|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.1.2015 10:59:50   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
enosmerna ulica, parkirišče na levi strani...samo kaj, ko nekateri ne poznate osnov PP user posted image


Lahko pa da v njenih krajih nimajo enosmernih ulic s parkirišči na levi strani vozišča?

P.S.: Ugotavljam, da sama veliko pogosteje bočno parkiram na levo kot na desno stran vozišča.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 151
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.1.2015 11:34:26   
petea
parkirne cvetke: user posted image
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Je kateri vaš? user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 152
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.1.2015 11:47:10   
RIJA*
petea, mojega tvingiča bi komot spravila v ono za nakupovalne vozičke user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 153
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.1.2015 11:53:10   
petea
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
petea, mojega tvingiča bi komot spravila v ono za nakupovalne vozičke user posted image user posted image user posted image user posted image


tudi povprek bi šlo ... user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 154
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.1.2015 12:05:23   
LuLu
user posted image dobre fotke!

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 155
   [Brisano sporočilo]
26.1.2015 12:17:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 156
   [Brisano sporočilo]
26.1.2015 12:24:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 157
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.1.2015 12:28:55   
RIJA*
ankica, za to pa je bil moj dragi strokovnjak user posted image user posted image

smo mu še enkrat na radiu center podarili za 200 eur goriva, da mu nadoknadijo škodo user posted image user posted image user posted image takih tankanj

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 158
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.1.2015 12:35:49   
nananaja

IZVIRNO SPOROČILO: petea

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
enosmerna ulica, parkirišče na levi strani...samo kaj, ko nekateri ne poznate osnov PP user posted image


Lahko pa da v njenih krajih nimajo enosmernih ulic s parkirišči na levi strani vozišča?

P.S.: Ugotavljam, da sama veliko pogosteje bočno parkiram na levo kot na desno stran vozišča.


Ok, priznam napako, v enosmerni pa res parkiraš levo bočno. Pač odziv v trenutku, kaj vse človek vidi, kako folk parkira.

Je pa res, da v naših koncih ni neomejeno enosmernih ulic, kjer bi bila po obeh straneh parkirišča. V večja mesta pa tudi ne hodim tako pogosto, ali pa se parkiram v parkirno hišo. Ko pa sem delala izpit, pa nismo parkirali levo bočno.

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 159
   RE: Ženske-zanič voznice?
26.1.2015 12:50:22   
nananaja
Aja, pa enkrat mi je uspelo v kombi natočit bencin namesto diesla

No to je pa mož naredil za konec poti z morja lani (celo pot so bile neke nesreče in zastoji). ponavadi diesla tankam jaz. Pol se je pa skor zjokal, kaj naj naredi, sem mu rekla, da naj najprej ustavi, pol bomo pa že nekej...

Men se je pa nardil, da sem prav tankala, ampak mi potem avto ni hotel vžgat, pozimi zelo mrzlo in čisto prazen tank. Pa kličem asistenco in me stric na telefonu hoče prepričat, da njemu piše, da imam bencinarja in da napačnega tankanja asistenca men ne krije. Sem bla tok huda, da sem mu rekla, kako to, da je pa do zdej dve leti avto skoz na nafto delov...

Sem pa jeseni imela eno situacijo, ko sem ugotovila, da nekaj avtomatizma v opazovanju pa imam, sicer se nimam za prefektno voznico sploh pri opazovanju dogajanja zadaj. Sem levo zavijala domov, me je hotel prehitet šofer šolskega kombija po levi, sva pa na srečo oba bremzala do časa. Najprej sem pomislila, da sem dala napačni smernik, ampak je on povedal mojemu bratu, da je mislil, da sem štoparja obvozila in zato dala smernik :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 160
   RE: Ženske-zanič voznice?
11.2.2015 9:01:57   
petea
Po dolgem razmišljanju, kje sem že videla podobno vožnjo, ki je bila navdih za moje odpiranje te stare teme, sem le uspela najti posnetek:

https://www.youtube.com/watch?v=b_phIEDsEPA

no, za razliko od AP sta onidve zvozili brez vožnje povprek ...
user posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 161
Stran:   <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 5 6 [7]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?