Samo počakaj, da pridemo domov!"
16.   Moja mati me je naučila o sprejemanju stvari: "Dobil jih boš, ko pridemo domov."
17.   Moja mati me je naučila osnov medicinskih znanosti: "Če ne boš nehal škiliti, ti bodo oči tako ostale!"
18.   Moja mati me je naučila špijonaže: "Obleci si pulover! Mar misliš da ne vem, kdaj ti je hladno?"
19.   Moja mati me je naučila humorja: "Ko ti bo kosilnica porezala prste na nogah, nikar ne tekaj za mano!"
20.   Moja mati me je naučila kako odrasteš: "Če ne poješ zelenjave, ne boš nikoli zrastel!"
21.   Moja mati me je naučila osnov genetike: "Prav tak si, kot oče."
22.   Moja mati me je naučila, da se zavedam svojih korenin: "Zapri vrata za sabo! Misliš, da imaš rep?"
23.   Moja mati me je naučila modrosti: "Ko boš star toliko kot jaz, boš že razumel."
-- pusti sanjam vso svobodo.....  



 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj me je mati naučila
19.10.2006 14:07:51   
Tejccy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
A smo me kej drugačne????user posted image  user posted image

_____________________________

Ni lepšega trenutka, ko se ti otrok nasmehne in te objame

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj me je mati naučila
19.10.2006 19:49:51   
lojzika
user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tejccy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj me je mati naučila
19.10.2006 19:55:30   
didi1
A ni to res?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj me je mati naučila
19.10.2006 22:26:52   
Pupica
Je že bilo enkrat objavljenuser posted image
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=368574
Se spomnem, k je ena falila bistvo in me podučila,da se jest ne obnašam tkouser posted image user posted image user posted image Ah kaj čmo, ene so pač gkjndlnluser posted image , ne vidjo fore.Drgač pa dobra fora ja!user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil pupic@ -- 19.10.2006 22:28:13 >

(odgovor članu TONČI.)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
3.11.2006 14:08:10   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pupica)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj me je mati naučila
3.11.2006 14:51:45   
Katrin
user posted image user posted image user posted image    Nekaj resnice pa le je na tem. user posted image

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?