|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Imam samo vrečo v vozičku za novorojenča.kaj ...
3.11.2006 19:31:08   
ajči
user posted image kaj res rabim nosilno vrečo?

< Sporočilo je popravil Nyah -- 4.11.2006 17:38:49 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: F imam samo vrečo v vozičku za novorojen...
3.11.2006 19:51:15   
lelaval
Ne, jaz sem lani tudi uporabljala le zimsko vrečo. Otročka lepo toplo oblečeš v kombinezonček, spodaj dodaš še kake bolj tople copatke, in pokriješ. Jaz sem jo z odejico, pri nogicah pa dala še malo trmoforkico. Je celo zimo pridno in dolgo zunaj spala, pa nikoli ni imela mrzlih nogic.
Za nosit pa sem uporabljala školjko, ki je bila za sedež v avtu. Čew se mi je zdelo premrzlo, pa sem jo pokrila s koco. Saj otroka itak ne nosiš dosti pozimi zunaj, ampak je več v vozičku.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ajči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: F imam samo vrečo v vozičku za novorojen...
4.11.2006 9:02:51   
noe
Se popolnoma strinjamuser posted image

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: F imam samo vrečo v vozičku za novorojen...
4.11.2006 10:28:17   
Alisa
Jaz ga dam v kombinezonček in pokrijem z flis odejico, pa šibava po tem mrazu na sprehod.
Vreča se mi ni zdelo da bi jo morala kupit, ker je tako bolj komot za mene in malčka.

_____________________________

preden si bil spočet, sem si te želela,
še preden si bil rojen, sem te ljubila
in komaj si se rodil, bi zate umrla.
To je čudež življenja.



(odgovor članu noe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: F imam samo vrečo v vozičku za novorojen...
4.11.2006 10:37:00   
Anonimen
Pa kakšno nosilno vrečo? Že parkrat sem odprla tole temo, zdaj se mi zdi, da je vprašanje celo nekaj spremenjeno. Ampak še vedno ne vem, za kaj gre.

(odgovor članu Alisa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: F imam samo vrečo v vozičku za novorojen...
4.11.2006 17:05:05   
Nogavica
Splišni,  gre za torbo, ki se jo da v voziček, lahko pa jo vzameš ven in neseš v njej dojenčka, če slučajno npr. zaspi med sprehodom.

Jaz imam tako, pa mislim, da govorijo punce o tem:
http://www9.yatego.com/images/43ccce10ec33d1.4/200-07-349748a.jpg


_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: F imam samo vrečo v vozičku za novorojen...
4.11.2006 17:07:00   
Anonimen
Ahaaaaa, u, tale je pa dobra, ki jo imaš ti. Jaz sem tudi imela nekaj takega, sem jo že z vozičkom dobila.
No, če je to to, potem bi jaz rekla, da nujna ni, je pa fajn za dojenčke, ki so pozimi rojeni. Da jih ni treba vse tople jemati iz  vozička na mraz.

(odgovor članu Nogavica)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: F imam samo vrečo v vozičku za novorojen...
4.11.2006 17:47:08   
Gina
Ja a nimaš lupinice? Saj lupinico dvigneš in jo neseš not.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: F imam samo vrečo v vozičku za novorojen...
4.11.2006 18:43:24   
Nogavica
Jaz imam lupinico druge znamke kot voziček, kar pomeni, da ne paše na voziček. Lupinico bom uporabljala za vožnjo v avtu in za v trgovino, pa če slučajno zaspi notri, jo bom nesla kam v njej.
To torbo bom pa uporabljala z vozičkom in jo bom nosila v njej, če bo slučajno zaspala med sprehodom, da je ne bom budila, če jo bom hotela kam "prestavit".

_____________________________

Živa - 22. 11. 2006
Tilen - 17. 10. 2009

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: F imam samo vrečo v vozičku za novorojen...
4.11.2006 19:06:26   
Strawberrie Cherrie
No, jaz sem kupila lupinico, ki paše na moj voziček (se pravi maxi cosi na quinnya) + zimsko vrečo za voziček - mislim, da bo mi to kar zadostovalo - nosilne vreče pa ne mislim kupovat za teh par mesecev...

(odgovor članu Nogavica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: F imam samo vrečo v vozičku za novorojen...
9.11.2006 8:46:21   
x_srečka_x
Sem imela torbo, pa ti povem da moja ni bila rada notri ker je bila preveč stisnjena, pa še štorasta je za nosti. Je šla hitro samo v športni del samo da sem ga podložila s tako peno da je bilo čisto ravno potem pa se je rada vozila v vozičku.

LP

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: F imam samo vrečo v vozičku za novorojen...
10.11.2006 14:20:28   
tinkamiška
Iza je bila rojena za Božič lani, in sem imela samo vrečo za voziček. Sva se celo zimo tako prevažali in ji je blo čisto fajn. Ta vreča mi pa zdej spet prav pride in bo Iza spet lepo celo zimo noter.
Po mojem ne rabiš ničesar za nosit. Jst sem jo lepo dala v pajacek in v roke, če smo šli pa v trgovino pa v jajčko in na nakupovalni voziček. Imam pa Traxxov voziček in vrečo.

LP,
Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu x_srečka_x)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?