|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjalna torba
20.8.2004 14:41:48   
mala račka
Prosim vaš za nasvet.
Je pomembno koliko predalov ima previjalna torba oz. torba za prenašanje osnovnih potrebščin za dojenčka?
Kakšne so vaše izkušnje? Katera se vam zdi najbolj uporabna? A je potrebno biti na kaj posebno pozoren ali ta torba lahko povsem običajna torba, nahrbtnik?
Pozdravček,
Neposredna povezava do sporočila: 1
   previjalna torba
20.8.2004 15:38:28   
sonja-10
Imam nahrbtnik in torbo, pa je še to včasih premalo. Je kar fino kupit previalne torbe, ker notri dobiš previalno podlogo. Nimajo pa dolgega veka. Po enem letu kupujem novo. Je stara odslužila. A ja, oba sta chicco. Nahrbtnik je praktičen za park, ko tekaš za nadebudnežem, torba pa, ker več spraviš notri. Ampak meni sta včasih še oba premala - verjetno preveč kompliciram in preveč vlačim sabo. No, verjetno ti nisem preveč pomagala, razen če boš ubrala mojo pot in kupila oboje.
Lep dan, Varja

(odgovor članu mala račka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   previjalna torba
23.8.2004 15:39:35   
BarbaraB
Mi imamo kar navaden nahrbtnik, ki smo ga rezervirali za naša potepanja. Notri imam vedno zalogo pleničk, robčke, kake piškote in komplet oblačil za preobleč. Ker ima na vsaki strani tudižep, tudi s flaško ali kak robček za hitro brisanje ni problemov. Nima sicer podloge, a imam v njem vedno eno malo širšo brisačo ali kako tetra plenico pa je. Nam je dovolj in smo zadovoljni z rešitvijo. Predvsem pa je bila zadeva cenejša kot tonamenski nahrbtniki in torbe.

Aja. Kolegica ima torbo, ampak se mi vedno smili, ko prideta z malo na obisk, ker komaj tovori tisto nerodno torbo in živahno deklico. Nahrbtnik se mi zdi v takem primeru bolj primeren - tak ali drugačen.

Lp

(odgovor članu mala račka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   previjalna torba
23.8.2004 21:50:21   
Anka*
Živijo!
Mi imamo nahrbtnik Avent in ga ne moremo prehvaliti. Ima zelo naštudirane žepe (jih je precej), vrečko za perilo, previjalno podlogo in termoizolativni žep za stekleničko. Je zelo udoben za nošenje in iz trpežnega materiala. So pa ti nahrbtniki astronomsko dragi, mi smo ga kupili v Avsriji skupaj z vozičkom, tako da so nam odbili Mwst.
Karkoli boš kupila, jaz priporočam nahrbnik in ne torbo, ker ti ne more zdrsniti z ramena, ko npr. prenašaš otroka in obe roki imaš prosti. Priporočam, da ima več žepov ali predalov za shranjevanje raznih drobnarij (duda, robčki, slinček, vrečka za umazane plenice...). Pomembno se mi zdi, da ima na dnu žep za previjalne potrebščine, ki so tako vedno hitro dostopne. Bodi pozorna tudi na mateial, ki mora biti čimbolj trpežen.
Uspešen nakup!

(odgovor članu mala račka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   previjalna torba
23.8.2004 22:53:59   
malena24
Ja, mi tud meli Niveinega, in sem bila zelo zadovoljna!
LP, :sloncek:

(odgovor članu mala račka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   previjalna torba
24.8.2004 20:45:07   
mala račka
Vsem hvala za nasvete. Verjetno se bom res odločila kar za nahrbtnik, čeprav so se mi zdele torbe za čez ramo bolj prikupne, ampak uporabnost je na prvem mestu.
Sedaj moram najti le še čim kvalitetnejšega za čim manjšo ceno 8)
Koliko pa stanejo ti Aventovi nahrbtniki (čeprav mi ga bo kupila tašča, mi je nerodno reči za neko stvar, ki je zeloooo draga)? Ali ima Nivein tudi veliko žepov?

(odgovor članu mala račka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   previjalna torba
25.8.2004 12:17:52   
Anka*
Avent je v Arielu okrog 22.000, v Avstriji pa seveda nekaj manj.

(odgovor članu mala račka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   previjalna torba
25.8.2004 16:23:23   
sonja-10
Ali mi lahko razložite, kje delam napako. Če ve spravite vse za dojenčka v nahrbtnike, ki imajo tako malo prostora, potem jaz res preveč komplicira. Sabo vzamem: previjalno(ali pač brisačo), dve do tri plenice, robčke, kremo za ritko, rezervno dudo, komplet za preoblečt, navadne robčke, stekleničko, dodatni sok v steklenički, eno stekleničko malice, žlico, igrače in potem še vse moje!? Kam to daste?:zmeden: A preveč vlačim sabo? Nekako sem vedno pripravljena na rahlo povoden in par-urno bivakiranje:)-. Torbo imam na vozičku, nahrbtnik na rami. Se pa strinjam, da torba ni pripravna za na ramo, ampak na vozičku se vozi sama! Prosim, svetujte, kje delam napako?

(odgovor članu mala račka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   previjalna torba
25.8.2004 17:11:38   
Anka*
1. Verjetno je odvisno od starosti otroka. Mi se še dojimo, tako ne rabimo s seboj niti stekleničke, malice in vsega, povezanega s hrano.
2. Previjalna podloga iz nahrbtnika - zložena zavzame zelo malo prostora, bistveno manj kot brisača.
3. Kremo za ritko imam jaz s seboj v mini embalaži.
4. Od igrač vzamem samo eno, ki jo vsakokrat zamenjam.:racka:
5. Svojih stvari imam zelo malo: denarnica, mobitel, ključi, kakšna energijska tablica.
Seveda je odvisno tudi od tega na kakšne odprave običajno greste, oziroma od življenjskega sloga.

(odgovor članu mala račka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   previjalna torba
25.8.2004 22:15:37   
mala račka
:ups: je pa res draga - tale avent torba. Anka, najlepša hvala za info.

(odgovor članu mala račka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   previjalna torba
25.8.2004 22:21:21   
sonja-10
A voziček že imaš? Jaz sem dobila nahrbtnik z vozičkom. Počakaj, morda kupiš tak voziček, ki ima že nahrbtik.

(odgovor članu mala račka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   previjalna torba
25.8.2004 22:55:26   
mala račka
voziček že imamo. smo kupili od ABC-ja. Kupila sta nama ga tast in tašča in je taščica rekla, da zraven sodi tudi torba. Hotela sem kupiti od ABC-ja, ker če kupiš od iste firme, se jo fino da namestiti na ročaj. Ampak če punce pravijo, da je nahrbtnik bolj uporaben, si bom omislila rajši tega - seveda za eno pametno ceno. Bom še malo po trgovinah pokukala. Katero znamko vozička pa imaš ti?

(odgovor članu mala račka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   previjalna torba
26.8.2004 8:41:20   
sonja-10
Chicco. Sem zadovoljna z njim. Bil je tak trojni paket: športni, košara in avto sedež. Nahrbtnik je bil poleg, brez doplačila. Tako, da sem potem dokupina še torbo, ker očitno bolj kompliciram.
Veliko veselja pri nakupu
Varja

(odgovor članu mala račka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Hujšanje
Teya*D.

Ali menite, da je hujšanje težko dosegljiv cilj?

DA (59%)

NE (16%)

NE VEM (4%)

NISEM NIKOLI HUJŠAL/A (14%)

ZAME NE (7%)


Število vseh glasov: 433

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!