|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: komisija -nujno
27.11.2006 15:03:18   
tatam
tatam a mogoče veš,da ima ženska lahko menstruacijo kljub temu da je noseča.ne ne veš,pa ti jaz povem

No pa povej to še dr.Pušenjaku al pa keremu drugemu ginekologu in me prav zanima kaj boš zvedla!!!
Med menstruacijo in krvavitvami je namreč velika razlika!!!!

(odgovor članu tinaaja)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: komisija -nujno
7.3.2007 20:44:54   
ANOIMEN
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

No,sazi še zadnjič pa te jaz tako vprašam.
Kje ti vidiš oz. po čem sklepaš,da imam jaz doma oblačila,lupinico,igračke v glavnem vse kar potrebuješ za otroka?Draga moja,jaz vse sproti podarjam družinam,ki so v stiski
anonimna bodi NE -anonimna pa ti mogoče povem



_____________________________

mama ima v želodcu otroka,oče pa pivo
pasovček pravi red je vedno pas pripet

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: komisija -nujno
10.3.2007 10:36:37   
sanci
Draga anonimna,

Naredi tako, kot misliš ,da je prav.Me, ki bomo mamice gledamo na to malce drugače(zato nekaterim puncam ne zameriuser posted image ), saj nič slabega ne mislijo, ampak ne morem pa dati svoje roke v ogenj, da ne bi ravnala isto, če bi se to meni zgodilo in mislim da te nima pravice nihče obsojati. Ti boš s tem živela celo življenje. Večkrat v življenju ne vidimo izhoda iz naših problemov, ampak vem pa eno, ker imaš še enega otroka, saj njemu zagotovi neko varno prihodnost, njadi si službo, vpiši se na brezplačno šolanje, da dobiš vsaj neko izobrazbo(obstaja tudi to!!!), skratka najdi vse luknje, ki obstajajo in vama zagotovi neko varno prihodnost, kajti tisti, ki je pridem in ambiciozen bo prišel do cilja. Vsekakor pa se zaščiti, da se ti ne bi to še enkrat zgodilo. Od kod pa si? Mogoče pa bi ti me punce lahko kako pomagale?Malce več napiši in NE OBUPAJ!
Srečno

Sanci

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 53
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?